>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błąd wpłaty

P 0

p2mgrup

Użytkownik
Witam,
Chce wpłacić pieniądze na buka (kazdego, nie ma znaczenia czy to betsafe, czy bet365) i za każdym razem kiedy wybieram opcje depozytu Skrill -&gt;loguje się i mam :
&quot;Twoje saldo nie może być użyte dla tej transakcji, ponieważ środki zdeponowane na twoim koncie pochodzą z instrumentu płatniczego nie pozwalającego na wykorzystanie ich na cele hazardowe&quot;
Na skrilla wpłacam przez kartę -&gt; nie ma znaczenia czy wybieram opcję na hazard czy nie, oba rozwiązania już testowałem.
W czym tkwi problem? miał ktoś taką sytuację i rozwiązał ją?
Pisałem też do supportu skrilla -&gt; do tej pory nie odpisali.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Miałem to samo. Tutaj : http://forum.bukmacherskie.com/f197/skrill-tego-nie-przelejesz-na-betfair-100324.html
Niestety kiedyś działało bez problemu, teraz ta sama metoda wpłat i..wielka lipa. Rozwiązanie ? Sam szukam..
Coś nie dobrego dzieje się ostatnio ze skrill. Miałem konto od 2007 roku, uzywałem go bardzo często, praktycznie codziennie i nigdy nie było problemów, w połowie tego roku zostalem poproszony o ponowną weryfikację wszystko ok po dwoch dniach odblokowali, jakies dwa tyg temu znów poprosili o weryfikacje. Tydz temu nie moglem się zalogować na konto, napisałem im o co chodzi to mi odpisali:
&quot;Chcielibyśmy uprzejmie Panu przypomnieć, że nasz Dział Bezpieczeństwo zdecydował o zakończeniu naszej współpracy.
Nie będzie mógł Pan w przyszłości korzystać z naszych usług. Decyzja ta jest nieodwołalna i ostateczna.
Pragniemy również podkreślić, że każde zarejestrowane przez Pana konto zostanie zamknięte w związku z podjętą decyzją, wspomnianą powyżej.
Z góry dziękujemy za zrozumienie w tej kwestii.:&quot;
Tak że ogólnie coś z nimi jest nie tak. Napisałem do angielskiego supportu żeby podali przyczyny to odpisali dokładnie to samo po angielsku i niestety musiałem się pożegnać ze skrill ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Tez uwazam ze ta instytucja schodzi coraz bardziej na psy. Po ostatniej ich podwyzce prowizji po prostu przestałem z nich korzystać zupełnie - moze i środki transferuje wolniej , za to pewniej za pomocą karty kretytowej i z doskoku p24 + konto bankowe.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Tez uwazam ze ta instytucja schodzi coraz bardziej na psy. Po ostatniej ich podwyzce prowizji po prostu przestałem z nich korzystać zupełnie - moze i środki transferuje wolniej , za to pewniej za pomocą karty kretytowej i z doskoku p24 + konto bankowe.
No dobrze, ale co w takim przypadku z podatkami? Skrill może i drogi, ale podatki go nie dotykają - &quot;z nim źle, bez niego jeszcze gorzej&quot;
 
