>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

M 0

mchaker

Użytkownik
Jeżeli będę miał konto w Inteligo i saldo miesięczne nie będzie przekraczać np 50zł to czy będę musiał za to płacić (czy jakieś jednorazowe opłaty za otwarcie konta, za utrzymanie, kartę itd. ) (za przelewy to oczywiste)

i jeszcze jedno i czy jak ktoś otworzy konto i wogóle nie będzie wpłacał ani wypłacał to czy będzie za coś musiał płacić ?
za odpowiedz z góry dziękuje
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Ja zakładam konto w mBanku , ale w pobliżu nie ma takiego Banku tylko z PKO ,ale nie mogę znaleźć ile kosztuje wypłata z bankomatu albo wpłata na konto do mBanku(i czy sie da w bankomacie PKO wypłacić kasę?? a jak da to jaka prowizja ) .

Wie ktoś z was ?
 
adriano7 0

adriano7

Użytkownik
Jeżeli będę miał konto w Inteligo i saldo miesięczne nie będzie przekraczać np 50zł to czy będę musiał za to płacić (czy jakieś jednorazowe opłaty za otwarcie konta, za utrzymanie, kartę itd. ) (za przelewy to oczywiste)
i jeszcze jedno i czy jak ktoś otworzy konto i wogóle nie będzie wpłacał ani wypłacał to czy będzie za coś musiał płacić ?
za odpowiedz z góry dziękuje
Miesięcznie płacisz za kartę 0.99zł, za konto płacisz 4.99zł miesięcznie tylko wtedy jak masz na nim poniżej 100zł. Jak masz kwotę wyższą niż 100zł na koncie to płacisz tylko za kartę.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja zakładam konto w mBanku , ale w pobliżu nie ma takiego Banku tylko z PKO ,ale nie mogę znaleźć ile kosztuje wypłata z bankomatu albo wpłata na konto do mBanku(i czy sie da w bankomacie PKO wypłacić kasę?? a jak da to jaka prowizja ) .
Wie ktoś z was ?
Prowizja za wypłatę z obojętnie jakiego bankomatu innej sieci niż WBZ Bank Zachodni i Euronet kosztuje 5zł.
Natomiast kasę na swoje konto możesz wpłacic darmowo w tzw wpłatomatach (ich lista jak i bankomatów na http://www.mbank.pl) lub poprzez wypłenienie druczku na poczcie/banku i wpłaceniu na własne konto. Z tego co mi wiadomo to PKO pobiera opłatę 6zł za realizację każdego przelewu od osób nie mających konta w tym banku. Jak to wygląda w innych bankach, tego nie wiem.
Pozdrawiam
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Założyłem konto na Inteligo i jestem bardzo zadowolony przelew na konto Expekta nie trwało nawet 2 dni :spokodfhgfh:. Przelałem kase w czwartek o 19 a dziś o 10 rano miałem kasę na koncie.
Prowizja wyniosła mnie 50gr, to chyba nie tak dużo ????

Polecam Inteligo :spokodfhgfh:
 
smith 0

smith

Użytkownik
Waznym kryterium przy wyborze banku jest tez dostepnosc bankomatow ktore nie pobieraja prowizji przy wyplacie kasy, u mnie na Slasku najkorzystniej pod tym wzgledem wypada Millenium bank a ich oferta tez nie jest zla i transfery calkiem szybkie ;)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jestem pewna sprawa której nie rozumiem . Gdy chcę wysłać kase do jakiegoś buka poprzez przelew elektroniczny z domu ( należe do BZWBK ) i w danych do przelewu proszą mnie KONIECZNIE o adres ! Takiego adresu nie posiadam i przez to nie mogę dokonać przelewu . Co robić ? Przejść się do odziału BZWBK i zapytać o to sprawę czy co ?
Jeżeli pisze w złym miejscu to z góry przepraszam .
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Jestem pewna sprawa której nie rozumiem . Gdy chcę wysłać kase do jakiegoś buka poprzez przelew elektroniczny z domu ( należe do BZWBK ) i w danych do przelewu proszą mnie KONIECZNIE o adres ! Takiego adresu nie posiadam i przez to nie mogę dokonać przelewu . Co robić ? Przejść się do odziału BZWBK i zapytać o to sprawę czy co ?
Jeżeli pisze w złym miejscu to z góry przepraszam .
Wpisz XXX - adres to zbędny bajer... nie jest do niczego potrzebny
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Nie polecam mbanku. (zamiast mbanku dobrym odpowiednikiem jest inteligo i bzwbk, tylko w tym drugim mało jest bankomatów...)
Loguję się dzisiaj do mbanku żeby sprawdzić czy przypadkiem przy noworocznym cumowaniu nie wydałem zbyt dużo pieniędzy i co widzę... ?
Blokada X sumy na karcie bo płaciłem na stacji benzynowej i wszystko się zgadza. Licze dalej, licze patrze, nie ma 20 zł z groszami. Patrze w historii rachunku i jak cholera nie ma żadnej transakcji na kwotę 20 zł. Saldo kończy się na X sumie czyli na prawidłowej ale w dostępnych środkach NIE MA TYCH 20 zł!
Historia rachunku: (ostatnia operacja)
Dzień xx-xx-xx: Kapitalizacja odsetek -Kwota operacji x,xx zł Saldo: x,xx zł
Saldo się zgadza, odliczyłem transakcje z karty i jest wszystko ok, ale po tym odliczeniu tak czy jak brakuje 20 zł!

