>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BAH patre pytan

domel 49

domel

Forum VIP
pierwszy raz bede gral w bah-ie i dlatego mam pare pytan co do tego buka :]

-perwsze standartowe jesli dzis wyslalem kase ok godz. 18 kiedy bede ja mial na koncie? czas jest taki sam jak w innych bukach?
-jaka jest minimalna kwota ktora mozna wyplacic? o ile dobrze pamietam to 10zl tak przynajmniej jest w expekcie
-i 3 pytanie jesli bede chcial wyplacic kase na konto (moje osobiste konto) czy bede musial przeslac im skan dowodu??

to narazie tyle z gory dzieki na odp. :]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
-perwsze standartowe jesli dzis wyslalem kase ok godz. 18 kiedy bede ja mial na koncie? czas jest taki sam jak w innych bukach?

do 4 dni


-jaka jest minimalna kwota ktora mozna wyplacic? o ile dobrze pamietam to 10zl tak przynajmniej jest w Expekcie
10zł ????

-i 3 pytanie jesli bede chcial wyplacic kase na konto (moje osobiste konto) czy bede musial przeslac im skan dowodu??
Raczej nie no chyba ze im by cos niepasowało..
 
wdak 0

wdak

Użytkownik
Z tego co ja czytalem to teraz nie ma minimalnej stawki do wplacania i wyplacania...Wplacasz/Wyplacasz ile chcesz =)
 
wdak 0

wdak

Użytkownik
Re: &lt;a href=
pierwszy raz bede gral w &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;-ie i dlatego mam pare pytan co do tego buka :]

-perwsze standartowe jesli dzis wyslalem kase ok godz. 18 kiedy bede ja mial na koncie? czas jest taki sam jak w innych bukach?
-jaka jest minimalna kwota ktora mozna wyplacic? o ile dobrze pamietam to 10zl tak przynajmniej jest w &lt;u&gt;Expekcie&lt;/u&gt;
-i 3 pytanie jesli bede chcial wyplacic kase na konto (moje osobiste konto) czy bede musial przeslac im skan dowodu??

to narazie tyle z gory dzieki na odp. :]

Tutaj podaje strone na ktorej jest opisany Bet-at-home....
Pozdro wdak http://www.zakladybukmacherskie.com/zaklady_bet-at-home.php Juz powinien Dzialac...poprostu zle go wkleilem ????
 
borysos 0

borysos

Użytkownik
DomeL: jezeli chodzi o wplate to wystarczy ze do nich napiszesz ze wyslales pieniadze dolaczysz screena z wplata i moga ci blyskawicznie po otrzymaniu maila doliczyc dana kwote do konta. Pare razy juz tak robilem dajmy na to jak wplacalem w piatek a chcialem zagrac cos na weekend to pisalem do nich emaila i dodawali mi pieniazki ????
A jezeli chodzi o prowizje to tylko pobieraja drobne za wyplate pieniadzy.
Zabrali mi okolo 2 zl za wyplate o dnich na moje konto ...

PS. Odnosnie wplat:

Minimalna kwota wpłaty za pomocą wpłaty na konto bankowe wynosi 5 PLN, natomiast minimalna kwota wpłaty karta kredytowa wynosi 50 PLN. Minimalna stawka na zakład wynosi 1 PLN.

Pozdro ????
 
Do góry Bottom