>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędnie rozliczony zakład

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jakis czas temu WH blednie rozliczyl mi zaklad po czym wyplacilem pieniadze bo doszedlem do wniosku ze jest to bardziej oplacalne niz posiadanie tam konta. Nie gralem u nich od czasu wyplaty po czym dostalem maila &quot;zebym wrocil do gry i wplacil 50 E i dostane freebeta tej samej wartosci&quot;. Oczywiscie konto nie jest zminusowane jak to czasami robia inni bukmacherzy.

Teraz moje pytanie brzmi czy WH chce mnie wy****c zebym wplacil jakas tam kwote po czym odejma ja z konta. Zaznaczam ze te 50E to pikus w porownaniu do tego co stracili jak i to ze jestem w stanie poswiec w razie czego. Jednak wazniejsze jest dla mnie czy poprostu to nie zwyczajna sciema?
 
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
hm ciężko powiedzieć jak nie wpłacisz to sie nie dowiesz- ja miałem inny przypadek robiłem wypłatę w pewnej firmie, gdzie konto miałem na złotówki a wyplata przyszła w e tez czekałem na ich reakcje, ale niczego nie było. Długo nie grałem az kiedyś wpłaciłem i nic z kata nie zniknęło.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chodzi mi o prosta sprawe. Czy wh minusuje konto w takich przypadkach czy dopiero czeka na przyplyw srodkow ?
edit : wszystko ok, ogromny ✅ dla WH
 
Do góry Bottom