>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błąd na LIVE

L 72

loozer21

Użytkownik
Szczerze mowiac to mysle ze raczej nie odzyskasz kasy. I sadze ze w odpowiedzi na twojego maila odpisza Ci ze blokuja CI konto. Takie jest moje zdanie na ten temat. No chyba ze wyplacisz cala akse jaka tam masz i wtedy do nich napiszesz.
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Po prostu straciłeś już kasę i lepiej zmień buka bo Bwin to oszuści proponuje ci BAH lub expekt bo Gamebookers mnie oszukał zaliczyli mi kupon i dal mi kasę za niego a potem mi usunęli wygrany kupon i zabrali kasę podobnie jak Bwin tylko ze oni jeszcze mi konto zablokowali
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
a ja nie miałem nigdy problemów z Bwin. napisałem aby rozpatrzyli moją sprawę (bodajże złe podliczenie biathlonu) i wszystko zostało poprawione konta nie usuneli.

chociaż... w Twoim przypadku... widzę, ze stawiales juz chyba kiedy było juz 1:2 ? więc moze typowałeś, ze Aguero strzeli drugą bramkę w meczu ?

Z pierwszym zakładem nie wiem jaki był wynik w tym czasie, bo nie wiem czy druga polowa zaczela sie rowno o 23:00 no ale drugi zakład... to juz chyba był typ na to ze Aguero strzeli drugą bramkę w meczu.
 
Do góry Bottom