>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bank CLOSED

R 0

robert-20790

Użytkownik
ALE JAJA! Wszystkie firmy bukmacherskie które działają w internecie zoobowiażane są zamknąć konto bankowe, w przeciwnym razie wszystkie transakcje nie będa rozliczana i nie trafią do odbiorcy (Odnosi się do wypłat z firmy bukmacherskiej, &#39;&#39;ala&#39;&#39; ameryka gdzie to juz działa)
Krótko mówiąc &#39;żadna&#39; firma bukmacherska nie będzie mogła wypłacić swojemu klientowi pieniędzy na polskie konto bankowe.
Czyli wszystkie firmy betsson, expekt, betgun, unibet, sportingbet, gamebookers itp. bez polskiego konta bankowego.
Więc radziłbym nie płacić kartą płatniczą do firm bukmacherskich i nie zlecac zadnych przelewow bo CBA jest krok za nami :smile:
Zasiągnąłem informacji w banku jak i w firmach bukmacherskich i wszystko sie zgadza, zakaz jest dokonywania takich przelewow. Pytałem się od kiedy to działą, odpowiedziano mi ze ustawa jest z 2002 roku.
Firma bukmacherska:
&#39;&#39;Dokonanie przekazu pienieznego za granice lub rozliczenia w kraju z nierezydentem, zwiazanego z osiagnieciem przychodu lub dochodu,
w odniesieniu do którego nierezydent podlega w kraju obowiazkowi podatkowemu, nastepuje, z zastrzezeniem ust. 3, po przedstawieniuz zaswiadczenia wlasciwego urzedu skarbowego, potwierdzajacego wygasniecie zobowiazania podatkowego wynikajacego z takiego obowiazku.&#39;&#39;
UWAGA! Tego typu komunikat znajdziemy na stronie inteligo po zleceniu przelewu.

moim zdaniem i tak Uniua Europejska to rozpier...
Głosujemy na... ??? LID!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hehe super :p Dzisiaj przelałem sianko do Expekta i Betguna :p Nie rozumiem jednak jednego zdania -
Czyli wszystkie firmy bez polskiego konta bankowego.
Może nie o to chodzi, ale przecież większość firm MA polskie konto, więc jaki problem...
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Przepis jest przepisem. Banki nie będą realizowały żadnych przelwów z firm bukmacherskich i do firm bukmacherskich.

źródło to :
Bank PKOBP (inteligo) dział obsługi klienta.
Firma bukmacherska bet24.com która już zlikwidowała z tego powodu konto w polskim banku prowadzone w walucie PLN.
Firma betsson.com która zauważyła problem.
Firma betgun.com która mówi, iż &#39;&#39;na szczescie zyjemy w uni europejskiej&#39;&#39;

Sprawa jest niejasna i znowu polska przegra coś w uni europejskiej.

Zresztą przy zlecaniu (czy po juz nei pamietam) przelewu w inteligo jest NOWA notatka ktora mowi iz przelew to nierezydenta RP nie bedzie zrealizowany... nalezy poinformować dział obsługi klienta. Czyli musi zostac potwierdzone iz nie lejemy kasy do firmy bukmacherskiej.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Czyli co.. jak bede chcial przelac forse z inteligo na bwin albo beat-at-home to co nie dojdzie forsa?
Nie... wtedy powinieneś poinformować dział obsługi kleint inteligo. Wtedy na pewno taki przelew nie dotrze ????

Jak jest w praniu, tego nie wiem. ostatnio przelew był 3 miesiące temu. jednak z betgun.com przelew był 3 tygodnie temu.
Jednak bet24.com z tego powodu konto zamknelo wiec cos sie dzieje.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
To ściema jakaś, zrobilem przelew do betgun.com z inteligo i nie mialem żadnych komunikatów, kasa tez dotarla.
jaka sciema ? przeciez przy zlecaniu przelewu zostales o tym poinformowany. Nie zglosiles tego faktu do inteligo wiec ? Idziesz siedziec...

a poza tym chyba nie placiles... tylko przez posrednika czyli w betgun.com to paymaker.eu wiec zadne inteligo.
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Przepis jest przepisem. Banki nie będą realizowały żadnych przelwów z firm bukmacherskich i do firm bukmacherskich.

źródło to :
Bank PKOBP (inteligo) dział obsługi klienta.
Firma bukmacherska bet24.com która już zlikwidowała z tego powodu konto w polskim banku prowadzone w walucie PLN.
Firma betsson.com która zauważyła problem.
Firma betgun.com która mówi, iż &#39;&#39;na szczescie zyjemy w uni europejskiej&#39;&#39;

Sprawa jest niejasna i znowu polska przegra coś w uni europejskiej.

Zresztą przy zlecaniu (czy po juz nei pamietam) przelewu w inteligo jest NOWA notatka ktora mowi iz przelew to nierezydenta RP nie bedzie zrealizowany... nalezy poinformować dział obsługi klienta. Czyli musi zostac potwierdzone iz nie lejemy kasy do firmy bukmacherskiej.

A Bet24 nie mialo przypadkiem konta rownież w inteligo? czyli na dobra sprawę banku kontrolowanym przez państwo czytaj braci?
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
To nie był zaden inteligo tylko bank nordea. Unibet tez chyba mial w nordea o ile dobrze pamitam teraz chyba jest inny...
Również Betsson zauważyło problem.

&#39;&#39;Dziękujemy za informacje - nasz dział finansów już sie zajmuje sprawą i są prowadzone negocjacje z Bankiem Nordea.&#39;&#39;
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ściema, a właściwie może tylko taki komunikat badziewny. Przelewałem sianko do Expekta z PKO BP i wszystko sprawnie ???? Zobaczymy co Betgunem ???? Wczoraj zleciłem depozyt.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nawet jak zablokują to i tak im to nic nie da bo zawsze bedzie moneybookers a zreztą konta bankowe polskie były i będą to ze bet24 wycofało to nie oznacza ze kazdy tak zrobi narazie widze ze wszedzie indziej są Polskie konta bankowe wiec ich nie wycofali i nie ma sensu siac paniki z powodu bet24.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będę otwierał nowego tematu w dziale Expekt, więc zapytam się tutaj.
Czy ktoś w ostatnich czasach lub często robi(ł) przelewy z Expekt na Inteligo i miał z tym problemy? Tzn. opóźnienia, kasa nie dochodziła itp.?
Czekam na odp.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Nie będę otwierał nowego tematu w dziale Expekt, więc zapytam się tutaj.
Czy ktoś w ostatnich czasach lub często robi(ł) przelewy z Expekt na Inteligo i miał z tym problemy? Tzn. opóźnienia, kasa nie dochodziła itp.?

Czekam na odp.
może to bedzię tak nie dokońca na temat , ale w zeszłym tygodniu robiłem wpłaty i wypłaty z Expekta ale na Mbank i wszystko bez problemów się odbyło
 
Do góry Bottom