>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędne tłumaczenie zakładu

mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Witam,

Z działu tenis nikt nie umie mi pomóc więc może tu mi pomożecie. Obstawiłem wczoraj zakład że Jowilfried Tsonga dostanie się do półfinału wimbledonu po kursie 3,2 kurs wydawał mi się za wysoki. Potem sprawdziłem w angielskiej wersji językowej i tam pod tymi samymi kursami było pytanie czy Tsonga dojdzie do finału a nie do półfinału. Czyli ktoś z bwin źle przetłumaczył.

Mieliście takie sytuacje? Co się wtedy dzieje? Nie wiem czy zakład jest aktualny, a Tsonga teraz przegrywa i nie wiem czy grać kontrę.

Proszę o szybką odpowiedź.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jeśli jest jak piszesz to powinien być zwrot, ewidentny ich błąd, dla pewności napisz do supportu
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Co ciekawe ten zakład ciągle jest dostępny, teraz jest nawet kurs 5, i ewidentnie jak byk pytanie czy Tsonga dostanie się do półfinału.
Do supportu już napisałem, czekam na odpowiedź.
Pierwszy raz coś takiego widzę i już sam nie wiem czy denerwować się o ten mecz Tsongi, bo zagrałem za 500 zł (do wygrania ponad 1600), czy będzie zwrot.
Kiedyś pamiętam odwrócili kursy na mecz Sharapova-Tanasugarn na AO 2010 i na Sharapovą był kurs 11. Zagrałem, ale błyskawicznie był zwrot za godzinę.
A tu konsekwentnie ten błąd wisi na stronie, nie wiem może są jeszcze w szoku po porażce Nadala. Jak Rafa grałby dalej taki kurs byłby normalny, a po angielsku jest pytanie na to samo zdarzenie czy dojdzie do finału.
Kto chętny niech sprawdzi ????
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
W sumie to ich problem przecież, nie musiałem sprawdzać angielskiej wersji, żeby przed meczem Tsongi dali mi zwrot to okej, ale mecz się toczy i moim zdaniem nie może być teraz zwrotu, zwłaszcza że zachowałem się fair i od razu napisałem do nich, że kurs wydaje mi się odwrotny i prosiłem o szybką odpowiedź przed meczem żeby było fair, a tu cisza. Kiedyś live słyszałem że ktoś zagrał mecz Jankovic gdy prowadziła 5-1 w 2.secie po kursie 11 i mu wypłacili.
Najbardziej się boję że czekają aż Skończy się mecz z Fishem. Jak wygra Fish to powiedzą niestety pan przegrał, a jak wygra Tsonga to powiedzą, że pomyłka i zwrot. Ale ja tak czy tak będę z nimi się kłócił, bo tak to sobie mogą każdy zakład unieważniać. Na bwin często jak się wyłania jakiś mecz w następnej rundzie to kurs jest zawyżony. Wczoraj przegrałem na Sharapovej po kursie 1,25, a tuż przed meczem był 1,08 i jakoś zwrotu nie było.
stachu88, nie mogę pisać wiadomości na priv, bo nie mam jeszcze 10 postów. Mam printscreena i pytanie czy Tsonga dostanie się do półfinału po kursie 3,2.

z ostatniej chwili dostałem odpowiedź z bwin:

Dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.
Po konsultacji z odpowiedzialnym bukmacherem, możemy potwiedzić, iż kurs na zakład &quot;Wimbledon 2012, mężczyźni - zakłady specjalne, Czy Jo-Wilfried Tsonga (FRA) dostanie się do półfinału?, Tak&quot; został wystawiony prawidłowo.

Życzymy powodzenia i prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.

Z poważaniem
Team z bwin
b&#39;inside White Members
bwin wspiera ideę Responsible gaming

Allez Jo-Wilfried!
Zagram też kontrę na Fisha po 3,6, bo ostatnio mi nie idzie, przynajmniej nie będę się tak denerwował ????
stachu daj znać co u Ciebie, bo zagrałeś jednak później.

Edit: nie wiem co ten bwin odwala. Mam wszystko na piśmie więc muszą wypłacić i już chyba nie mogą się tłumaczyć a zakład nawet teraz gdy Tsondze brakuje jednego meczu do półfinału wisi po kursie 3,3. Nie wiem czy nie zagrač jeszcze ale obawiam, że się na mnie wkurzą
 
L 0

liazci

Użytkownik
Jak u Ciebie wygląda teraz ta sytuacja?
U mnie dziś rozliczyli ten sam zakład na minus. Gdzie to można zgłosić ?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Na minus?

U mnie dali zwrot przedwczoraj, ale kłócę się z nimi, zamierzam zgłosić to do ecogra.

Kurczę, w niedzielę piszę do nich szczerze czy wszystko w porządku jest, oni odpowiadają że tak, kurs został wystawiony prawidłowo.

Jak napisałem w środę puściłem jeszcze raz ten zakład po innym kursie 3,4 i znów pytam czy wszystko jest okej i prosiłem o odpowiedź przed meczem w ćwierćfinale żeby wszystko było okej. Nie dostałem odpowiedzi do czasu meczu, więc tutaj wg mnie i wg nich powinien być zwrot, bo nie potwierdzili mi że wszystko jest okej. I zwrot był

Ale problem w tym że dali też zwrot za zakład z niedzieli, gdzie mi potwierdzili że wszystko jest okej. Powołują się na ich ukochany punkt w regulaminie a3.8 błędy tzn znaczy że mogą anulować zakład w razie ich pomyłki. Ale przecież sami mi odpowiedzieli że wszystko jest okej! A teraz nagle zmieniają zdanie, co ciekawe odpowiedz dostałem po tym jak Tsonga wygrał QF, jakby przegrał pewnie by zaliczyli jako porażkę.

Napisałem do nich że za błędy trzeba odpowiadać zwłaszcza że mi potwierdzili że wszystko jest okej. Ja im napisałem szczerze że wg mnie coś jest nie tak, bo Rafa odpadł, a oni mi odpowiedzieli, że wszystko jest okej, więc o jakim błędzie w zakładzie można mówić, skoro to potwierdzili? Więc tu ten punkt z regulaminu nie działa.

Napisałem im to samo i powiedziałem, że za ten błąd powinna odpowiedzieć osoba, która mi odpowiedziała że wszystko jest okej, za błędy trzeba płacić, jak w sklepie sprzedawca się pomyli to za to odpowiada i jest do tylu zwłaszcza po potwierdzeniu.

Czekam na odpowiedź z bwin, na razie nie odpowiadają, jak co to zgłoszę sprawę do ecogra. (muszą minąć 2 tygodnie).
 
L 0

liazci

Użytkownik
Dokładnie tak. Na minus. I cała kasa poszła w p...
Też muszę napisać, bo to jakiś skandal.
Gdyby mi dali zwrot, to bym jeszcze mógł się zgodzić (zakład zagrałem przed meczem Kolby z Tsongą), ale dali na minus ! To jest już przegięcie.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zagrałeś w środę ten sam zakład po 3.4 ? Przed spotkaniem z Kohlim, gdzie kurs na win Tsongi wynosił 1.3 ? Mecz przed półfinałem ? Proszę Cię...Fakt, masz wszystko na piśmie, jakiś półgłówek z supportu odpisał Ci, że wszystko jest okej, dobra, masz dowody, walcz, powodzenia. Matko, przecież to gołym okiem widać, że to był kurs na awans do finału. Były wątpliwości przed spotkaniem z Rybką, a Ty podbiłeś jeszcze zakład w ćwierćfinale. Sorki, nie wiem na co liczyłeś, na łatwą kasę ? Buki są głupie ? Może, ale nie aż tak. Brak mi słów. Błędne przetłumaczenie, ok, podbiłeś na support ok, napisali, dobra, i powinieneś to zostawić, a tutaj grasz jedno spotkanie przed 1/2 finału, że Tsonga awansuje. Jestem troszkę krytyczny, ale jak można być tak naiwnym. Mogą pisać co chcą, a i tak w ostateczności odwołają się do regulaminu. W mojej opinii popełniłeś duży błąd za który teraz płacisz. Powodzenia w tej nierównej walce.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
jesli wymiana argumentów i maili nie pomaga, to ja zawsze przechodze do ofensywy ;) trochę ich przyciskam, że zrobię konkretna antyreklame na największych forach bukmacherskich, na których piszę od dawnai jestem mocno rozpoznawalnym userem, że wszystkim znajomym zazne odradzac i ch firme, bo takie raktowanie klienta jest wg mnie niepoważne itp itd. W połowie spraw pomaga ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
I dlatego gram u naziemnego buka - gdyż kilka razy się sparzyłem na regulaminach internetowych. Na ME2012 zagrałem w Fortunie przez ich pomyłkę, że w meczu Niemcy-Holandia obie drużyny będą wykonywać rzut rożny, po kursie 45. Oczywiście na początku nie uznali, ale jak napisałem reklamację, dołączyłem ksero kuponu i ich oferty, dorzuciłem kilka paragrafów z ich regulaminu, to wypłacili mi wraz z odsetkami.
Gdyby ktoś nie wierzył, mam dokumentację. To różni ( oprócz podatku ) buka w Polsce a buka internetowego, któremu nie możemy tak naprawdę nic zrobić...
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Zagrałeś w środę ten sam zakład po 3.4 ? Przed spotkaniem z Kohlim, gdzie kurs na win Tsongi wynosił 1.3 ? Mecz przed półfinałem ? Proszę Cię...Fakt, masz wszystko na piśmie, jakiś półgłówek z supportu odpisał Ci, że wszystko jest okej, dobra, masz dowody, walcz, powodzenia. Matko, przecież to gołym okiem widać, że to był kurs na awans do finału. Były wątpliwości przed spotkaniem z Rybką, a Ty podbiłeś jeszcze zakład w ćwierćfinale. Sorki, nie wiem na co liczyłeś, na łatwą kasę ? Buki są głupie ? Może, ale nie aż tak. Brak mi słów. Błędne przetłumaczenie, ok, podbiłeś na support ok, napisali, dobra, i powinieneś to zostawić, a tutaj grasz jedno spotkanie przed 1/2 finału, że Tsonga awansuje. Jestem troszkę krytyczny, ale jak można być tak naiwnym. Mogą pisać co chcą, a i tak w ostateczności odwołają się do regulaminu. W mojej opinii popełniłeś duży błąd za który teraz płacisz. Powodzenia w tej nierównej walce.
Ten kupon po kursie 3,4 zagrałem we wtorek wieczorem przed QF i tu nie dostałem potwierdzenia, choć pisałem czy wszystko okej to odpowiedzi nie dostałem, więc tu nie ma wątpliwości i się z nimi zgadzam, że dostałem zwrot.

