>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

błąd betfaira ?

P 65

peterkurten

Użytkownik
nie mogłem znaleźć podobnego tematu, a więc zakładam
a wiec sprawa wygląda tak
zagrałem w trakcie meczu Dallas - Phoenix over 229,5
po kursie 1.2 za 10E i betfair zamiast wziąść te pieniądze i czekać do zakończenia zdarzenia to odrazu rozliczył ten zakład i kasa mi wpłyneła na konto i tak 7 razy i za każdym razem odrazu rozliczali, aż za 8 już normlanie zakład przyjęty. Najdziwniejsze jest to w tym, że mimo te zakłady zostały rozliczone to mam je w zakładach jako nie rozliczone, a więc nadal w grze ???? miał ktoś kiedyś podobną sytuacje?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ciekawa sytuacja.i mas zte zaklady 7 razy trafione i rozliczone odrazu? zarzuc skrena ( nie zobacze nie uwierze) ???? bo to dziwna akcja skoro ty mas zten hajs to ktos musiał go stracic bo to nie betfair wyplaca hajs.a osoba która zagrała under w tym meczu.wiec to dziwna akcja mocno.gram na aferze już długo i pierwszy raz slysza taka historie.Ale gratuluje. zastanawia mnie tylko jakbys gral po wiekssyzch stawkach czy tez b odrazu rozliczalo ????
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
no i sprawa sie rozwiązała. ???? dlatego ci odrazu kase rozliczało za zakład na over.bo wpierw zagrałeś under i z tego zakładu pochodzą te wygrane.zagrałes poprostu kontre.a na betfair kontry działają inaczej niż w innych znanych mi bukach.jednym słowem nic sczególnego.
 
P 65

peterkurten

Użytkownik
no i sprawa sie rozwiązała. ???? dlatego ci odrazu kase rozliczało za zakład na over.bo wpierw zagrałeś under i z tego zakładu pochodzą te wygrane.zagrałes poprostu kontre.a na betfair kontry działają inaczej niż w innych znanych mi bukach.jednym słowem nic sczególnego.
aha :cry: nie wiedziałem tego :p pierwszy raz gram na betfair ???? , a ,mógłby ktoś dokładniej wyjaśnić o co kaman z ta kontra ?;&gt;
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
cieżko tak na sucho wytłumaczyć.ogólnie np zagrałes tenisa kurs 1.5 za 10euro.i widzisz ze jednak ten drugi zawodnik moze wygrac.to mając zero na koncie możesz zagrac za 15 euro na przeciwległy zakład i np kurs na tamtego wynosi 1.8 to grasz za 15euro (10 stawka z zakładu plus 5 teoretycznej wygranej z 1 zawodnika.niewiem czy to zrozumiałes bo jak mowilem ciezko top na sucho wytlumaczyc.
 
Do góry Bottom