G 2

garbaty

Użytkownik
@sylwek 2012,a miales jakies przyzwoite siano na tym koncie? domyslasz sie jaki jest powod? czy tak bez powodu zamykaja konto i kradna siano na nim bedace? pytam , bo mam zamiar dopiero wyrabiac karte skrill , czy jast jakas inna pewniejsza alternatywa dla skrilla? pozdro.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
@sylwek 2012,a miales jakies przyzwoite siano na tym koncie? domyslasz sie jaki jest powod? czy tak bez powodu zamykaja konto i kradna siano na nim bedace? pytam , bo mam zamiar dopiero wyrabiac karte skrill , czy jast jakas inna pewniejsza alternatywa dla skrilla? pozdro.
Przejrzałem pare polskich i zagranicznych for,znalazłem kilka podobnych przypadków. Nie mam pojęcia dlaczego mi zablokowali może przez to że wymieniłem pieniądze z innymi użytkownikami, ale ostatnio jak prosili o dok w maju to czesciej wymienialem i bez problemów odblokowali. Pozatym przed blokadą zlecilem wyplate z kasyna ,nie dużo bo nie całe 100 futów, kiedy zleciłem wypłatę tego ze skrill na konto bankowe niby wszystko ok ale nastepnego dnia zamiast dostac meila że przelew zrealizowany wszedłem na konto a transakcja była anulowana, pytałem kasyna nic nie wie do nich przelew nie wrócił, miałem zamrożone konto bo moglem się logować po 5 dniach nie mogłem już się logować i konto zablokowane i odpisali to co wyżej. Na szczescie nie miałem wiecej kasy na skrillu niż to co zleciłem z kasyna.
No dobrze, ale co w takim przypadku z podatkami?
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: internet
Postów: 457
Reputacja: 41
;/ tyle lat na forum, wypowiadasz się w tematach poświęconych takim tematom i jeszcze nie zrozumiałeś jak wygląda sprawa z podatkami ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dołączył: 03.12.2007
Skąd: internet
Postów: 457
Reputacja: 41

