>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BAH - rozliczenie kuponu

malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Jak Waszym zdaniem powinien być rozliczony kupon w którym jest typ na strzelca pierwszej bramki a w meczu nie pada bramka? Dodam że zakład ma tylko dwie możliwości: drużyna 1 lub drużyna 2
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
malutkiemu pewnie rozliczyli kupon jako przegrany. u wiekszosci bukow takie rodzaj zakladu jest 3-drogowy: druzyna 1, druzyna 2 lub zadna. tutaj jesli jest dwudrogowy, na prosty chlopski rozum jesli jest bez bramek powinien byc zwrot ale bah moze miec inne zdanie. zagadaj do supportu:spokodfhgfh:
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Dokładnie, zakład był 2-drogowy, nie było opcji X (brak bramek). Napisałem do supportu:
Dlaczego poniższy kupon został rozliczony jako przegrany a nie policzony po kursie 1 skoro zakład był 2-drogowy i nie było opcji na brak goli?
(tutaj wkleiłem kupon)
I dostałem odpowiedź:
Witaj!
Oczywiście opcją na brak goli był dokładny wynik 0:0.
Życząc wysokich wygranych serdecznie pozdrawiamy!
Twój bet-at-home.com Team
Co ma piernik do wiatraka??
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
A czy bylo tam napisane, ze w przypadku braku bramek zwrot stawki. Z tego co mowisz to chyba nie. Wydaje mi sie ze nie znasz znaczenia slowa oszust. Odpowiedz ma troche wspolnego z pytaniem. Dalo sie obstawic brak bramek poprzez wynik 0:0
 
1337 0

1337

Użytkownik
BAH ma taka polityke ze jak juz postawisz zaklad to albo wygrasz albo przegrasz, nie licza nigdy po kursie 1,0 (wyjatkiem jest tenis jak zawodnik nie wyjdzie do meczu). Wiec zadne oszusci tylko taka jest polityka u tego bukmachera wiec nie rozumiem o co sie oburzasz. Nie podoba sie to zmien bukmachera :] 2 mozliwosci = wygrywasz albo przegrywasz.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Moim zdaniem ten zakład jest niejasny i w przypadku 2-drogowego zakładu powinny być 2 możliwości a nie 3. Płakać po tym zakładzie nie będę ale uważam że zakład jest nieczytelnie skonstruowany.
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Ja uwazam ze malutki ma racje. Buk wystawia zaklad 2. drogowy o to kto w meczu strzeli jako 1. bramke. Tak wiec automatycznie zaklada, ze jakas bramka padnie.
Jesli wiec nie bylo goli, to automatycznie nie powinno byc zakladu, co wiaze sie ze zwrotem stawki. Chyba ze zastrzega taka sytuacje w regulaminie, ze w takim wypadku zaklad jest przegrany, choc to sprzeczne z logicznym mysleniem.
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
moze tak, moze nie. To juz zalezy jak oni to widza. Bo w zasadzie typ na wynik 0:0, a typ, ze zadna bramka nie padnie to to samo ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
No to samo ale jak chcą tak liczyć to powinni dać zakład 3-drogowy i wtedy wszystko byłoby ok, a nie tutaj dwie możliwości a trzecia w innym zakładzie(!)
 
K 0

kuba0909

Użytkownik
a ja dalem zaklady na to kiedy padnie bramka i dalem ze w meczu hiszpanow bedzie bramka miedzy 71 a 80 minuta i drugi zaklad miedzy 81 a 90. i bramki padly w tych pzredzialach i zaznaczyli mi ze mam zle wytypowany kupon. gnoooojki!! na supporcie nie ma nikogo i musze czekac do jutra
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
a ja dalem zaklady na to kiedy padnie bramka i dalem ze w meczu hiszpanow bedzie bramka miedzy 71 a 80 minuta i drugi zaklad miedzy 81 a 90. i bramki padly w tych pzredzialach i zaznaczyli mi ze mam zle wytypowany kupon. gnoooojki!! na supporcie nie ma nikogo i musze czekac do jutra

Ja nie wiem co sie ostatnio z nimi dzieje. Najpierw expekt, teraz BAH:-|
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
a ja dalem zaklady na to kiedy padnie bramka i dalem ze w meczu hiszpanow bedzie bramka miedzy 71 a 80 minuta i drugi zaklad miedzy 81 a 90. i bramki padly w tych pzredzialach i zaznaczyli mi ze mam zle wytypowany kupon. gnoooojki!! na supporcie nie ma nikogo i musze czekac do jutra
Oczywiscie powinni ci uznac taki kupon jako trafiony. Jedyna metoda to zglaszac (nawet po kilka razy) wszystkie takie sytuacje na ich @ i Livesupport.
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Jeśli chodzi o nie zaliczenie kuponu autora tekstu , to Nie widzę tu zadnego błędu ze strony bahu a już napewno nie oszustwa . Podobnie jest przeciez w bukach stacjonarnych sts , toto mix
 
L 147

luminat

Użytkownik
Kto strzeli pierwszy bramkę - zakład dwudrogowy i kursy: druzyna 1 1.65, druzyna 2 1.85
Krpina i tyle... Patrząc na takie kursy od razu widać, że nic nie wygramy typując takie coś, bo nas marża tego buka zeżre z nawiązką. Ten buk jest dla nowych, którzy nie znają pojęć value, progresja, marża którzy typują tylko dla zabawy, a nie wygranej. Bo tu na dłuższą mete nic się nie wyciągnie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Kto strzeli pierwszy bramkę - zakład dwudrogowy i kursy: druzyna 1 1.65, druzyna 2 1.85
dokładnie takie numery tam cwaniaki odstawiają.A ja głupi grałem u nich przez ponad pół roku,ale na szczęście zmądrzałem
 
Do góry Bottom