>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ban dla Assitali

Status
Zamknięty.
djwasco 0

djwasco

Użytkownik
Bardzo dziwne zachowanie Moderatorow ( nie mowie o wszystkich oczywiscie ) na tym forum. Wladza niektorym bije do glowek ;)
Najpierw wychodzi sprawa z usuwaniem postow ( ktore nie sa jednoslowne badz nie wygladaja na tzw ,,nabijanie postow&quot; ), potem wychodzi sprawa z tym dobrym, typerem.
Niektorzy powinni przeczytac co oznacza slowo forum dyskusyjne. Jesli ktos nie wie odsylam na strone http://pl.wikipedia.org
Powinna panowac mila atmosfera na forum jednak niektorzy Moderatorzy poprostu ja pogarszaja swoja wladza, chciwoscia i glupota.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Dobra to co robimy?? Moze na sam poczatek nie podajemy postow w TYPACH DNIACH??
:wowsdf: hehheheheheheehe
gratuluje pomyslu:spokodfhgfh: przeciesz typy dnia to jest konkurs, nie bedziesz podawal typow to sam na tym stracisz:browar565::mrgreen:
ludzie ochloncie troche assi popelnil blad i teraz ma 30 dni aby sobie to przemyslec potem wruci i znow wszyscy beda zadowoleni... nie znacie calej sprawy wiec nie widze sensu tej dyskusji....
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
O czym Wy gadacie ? Ku*wa !!!! Przecież to są dla Nas konkursy, i tylko My możemy na Nich zarobić i dobrze sie pobawić więc nie rozumiem o czym Wy gadacie ... !!!!!!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dobra to co robimy?? Moze na sam poczatek nie podajemy postow w TYPACH DNIACH??
Dziwne jest postepowanie userów.Assitalia obraził - ban mu się nalezy( choć nie wiem od kogo dostał).Regulamin Forum oraz wszelkich konkursów jest równy dla WSZYSTKICH.Assitali podał typ w Champions League Bet-at-home ,który odbył się 27 marca,a dogrywka według dobermana ,,Dogrywka będzie trwała Wtorek-Środa 25-26 Marzec :!:&quot;.Więc o czym mowa?Błędny typ i wszystko w temacie,później niepotrzebnie puściły nerwy i ban gotowy.Wymagacie od Nas przestrzegania regulaminów ,przestrzegajcie je SAMI.Później wychodzą bzdury z parami 1/22...Pozdrawiam fox71.Temat zamykam. Zainteresowanych odsyłam do regulaminu. Regulamin Champions League Bet-at-home
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom