>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

B-A-H dwa konta na ta sama osobe

M 0

marashallo

Użytkownik
Witam, co w przypadku gdy ktoś ma dwa konta, na obu ma wpłacone środki i tylko z jednego bonusu powitalnego skorzystał ?
Bo trochę się obawiam o zablokowanie obu..
 
M 0

marashallo

Użytkownik
Dobra napisalem zeby jedno usuneli ;] i zrobilem na siebie
I teraz tak, sa dwa konta jedno na moje ojca, drugie na mnie ( nie jestem pelnoletni ale dane sa ze mam odpowiedni wiek). Tylko ze jest jedno IP ;/
Slyszalem ze przy wyplacaniu trzeba zrobic skan dowodu, jednak przy wyplacaniu prze mooneybookers czy jakos tak sie pisze nie trzeba.
Dodatkowo powiedzieli mi ze srodki z poprzedniego konta przesla na nowe ;]
I teraz jezeli jednak sie okaze ze musze podac skan dowodu, moglbym poprosic ich o przelanie srodkow na konto ojca, racja ?? ;]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dobra napisalem zeby jedno usuneli ;] i zrobilem na siebie
I teraz tak, sa dwa konta jedno na moje ojca, drugie na mnie ( nie jestem pelnoletni ale dane sa ze mam odpowiedni wiek). Tylko ze jest jedno IP ;/
Slyszalem ze przy wyplacaniu trzeba zrobic skan dowodu, jednak przy wyplacaniu prze mooneybookers czy jakos tak sie pisze nie trzeba.
Dodatkowo powiedzieli mi ze srodki z poprzedniego konta przesla na nowe ;]
I teraz jezeli jednak sie okaze ze musze podac skan dowodu, moglbym poprosic ich o przelanie srodkow na konto ojca, racja ?? ;]
Jak ja nie lubię kombinatorów :;/:
Powinni Ci zablokować obydwa - byłby spokój ????
Miałeś 2 konta - poprosiłeś o usunięcie jednego i... stworzyłeś następne?
Jeszcze będąc niepełnoletnim? Kompletny kretynizm.
Skoro &quot;masz&quot; 2 konta, jeszcze po takich przygodach, nie jest wykluczone, że Cię sprawdzą - dla mnie byłoby to logiczne działanie.
Faktem jednaj jest, że BAH nie należy do dociekliwych buków. Czasem odnoszę wrażenie, że wystarczyłoby im zdjęcie buta, żeby uwierzyć w pełnoletność klienta :|

Co do przelewania środków - nie ma możliwości, żeby od tak przelewać kasę między kontami - przecież to pozwalałoby oszukiwać, takim jak Ty :]


Pozdro i dorośnij najpierw a potem bierz się, za takie rozrywki ;)
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Przepraszam za spam, ale za te rozmowę należą Wam się brawa ???? . Uśmiałem się z niej nieźle ???? .
BAH jest rzeczywiście mało wymagającym bukiem jeżeli chodzi o weryfikację. Kilka kont na jedno IP też nie robi na nich wrażenia.- tyle dodam, żeby nie było kompletnego spamu :p.
 
Do góry Bottom