Osobiście odradzam trzymanie w tym banku duzej sumy pieniedzy. Lepiej mieć konto w banku gdzie przynajmniej jest jeden oddział banku a nie jakiś syf mbank gdzie cholera ZABLOKOWALI mi kilka dni temu ekartę chociaż powinna byc ważna! Chcę zapłacić kartą w internecie a TU nic nei działa! Dzwonie do mbanku a fecet mi mówi ŻE WSZYSTKIE EKARTY zostały wyłączone ponieważ karty zostały wymienione na nowe!
Ja się pytam jakie karty panie, gdzie jest moja karta za ktora zaplaciłem, jak ja zrobie teraz płatnosci, dlaczego nei zostałem o tym wszystkim poinformowany i dlaczego nie otrzymałem nowej karty ?
Facet, &#39;&#39;bo system nie wliczył pana do osob ktore karty powinny otrzymać, przepraszamy&#39;&#39;
A ja mam daleko w ... przeprosiny, miało działac a nie działa.
Wczoraj dzowniłem w sprawie tek ekarty, za rozmowe z konsultantem ZAPŁACIŁEM 18 zł bo ta pśita tak długo przyjmowała reklamację.
Jutro zadzownie do banku w sprawie moich pieniedzy to zapewne rozmowa bedzie jeszcze dłuzsza to zaplacę 200 ZŁ za rozmowę!!!!!!
Minusy dla których zamykam ten z dupy bank:
-znikające pieniądze
-bank bez placówek,
-rozmowa telefoniczna z konsultantem jest płatna wg taryfy operatora, czyli w orange jest to kwota 75 gr za minute polaczenia,
-nieodpowiedzialność,
-wpłatomaty nigdy nei działają,
-bankomaty tylko euronetu reszty nie widać, zreszta euronet jest tylko w centrach handlowych,
-czlowiek grający idiotę w reklamach mbanku
-brzydka strona internetowa
- NAJDROŻSZY BANK W POLSCE (ślepi nie widzą cen, ja widze i dobrze licze, wystarczy chociażby rozmawiac przez telefon z mbankiem i proszę... hasło KONTO ZA DARMO jest dobrym hasłem dla dzieci)
- mkioski w ktorych nic nei mozna załatwić, NIC! (jedynie kredyt)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Fajnie, że po paru miesiącach zmieniłeś zdanie i doceniasz inteligo.
Prawda jest taka, że jeżeli chodzi o konta elektroniczne to na pierwszym miejscu jest inteligo i później długo, długo nic.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Witam. Chciałbym się od was dowiedzieć ile kosztuje miesięczne utrzymanie kont w:
MBanku
Inteligo
ING
PKO S.A
Millenium
WBK
Lucas Bank
BGŻ
I nie wiem czy jest jeszcze bank BPH bo wydaje mi sie że PKO przejęło ale jeżeli mi się źle wydaje to proszę o podanie także wiadomości o tym Banku
Czy w każdym z tych banków prowadzone są także konta elektroniczne żebym mógł na bieżąco sprawdzać stan konta. Oraz w którym banku jest najlepsza oferta dotycząca kart kredytowych interesowałaby mnie Visa.
Z góry dziękuje za pomoc
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciężko odpowiedzieć na pytanie ile wynosi prowadzenia konta w danym banku, gdyż banki oferują różnego rodzaju konta dla klientów i różnią się one m.in kosztem prowadzenia konta.
Mbank oraz inteligo to typowe konta internetowe/elektroniczne. Inteligo wchodzi w skład banku PKO i za prowadzenie nic nie płacisz(musisz mieć na koncie min. 100zł). Tak samo jest w mBanku.
ING to bank &quot;zwykły&quot;, po naszemu &quot;naziemny&quot; ale oferuje konto internetowe, również bezpłatne i o bardzo dobrych warunkach. Warto się zapoznać z ich ofertą.
Co do pozostałych banków to nie wiem jak jest, ale na pewno prowadzenie rachunku w każdym &quot;stacjonarnym&quot; banku wiąże się z opłatami za jego utrzymanie.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Jak dla mnie najlepszym rozwiazaniem jest konto Sezam Student w byłym BPH a teraz PKO SA. Wszystko praktycznie za darmo, oprocz karty płatniczej za która jest oplata 6 zł/msc. Jednak takiej karty nie trzeba miec, aby korzystac z konta.

A najlepsze jest to że dziwnym trafem wiekszasc buków internetowych ma konta na które sie wplaca własnie w tym banku. Sa to napewno : BAH, bwin, Expekt, Sportingbet i dzieki te,u kasa która sie wplaca szybciej dociera i jest szybciej ksiegowana.

Tak wiec dla mnie to jest najlepsze rozwiazanie.
 
Do góry Bottom