>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BAH...

peja 1

peja

Użytkownik
Ci którzy mają konto w BAH mają jakieś problemy ( tj. z wpłatami, wypłatami i innymi sprawami ) odp. szczerze :wink:

Uważacie BAH lepszy niż expekt ??
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
ja mam konto w w bet-at-home i jestem bardzo zadowolony ???? zadnyhc klopotow z wplatami i wyplatami. Jak wplaczasz drugi raz, to wystarczy ze zrobisz zdjecie dowodu wplaty, przeslesz im w mailu i po 10 minutach masz kase na koncie!! Godny zauwazenia jest tez doskonaly program partnerski oraz brak minimalnej kwoty wplaty (w przeciwienstwie do Expekt gdzie jest dosc wysoka). Zdecydowanie polecam!!! Zapraszam na strone http://www.diengi.republika.pl po wiecej informacji. Byloby super gdybys zarejestrowal sie z mojej stronki i zostal moim poleconym ???? pozdrawiam
 
peja 1

peja

Użytkownik
Dwa pytanka :

1. Nie mam 18 lat ( będe miał we wrześniu ) &lt;-- nie chce tyle czekać, więc moge zrobić tak ; napisze swoją prawdziwą date ur. a jak będe chciał odebrać kase to już bede pełnoletni i nie będzie żadnych problemów ??

2. Nie mam konta w banku, prześlą mi kase na konto mamy ?? Czy lepiej sobie założyć konto ....
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
zalozenie konta w banku (najlepiej internetowym) trwa doslownie chwile wiec wydaje mi sie ze to nie problem. A z wyplata kasy na konto rodzicow tez nie powinno byc kłopotów, tylko wczesniej prawdopodobnie bedziesz musial napisac do nich mail, informujacy o tym, ze ze wzgledu na brak wlasnego konta chcesz przelac pieniadze na konto jakie im podasz.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Dobra lada dzień zaczne namawiać mamę żeby móc się w BAH zarejestrować na nią, nie będzie problemów z kontem w banku i wszystko będzie legalne :mrgreen:

Don Karol dzięki za odpowiedzi na pytania :mrgreen:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
zalozenie konta w banku (najlepiej internetowym) trwa doslownie chwile wiec wydaje mi sie ze to nie problem
chwile to pojecie wzgledne:] calkowite zalozenie konta w banku internetowym trwa ok 2 tyg:] wszytki umowy itp
Dobra lada dzień zaczne namawiać mamę żeby móc się w BAH zarejestrować na nią, nie będzie problemów z kontem w banku i wszystko będzie legalne Mr. Green

Mozesz sopbie zalozyc konto nawet jak nie jestes pełnoletni
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
powodzenia ???? jesli zrobiles to z mojego reflinka to wielkie dzieki ???? jesli nie, to sam probuj zyskac poleconych - to naprawde dobry interes ???? pozdrawiam
 
peja 1

peja

Użytkownik
wysłałem kase w poniedziałek o 14 przelewem bankowym jak myślicie mam szanse dostac jeszcze przed LM kase ??
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ile k... można czekać już się weekend zbliża a tam cały czas stan konta 0,00 to takie wkurzające :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
grubasek 0

grubasek

Użytkownik
Wystarczy włączyć livesupport, jak się ktoś z polskiej obsługi zgłosi, mówisz że wpłaciłeś pieniążki, oni Ci każą dać jakieś potwierdzenie przelewu [wysyłasz je na pocztę e-mail], a nsatępnie koleś Ci w ciągu 5 minut da kasę na konto ???? :wink:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Wystarczy włączyć livesupport, jak się ktoś z polskiej obsługi zgłosi, mówisz że wpłaciłeś pieniążki, oni Ci każą dać jakieś potwierdzenie przelewu [wysyłasz je na pocztę e-mail], a nsatępnie koleś Ci w ciągu 5 minut da kasę na konto
nawet przy pierwszej wpłacie :?:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Kazali mi wysłać scan dowodu wpłaty, odpowiedzieli że się wszystko zgadza, ale wpłata do nich nie doszła, w poniedziałek mam się do nich zgłosić ( Livesupport )

Jak tu się nie wqrwic :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
Do góry Bottom