;/ tyle lat na forum, wypowiadasz się w tematach poświęconych takim tematom i jeszcze nie zrozumiałeś jak wygląda sprawa z podatkami ?
Nigdy mnie sprawa nie dotknęła, jeśli @kbpoland mówi, że wpłaca wypłaca za pomocą kart/p24/kont, to rozumiem, że nie do buków u nas legalnych. Różnie traktowani są tacy ludzie, różnie opowiadają ludzie co do kwot jakie mogą wpłynąć i US się nimi nie zainteresuje, itd. itd. Ciekawi mnie jednak opinia ludzi, którzy korzystają, na co dzień takich form używają, czy mają problemy, zapytania o źródła pochodzeń pieniędzy etc. Nie wiem czy widziałeś ten temat np. http://forum.bukmacherskie.com/f42/urzad-kontroli-skarbowej-bukmacherka-97633.html, zainteresowany tą sprawą, lubię zapytać o doświadczenie, z racji tego, że sam jestem skory zrezygnować ze skrilla, by nie płacić coraz to większych opłat. Myślę, że rozwiałem twoje wątpliwości co do mojego stanu zaspokojenia wiedzą ???? .
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Nigdy mnie sprawa nie dotknęła, jeśli @kbpoland mówi, że wpłaca wypłaca za pomocą kart/p24/kont, to rozumiem, że nie do buków u nas legalnych. Różnie traktowani są tacy ludzie, różnie opowiadają ludzie co do kwot jakie mogą wpłynąć i US się nimi nie zainteresuje, itd. itd. Ciekawi mnie jednak opinia ludzi, którzy korzystają, na co dzień takich form używają, czy mają problemy, zapytania o źródła pochodzeń pieniędzy etc. Nie wiem czy widziałeś ten temat np. http://forum.bukmacherskie.com/f42/urzad-kontroli-skarbowej-bukmacherka-97633.html, zainteresowany tą sprawą, lubię zapytać o doświadczenie, z racji tego, że sam jestem skory zrezygnować ze skrilla, by nie płacić coraz to większych opłat. Myślę, że rozwiałem twoje wątpliwości co do mojego stanu zaspokojenia wiedzą ???? .
Oczywiscie ze gram na normalnych bukach internetowych a nie naszych polskich pseudo-bukmacherach czyli głównie na pinnacle bet365 etc.
Wszystko zalezy od tego jakimi kwotami obracasz. Jak obracasz milionami jak kolega z tematu nie jest to bezpieczne choc chyba on mimo wszystko wyszedl z tego obronną ręką.
Ja korzystałem z p24/konta , karty kredytowej caly czas i od zawsze , korzystalem tez ze skrilla gdy zalezalo mi na szybszym przeplywie gotówki , teraz z tego zrezygnowalem bo coraz wiecej problemow z nimi.
Na kartę/konto wyplacam od paru lat ( 4-5 ) i nigdy nie było problemów ( wypłacałem przez rok kalendarzowy może 10k tymi metodami w poprzednich latach ) , jednak w 2013 zmieniłem sposób gry i moje wpływy z buków się dość wyraźnie zwiększyły ( na czysto wygrałem od początku roku ok. 25k , calkowita kwote kasy która wpłynęła na kartę + konto przez caly rok szacuje na 60-70k ) , bedac zorientowany w temacie czuje sie mimo wszystko w miare bezpiecznie ( mam stałe dochody z umowy o prace w okolicy 4k netto + kredyt hipoteczny ).
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
@sylwek2012, moze zasilales konto z innych kont niz swoje? albo w jakis inny sposob naruszales regulamin? ze blokuja konto
Miałem ostatnio bardzo dziwną sytuację, kupiłem pewnien program zapłaciłem za niego z automatu przez skrill. Do godz miałem dostać dane dostępu do niego. Poczekałem pare godz i nie dostałem tych danych, na stronie znalazłem dane do supportu, był tam podany login na skype, zadzwoniłem okazało się że to jakiś gościu z Iranu sprzedaje ten program. Spytałem dlaczego nie otrzymałem danych a on że mnie przeprasza ale nie może mi narazie wysłać bo mają jakieś problemy techniczne i zaprponował że wyśle mi kase spowrtem na MB. Ucieszyłem się miał wysłać do 10 min. Po 15 min nie było kasy wiec ponownie zadzwoniłem a oni mi na to że nie potrafi się zalogować na skrill i czy mógłbym się zalogować na jego skrill i sam sobie wysłać pieniądze. Pomyślałem sobie co za debil chce mi dac dane dostepu do swojego konta zwłaszcza że sprzedaje program za który płaci się z automatu ale ok. Podał te dane, zalogowałem się na jego konto i strasznie się tam zdzwiłem bo na jego koncie był tylko przelew od mnie od nikogo więcej, sprawdzałem w archiwum. Przelałem więc cała kase jaka miał na tym koncie na swoje konto i tyle.
Podejrzewam ze to jakiś wałek był i dlatego mi blokneli konto.
Tu jest fragment z tej rozmowy, hasło zmieniłem bo dalej mozna się zalogowac na jego konto
[2013-11-16 14:27:20] stablevpn: i can refund
[2013-11-16 14:27:22] stablevpn: sorry
[2013-11-16 14:27:23] stablevpn: iknow
[2013-11-16 14:27:30] stablevpn: i logout from site
[2013-11-16 14:27:37] stablevpn: sorry
[2013-11-16 14:27:52] Sylwester : Can you refund my money ?
[2013-11-16 14:27:58] stablevpn: sure
[2013-11-16 14:28:01] stablevpn: wait
[2013-11-16 14:28:02] Sylwester : ok
[2013-11-16 14:28:19] stablevpn: refund in 5 min
[2013-11-16 14:28:58] Sylwester : ok thanks ????
[2013-11-16 14:33:52] stablevpn: how i can refund from moneybookers
[2013-11-16 14:34:05] stablevpn: i can&#39;t work with moneybookers
[2013-11-16 14:34:12] stablevpn: i give you my password account
[2013-11-16 14:34:15] stablevpn: can refund?
[2013-11-16 14:34:17] stablevpn: [email protected]
[2013-11-16 14:34:23] stablevpn: pw: XXXX
[2013-11-16 14:34:28] stablevpn: please login my account
[2013-11-16 14:34:33] stablevpn: and refund your money
[2013-11-16 14:34:34] stablevpn: ok?
[2013-11-16 14:42:08] Sylwester : ok one moment
[2013-11-16 14:44:52] Sylwester : what is your date of birth
[2013-11-16 14:45:34] Sylwester : ? i need this details becase i not login to moneynebookes withot this details
[2013-11-16 14:45:42] stablevpn: wait
[2013-11-16 14:46:20] stablevpn: 24/agus / 1969
[2013-11-16 14:46:39] Sylwester : one moment
[2013-11-16 14:51:25] Sylwester : ok thanks
[2013-11-16 14:51:28] Sylwester : I send
[2013-11-16 14:58:24] stablevpn: ok
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Kurde logujesz się na jakieś lipne konto gościa z Iranu i się dziwisz,że Ci konto blokują???? A już się zacząłem martwić,że ze skrillem się coś dzieję...
 
Do góry Bottom