Mi chodzi o kupony zagrane przed meczem z Rybką w 4. rundzie po kursie 3,2 które potwierdzenie dostałem. Przecież wtedy to nie było takie pewne, dwa trudne mecze, Tsonga miał jeszcze problemy z plecami.

I jak pisałem najśmieśniejsze że czekali na odpowiedz że wszystko anulowane do końca meczu Tsongi. Jestem pewien, że jak Tsonga by przegrał to byłaby przegrana i napisaliby ze przecież pisali że jest okej ????

To ich problem że postawili półgłówka. Niech półgłowek za to zapłaci. Pracuję w call center i jeśli pomylę się z ceną za dany kanał tv albo ilością darmowych miesięcy, to ja za to zapłacę i będę miał manko, to się nazywa odpowiedzialność.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Miło wiedzieć ???? już napisałem, ale muszę dwa tygodnie odczekać, bwin mi na razie mi nic nie odpowiada.

Dostałem odpowiedź od bwin, pójdzie skarga do ecogra jak się spodziewałem ????
Na wstępnie chcielibyśmy przeprosić Pana za błędną informację z dnia 03.07.2012. Otrzymaliśmy potwierdzenie z Działu Bukmacherskiego, że kurs na zakład Wimbledon 2012, mężczyźni - zakłady specjalne, Czy Jo-Wilfried Tsonga (FRA) dostanie się do półfinału?, Tak jest poprawny. Niestety wtedy nie został zauważony błąd w polskim tłumaczeniu zakładu. Potwierdzony kurs dotyczył bowiem finału- czyli tak jak brzmiała angielska wersja zawartego przez Pana zakładu.
Po dostrzeżeniu błędu w tłumaczeniu, zakłady na to spotkanie zostały anulowanem, zgodne z zaakceptowanym przez Pana regulaminem:
A3.8 Błędy:
Spółka nie przejmuje odpowiedzialności za błędy przy wprowadzaniu, transmisji i/lub określaniu wartości. Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korygowania błędów przy wprowadzaniu kursów zakładów i/lub określaniu wyników zakładów (np. omyłkowa zamiana kursów, wydarzeń, drużyn itd.) lub unieważniania zakładów również w późniejszym terminie. Poza tym spółka nie przejmuje odpowiedzialności za bezbłędność i aktualność informacji wysłanych przez serwisy informacyjne (e- mail lub SMS), które dotyczą wyników z wniesionych zakładów. Dane i informacje odnośnie live score i wyników z zakładów live są bez gwarancji. Stawką zakładu jest tylko i wyłącznie kwota potwierdzona i zarejestrowana przez spółkę. W przypadku odwołania wydarzenia sportowego wszystkie zakłady są unieważnione i uważane jako wygrane wg kursu 1.00.

Anulowanie zakłdów z błędnie wprowadzoną informacją jest, według nas, jedynym sprawiedliwym wyjściem z sytuacji dla klienta.
Na zakończenie prosimy pamiętać, ze gra w naszym serwisie ma być żrodłem radości i pozytywnych emocji. Zawieranie zakładów nie powinno kojarzyć się zneagtywnym doświadczeniem i prowadzić do złości czy frustracji.

Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Z poważaniem
Team z bwin
b&#39;inside White Members

I ten ich ukochany punkt w regulaminie;) Pewnie tym by też wytłumaczyli głód na świecie, Palikota w rządzie i wojnę w Iraku;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
przyznała bo baw (bet and win, obecnie bwin) ma takie coś w regulaminie co wszyscy akceptujemy i nic z tym nie zrobisz.
tyle.
 
Do góry Bottom