>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BAH - Kilka pytań

luqash 38

luqash

Użytkownik
Witam. Chciałbym spróbować swojego szczęścia u bukmachera Bet-At-Home. Widziałem kilka fajnych bonusów powitalnych i nie tylko. I tutaj moje pytania:
1. Czy mogę połączyć jakoś bonus powitalny z bonusem na EURO 50% gratis do 800zł?
2. Jeśli nie to jaki bonus opłaca się najbardziej na start.
3. Jaka jest minimalna wpłata i wypłata, bo różnie jest podane a chcę się upewnić jak to wygląda aktualnie od różnych użytkowników.
4. Posiadam tylko konto iPKO, i czy nie będzie problemów z wpłatą (tutaj pewnie nie) i z wypłat (tutaj są dużo częściej jakiekolwiek problemy :cool:) ?
Pozdrawiam i ✅ czeka :grin:.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1. Weź bonus powitalny, obróc go a potem wpłać jeszcze raz pieniądze i weź bonus na Euro.
Myślę, że regulamin bonusu na Euro pozwoli na takie rozwiązanie... tylko musisz się śpieszyć ????
2. Jeśli jesteś początkującym graczem to każdy bonus jest dla Ciebie dobry. Więcej kasy to więcej możliwości pomyłek i dłuższa nauka grania. BAH to świetny buk na początek ale jeśli poczujesz, że wiesz już dużo - przenieś się do konkurencji.
3.
Wpłata
Ważne: pamiętaj, że minimalna kwota wpłaty to 10 PLN!
Wypłata
Ważne: ze względów bezpieczeństwa bet-at-home.com realizuje wypłaty jedynie na konto Skrill (Moneybookers), z którego wcześniej dokonano wpłaty na konto gracza. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 Euro. Maksymalna kwota wypłaty to 6000 Euro.
To dla Moneybookers. Przy przelewach bankowych jest chyba tak samo.

4. Czemu miałby by problem? Nie grałeś, nie miałeś problemów to nie powtarzaj plotek. Generalnie komplikacji nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luqash 38

luqash

Użytkownik
Dzięki kukla za info, ale grałem i trochę wiem, że czasami robi się problem przy wypłacie :grin:
Plusik dla Ciebie oczywiście leci. Dzięki za info, temat do zamknięcia ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeszcze jedno!
Bonus na Euro można aktywować tylko gdy nie robiło się wypłat w czerwcu tego roku. Jeśli więc chcesz spróbować zgarnąć obydwa bonusy, po obróceniu kasy z pierwszego depozytu, musisz złożyć kolejny.
Nie wiem jak to działa w praktyce ale regulamin nie pozwala na wcześniejszą wypłatę. W poprzednich latach nie było problemu z tym eby wypłacić środki a potem zgarnąć 100 czy 50% więcej. Dziś może być z tym problem.
 
Do góry Bottom