>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BACK O1,5 + LAY O4,5

C 0

carlos92

Użytkownik
Witam wszystkich
Jest to mój początek z tradingiem dlatego proszę o wyrozumiałość. Wcześniej zajmowałem się z sukcesami surebetami ale męczą mnie te ciągłe limity i zakładanie nowych kont dlatego chciałem spróbować tutaj swoich sił. Zaciekawiła mnie strategia opisana w tytule, którą znalazłem na forum traderzy.pl. Zasada systemu polega na szybkim wzroście O4,5 oraz powolnym wzroście O1,5 przez pierwsze 45 min. Jeżeli bramka nie pada to po ok. 20 min zysk z laya pokrywa nam z nawiązką stratę z backa. Z moich krótkich obserwacji wynika że najlepszy zysk można odnotować ok 35-40 min kiedy to zysk wynosi dwukrotnosc straty np. zysk = 10e, strata = -5e. Jednak problem zaczyna się gdy szybko padnie bramka, dotychczas przy stawkowaniu B = 10j, L = 7j strata z L wynosiła 4j natomiast zysk z B 1j. Najlepszą dla nas sytuacją będzie bramka po 30 min meczu, wtedy mamy zysk zarówno z B jak i z L. Najgorszą sytuacją są dwie szybkie bramki jedna po drugiej zanim betfair się odwiesi. Jeżeli ktoś kiedyś grał tą strategią lub ją testował, zapraszam do komentowania. Chętnych do testów również.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom