>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BACK OVER 1.5 GOLA

G 4

gregorienko

Użytkownik
Witam
pragne Wam przedstawic moja taktyke gry-chodzi mi rynki pilkarskie na BACK OVER 1.5 gola.
Oto jak to dziala:
otoz biore pod lupe mecze pilkarskie w miare z duza plynnoscia i wchodze w rynek over 1.5 gola. Na kazdy taki mecz przeznaczam 10% ogolnego budzetu.
Te 10 % dziele na pol,tj za 5% dokupuje w trakcie meczu BACK OVER 1.5 gola. Kursy dokupuje w okolicach nastepujacych minut meczu :20min,40 min,55 min,65 min,75 min. Jesli nadal nie ma gola to wchodze w rynek dokladny wynik 0-0 i za pozostale 5% biore LAY 0-0 po kursie 2.0 lub nizszym tak aby pokryc straty z rynku over 1.5 gola. Tak wiec jesli padnie gol nawet w doliczonym czasie gry to jestem finansowo na 0 lub na lekkim plusie.
Jesli mecz konczy sie wynikiem 0-0 to jestem minus 10% ogolnego budzetu....
Dlatego bardzo wazne w tej strategii jest aby wybrac mecz w ktorym padnie choc jeden gol,oczywiscie jesli ten gol juz padnie to robimy greena...
Z wlasnych doswiadczen wiem ze na kazdym takim bramkowym meczu trzymajac sie swoich zasad mozna wyjsc na plus na okolo 0.2-2.0% ogolnego budzetu. No ale jesli trafi nam sie mecz z wynikiem 0-0 to jestesmy 10% banku na minus.
Narazie bede podawal typy grajac je tylko wirtualnie a sredni zysk zaokragle do wartosci 0.8% ogolnego budzetu.
Jesli macie jakies pytania i sugestie to prosze smialo pisac-postaram sie na biezaco odpisywac....
Niebawem pierwsze typy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 4

gregorienko

Użytkownik
1.WLOCHY-NIGERIA 2-2 jeszcze trwa
zysk na 0 gdyz pierwszy gol padl troche za szybko bo juz w 12 min....
2. HELMOND - WILLEM II 1-4
zysk: +0.8% budżetu,pierwszy gol padl po 20 min.meczu...
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Wkładam 10% budżetu mecz nie idzie po mojej myśli i na koniec jestem 10% budżetu do tyłu,sorry lecz to nie system a zwykły gambling tylko że na Betfair.Standardowo strategia back over 1,5 wygląda tak:
-Kupić back over 1,5 (najlepiej szukać meczy z kursem 1,30+)
-Po golu w pierwszej połowie sprzedać back over 1,5 z zyskiem
-Gdy nie ma bramek w pierwszej połowie wyjść z rynku ze stratą
Przyjmują więc że inwestujesz w każdy mecz 10% budżetu to gdy pada bramka do 45 minuty jesteś na plusie od 0,25% do 2,3% kapitału a gdy gola nie ma tracisz nie więcej niż 5% bankrolla.Tyle teorii a w praktyce trzeba po prostu być na bieżąco z ligami na których się handluje i nie mówię tutaj o statystykach tylko o oglądaniu w miarę możliwości jak największej ilości meczy
 
S 4

sempre46

Użytkownik
No niby fajnie ale ,jest właśnie ale .
Grasz za 10 % kapitału a zysk po jednym meczu to 0,2-2% .Gdy w meczu jest 0-0 to tracimy 10 % i aby odegrać te pieniądze musimy czekaćtzn rozegrać od 5 do 50 meczy aby tego dokonać . A jak życie uczy nawet Barcelona potrafi zremisować 0-0 .Można By rzec ,że fajny system jak jest fajnie a jak niefajnie............... .
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
Wszystko sie zgadza panowie,tyle tylko ze ani ja ani nikt inny nie zagwarantuje ze jest to system idealny....Z drugiej jednak strony system ten to nie wyscigi konne,ze trzeba grac czesto I gesto....To ze akurat na dzis przedstawilem tyle typow nie oznacza ze tak bedzie ciagle....po prostu uwazam ze na dzis jest bardzo bogata oferta meczow I nalezy z tego skorzystac.
Wracajac do glownego watku to uwazam ze mozna wybrac powiedzmy ok 10 - 20 meczow miesiecznie gdzie opcjonalnie nie trudno o jednego gola z tym ze zgadzam sie sie ze nieodzowne jest sledzenie risen ilosci spotkan,formy druzyn,ukladu w tabeli a co najwazniejsze ostatniego wyniku danych druzyn. Analizujac no ligi overowe takie jak no holenderska zawsze biore pod usage druzyny ktore w ostatniej kolejce zremisowaly swoje mecze 0-0. Otoz jest pewna ciekawa zaleznosc,Otoz w nastepnej kolejce obydwa zespoly nie zanotowaly ponownie wyniku 0-0 ! Zdaje sobie sprawe is nie jest to twarda regula ale na 99% sie pokrywa a przeciez o to w tym moon systemie chodzi-zeby padl choc jeden gol,nawet w doliczonym czasie gry.....
 
S 4

sempre46

Użytkownik
jeśli nie wyznajesz zasady ,że nie gra się kursów poniżej 1,5-1,6 to nasze uwagi nie mają znaczenia.Uważam że gra z tak niskim kursem po wpadce jest bardzo ale to bardzo nie komfortowe i tylko tyle chciałem przekazać .Prosiłeś o sugestie to napisałem i tyle.
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
Wielkie dzięki za wszystkie sugestie i oby bylo ich wiecej w tym temacie co traktuje jak najbardziej prestiżowo. Moja metoda jest narazie metodą wirtualną dlatego też zobaczymy co pokażą wyniki.....
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
Oto typy na weekend:
16. EVERTON-LIVERPOOL
17. ARSENAL-SOUTHAMPTON
18. WEST HAM-CHELSEA
19. HULL-CRYSTAL P.
20. DONCASTER-YEOVIL
21. STANDART LIEGE-RAEC MONS
22. PSV-HEERENVEEN
23. TWENTE-NAC BREDA
24. ALKMAAR-RODA JC
25. SPARTA R-HELLMOND
26. LILLE-TOULUSE
27. HSV HAMBURG-HANNOVER
28. BRAUNSHWEIG-FREIBURG
29. ARMINIA B-VFL BOCHUM
30. KARLSRUHER-DYNAMO DREZNO
31. PORTO-NACIONAL
32. OLHANESE-ACADEMICA
33. VITORIA S.-AROUCA
34. PACOS DE FEREIRA-BELENENSES
35. AS ROMA-CAGLIARY
36. AC MILAN-GENOA
37. HELLAS VERONA-CHIEVO VERONA
Zobaczymy co teraz wyniknie.....
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
A wiec na 22 podane typy tylko a raczej aż jeden mecz ROMA-CAGLIARY zakonczył się wynikiem 0-0.
Tak wiec bilans po tych meczach jest ujemny i uważam temat za zakonczony.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A myślałeś nad tym by grać ten over gdy osiągnie kurs 1.50?
Część meczy by odpadło (tam gdzie bramka padnie przed osiągnięciem 1.50)
ale za to te co wejdą pokryłyby straty meczu 0:0 (jak nie kilku)
No i na tyle spotkań to wiadomo, że coś zliczy 0:0 - proponuję mniej zdarzeń na dzień.
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
Po przerwie na głębszą analizę jade dalej z tym tematem.....bedzie mniej spotkan ale bardziej wyselekcjonowanych....
propozycje na dzis :
1. MOENCHENGLADBACH - LEVERKUSEN
2. VITESSE - ADO DEN HAAG
3 ESPANYOL - GRANADA
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
4. CHELSEA-NEWCASTLE
5. NORWICH - MAN.CITY
6.REAL M.- VILLAREAL
7.ALMERIA- ATL. MADRYT
8. NAPOLI -AC MILAN
9. PSV - TWENTE
10. FEYEENORD - NIJMEGEN
11 BREMA - DORTMUND
12. NURNBERG -BAYERN M.
13. VALENCIA- BETIS
 
Do góry Bottom