>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

K 0

kaszub

Użytkownik
Ja polecam tradycyjnie mbank - osobom ktorym wystarczy bank internetowy bez oddzialow.

Natomist szukajacym banku z oddzialami polecam ing i konto direct.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Witam.Po jakim czasie po wypełnieniu wniosku m-bank(e-konto) przyjdzie mi coś na e-mail,bo że kurier będzie dzwonił to wiem? Pozdrawiam.
edit.I mam pytanie tą kartę(koszt25zł)co chcę wpłacać do buka i np.bilet kupić w sieci to on zaproponuje czy trzeba się upominać.Wiadome jest ,że będzie wkręcał bo mają jakiś zysk z tego ale wole się upewnić.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Odnośnie czasu to nie pamiętam, bo ileś lat temu zakładałem konto. Pierwszy email był albo tego samego dnia albo natępnego.
Karta za 25 zł (tzw. ekarta) do płatności w zasadzie nie jest potrzebna, możesz płacić przez net zwykłą kartą debetową (z delfinkiem, karta darmowa) po skonfigurowaniu limitów. Kurier nic Ci nie będzie wkręcał, bo jego w zasadzie to mało obchodzi, oni są wynajetą firmą zewnętrzną.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Odnośnie czasu to nie pamiętam, bo ileś lat temu zakładałem konto. Pierwszy email był albo tego samego dnia albo natępnego.
Karta za 25 zł (tzw. ekarta) do płatności w zasadzie nie jest potrzebna, możesz płacić przez net zwykłą kartą debetową (z delfinkiem, karta darmowa) po skonfigurowaniu limitów. Kurier nic Ci nie będzie wkręcał, bo jego w zasadzie to mało obchodzi, oni są wynajetą firmą zewnętrzną.
To nie wiem opłaca się brać tą ekarte? i napisz jak może jak z tym konfigurowaniem limitów w tej karcie z delfinkiem.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Z konfigurowaniem limitów sprawa wygląda następująco:
1. &quot;Jeśli jesteś zainteresowany taką funkcjonalnością karty, skontaktuj się z mLinią w celu ustalenia szczegółowych limitów autoryzacyjnych dla transakcji internetowych, korespondencyjnych, telefonicznych, w ramach limitów ogólnych na zakupy. Limity te są domyślnie ustawione na 0 PLN.&quot; to ze strony banku
2. Potem możesz dokonywać zmian w serwisie internetowym.

Co do ekarty, czy się opłaca? Czasami możesz trafić na sklep / firmę która nie obsługuje kart visa electron, to wtedy ekarta ma sens.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Z konfigurowaniem limitów sprawa wygląda następująco:
1. &quot;Jeśli jesteś zainteresowany taką funkcjonalnością karty, skontaktuj się z mLinią w celu ustalenia szczegółowych limitów autoryzacyjnych dla transakcji internetowych, korespondencyjnych, telefonicznych, w ramach limitów ogólnych na zakupy. Limity te są domyślnie ustawione na 0 PLN.&quot; to ze strony banku
2. Potem możesz dokonywać zmian w serwisie internetowym.

Co do ekarty, czy się opłaca? Czasami możesz trafić na sklep / firmę która nie obsługuje kart visa electron, to wtedy ekarta ma sens.
Dzięki wielkie.To tak na razie biorę bez e-karty ,później jak mi się przyda to ją zamówię.
 
M 0

marjan

Użytkownik
Czy da się wpłacić pieniądze na konto w mBanku używając jakiegos innego wpłatomatu niż mBankowskiego czy tylko na poczcie i w innym banku ?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Od jakiegoś czasu możesz wpłacać we wpłatomatach multibanku, wykaz miejscowości masz na stronie banku. Z innych bankomatów się nie da wpłacić. Pozostale sposoby to poczta, inne banki (to raczej nieopłacalne), jakieś okienka kasowe (ale te uczciwe).
 
M 0

marjan

Użytkownik
lipa jest bo tych wpłatomatów to chyba niema umnie w Biłgoraju patzryłem na stronie multibanku tylko bankomaty są wszędzie ich pełno zresztą a wpłatomaty bida
 
D 0

david2

Użytkownik
Witam, czytam posty i kazdy pisze o innym banku i z tego juz nie wiem jaki wybrac. Założyłem konto na Moneybookers i teraz chciałbym załozyc konto w banku zebym mial do niego dostep przez internet i mogl przelewac pieniadze na moneybookers i odwrotnie. Chciałbym tez karte do bankomatu zeby moc szybko wypłacic pieniadze. Jakie konto było by najlepsze i najtansze zeby nic nie płacic za prowadzenie i nie trzeba było wpłaca co miesiac jakiejs kasy na nie ??
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Twoj opis idealnie pasuje do mBanku. Karta za darmo, przychodzi poczta do 2 tyg po zalozeniu konta. Konto mozna zalozyc w 5 min u nich w mKiosku, lub po prostu za posrednictwem kuriera, jesli nie ma zadnej placowki mBanku w Twoim miescie. Jeden z niewielu minusow to brak mozliwosci wplaty w takim mKiosku. Inne mozliwosci to oczywiscie poczta, przelew z innego konta, albo bardzo wygodne wplatomaty.
Drugi minus to mLinia... Udalo sie komus tam dodzwonic? ????
 
M 0

marjan

Użytkownik
robsonik czekaj czekaj coś sie zagalopowałeś co z tego że lukas , ING i coś tam jeszcze mają wpłatomaty jesli nieda się wpłacić z nich na konto w mBanku ????
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
No proste, że sie nie da, bo to oddzielna grupa banków. Tylko multibank udstępniła swoje bankomaty dla klientów mBanku. W końcu obydwa należą do jednej grupy BRE Bank.
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie:

Ktory bank rzeczywiscie oferuje założenie za darmo konta bez wychodzenia z domu?
Czy w ogole istnieje taki bank? Bo wypelnialem juz wniosek na MBank, ale jako miejsce podpisania umowy wyskoczyly mi same odlegle zakatki, a Mkiosku w poblizu tez nie ma...;/
 
Do góry Bottom