>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bank Pekao SA problemy z przelewem

M 66

mac-iek

Użytkownik
Nie mogę na żadnego buka przelać pieniędzy ani z pomocą przelewy 24 ani karty master card, jak wchodzę na bet365 w depozyt to wyskakuje mi pole a w nim napis &quot;Nie będziemy mogli przyjąć depozytów z tej karty. Proszę użyć innej karty lub metody płatności, np. Paysafecard&quot;. Nie mogę dokonać przelewu także na konto innych bukmacherów, ktoś ma podobny problem?
 
M 45

milosc

Użytkownik
brak slow wogole wiesz co sie w polsce dzieje czytasz jakies wiadomosci na wp onet itp ? takie rzeczy sa ogolne dostepne
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Kolega bardzo mi pomógł, nie ukrywam. Już sobie mogłeś swoje żale wylać, ale skoro wieszco się dzieje w Polsce to wypadało odpowiedzieć.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Owy bank wydal niedawno taki komunikat:
&quot;Komunikat dotyczący transakcji związanych z organizacją i uczestnictwem w grach hazardowych

Treść wiadomości
Szanowni Państwo,
Z uwagi na obowiązki i uprawnienia Banku Pekao S.A. wynikające z art. 50 ustawy o usługach płatniczych
z dnia 19 sierpnia 2011 r. (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 1572) oraz przepisy prawa wskazane w art. 29a ustawy
o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 471), uprzejmie przypominamy, że
rachunki prowadzone przez Bank oraz instrumenty płatnicze wydawane przez Bank nie mogą być
wykorzystywane do dokonywania transakcji związanych z organizacją i uczestnictwem w grach
hazardowych w Internecie, jeżeli organizator nie posiada stosownych zezwoleń*.
W związku z powyższym, informujemy, że stwierdzenie przez Bank faktu niestosowania się do powyższych
zasad będzie powodować odmowę realizacji transakcji, blokadę środków na rachunku pochodzących lub
mających związek z zakazanymi prawem działaniami oraz może spowodować wypowiedzenie umowy przez Bank.
Z poważaniem,
Bank Pekao S.A. &quot;
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Błagam nie wpłacajcie i nie wypłacajcie nigdy nic z konta bankowego na buka czy z buka na konto a zwłaszcza bezpośrednio. Od tego jest Skrill czy np Netteler. Szkodzicie samemu sobie a przy okazji można zaszkodzić innym .
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Błagam nie wpłacajcie i nie wypłacajcie nigdy nic z konta bankowego na buka czy z buka na konto a zwłaszcza bezpośrednio. Od tego jest Skrill czy np Netteler. Szkodzicie samemu sobie a przy okazji można zaszkodzić innym .
Ja już niewątpliwie skończyłem, z samym pekao SAbyć może też. Jaki bank polecacie w ogóle?
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
PKO BP konto dla mlodych.
Wszystko za 0zl, dobra internetowa strona wyplaty za darmo w kazdym bankomacie.
Jak bedziesz robic obrot na koncie to po jakims czasie mozesz sie ubiegac o przezroczysta karte z saldem np 4tys tak jak ja mam
 
F 49

flex666

Użytkownik
Ja używam Inteligo i zero problemów, choć sumy są do 200 zł, nie wiem czy to ma znaczenie. Sugerujecie, że co, że wejdzie ustawa i zaczną zabierać z konta środki, które zostały przelane od buka, czy co, bo nie rozumiem tych jęków.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Póki co tak jest w Pekao SA. A za jakiś czas niewykluczone, że inne banki pójdą tym tropem. Jak ci się kiedyś dobiorą do pieniędzy na koncie to zrozumiesz te jęki.. Ja mam w mBank i na razie wszystko bezproblemowo wpłacam i wypłacam. Póki co jeszcze nie zostaje mi tylko skrill. Dla bezpieczeństwa to pewnie powinienem dawno głównie ze skrill korzystać. Ale zacząłem tak wpłacać już grubo przed wszelkimi nawet planami wprowadzania ustawy hazardowej. I tak już zostało. Jak mnie mają ścigać, to mają na mnie już masę dowodów.. Nic mi już nie da przestawianie się na skrill. No chyba że mBank także zablokuje przelewy do buków. Wtedy z musu przejdę na skrill.
 
F 49

flex666

Użytkownik
Te, ale myślałem, że żyjemy w państwie prawa i prawo nie działa wstecz, wejdzie jakaś rygorystyczna ustawa to się skończą wpłaty i wypłaty poprzez rachunek bankowy, ale nie, że cię prześwietlą, wyliczą ile dostałeś w sumie na konto od buka w całej historii rachunku i ci to zabiorą, nie wiem pójdziesz siedzieć, dostaniesz obrożę ???? Ja nie wiem co Wy za wizje tu snujecie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przy okazji jak ten zapis rozumieć ? &quot;W związku z powyższym, informujemy, że stwierdzenie przez Bank faktu niestosowania się do powyższych
zasad będzie powodować odmowę realizacji transakcji, blokadę środków na rachunku pochodzących lub
mających związek z zakazanymi prawem działaniami oraz może spowodować wypowiedzenie umowy przez Bank.
Z poważaniem,&quot;

Udało mi się wpłacić z pekao do buka, teraz pytanie czy jak wypłacę hajs to mogą go skonfiskować ? czy to tylko dotyczy przelewów wychodzących ?
 
L 39

luquu

Użytkownik
Dobra panowie mam mały problem otóż nie zdawałem sobie sprawy z aktualnej polityki banku peako i również miałem problemy z wpłatami i wypłatami z bukow. Ostatnio zagrałem w expekcie i po wykorzystaniu bonusu wypłaciłem kase na konto. Chciałem wpłacić do unibet żeby również skorzystać z bonusu jednak nie mogłem. Skorzystałem z opcji przedpłaty i wkońcu się udało. Kase obróciłem mam 5 stówek i chce je wypłacić ale się nie da. Jakieś pomysły co mam w tej sytuacji zrobić?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dobra panowie mam mały problem otóż nie zdawałem sobie sprawy z aktualnej polityki banku peako i również miałem problemy z wpłatami i wypłatami z bukow. Ostatnio zagrałem w expekcie i po wykorzystaniu bonusu wypłaciłem kase na konto. Chciałem wpłacić do unibet żeby również skorzystać z bonusu jednak nie mogłem. Skorzystałem z opcji przedpłaty i wkońcu się udało. Kase obróciłem mam 5 stówek i chce je wypłacić ale się nie da. Jakieś pomysły co mam w tej sytuacji zrobić?
Jak masz konto zalozone bez zadnych &quot;walkow&quot; to wystarczy zapytac na czacie lub napisac do obslugi klienta.
 
L 39

luquu

Użytkownik
tzn jak się nie da? Czego się nie da?
Nie da się zlecić wypłaty, inne opcje takie jak skrill są zablokowane bo wpłacałem przelewem. Co do kolegi up to taki mam właśnie zamiar tylko ten czat jest dostępny przez 20% czasu tego co powinien.
 
Do góry Bottom