>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bank

L 47

logan13

Użytkownik
Witam mam na Skrillu 800zł ale jestem osobą która dopiero ukończyła 18 lat i nie posiadam konta bankowego. Czy moge przlewać piniądze ze skrilla na kilka kont bankowych? Chodzi mi o to że teraz przelał był to 800zł na konto rodziców a za 2 tygodnie na swoje własne konto które będę zakładał
 
P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Wyplacic ze skrilla mozesz tylko na te same dane osobowe konta bankowego jakie podales przy rejestracji konta skrill. Skoro nie masz 18 lat nie wolno ci posiadac konta skrill. Ponadto misiales podac inna date urodzenia niz swoja. Jest wiec ci najmniej kilka powodow zeby skrill zamknal twoj portfel i zamrozil ci srodki. Nie kombinuj, konto np w mbanku mozesz miec nie muszac posiadac 18 lat, nie proboj z kontem rodzicow. Szczerze toasz jakies 80% szans na blokade konta esli zrobisz nierozeazny ruch. Tak wiec idz zaloz konto w banku i proboj wyplacic. Waypie ze bez weryfikacji ci to puszcza ale jest jeszcze opcja ratunku: niech twoj tata zalozy konto skrill na swoje dane, wyslij mu pieniadze i niech on wyplaci na swoje komto bankowe, to chyba najlepsza opcja. Powodzenia.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam mam na Skrillu 800zł ale jestem osobą która dopiero ukończyła 18 lat i nie posiadam konta bankowego. Czy moge przlewać piniądze ze skrilla na kilka kont bankowych? Chodzi mi o to że teraz przelał był to 800zł na konto rodziców a za 2 tygodnie na swoje własne konto które będę zakładał
Spróbować możesz, ale w skrillu żeby dokonać wypłaty czasami chcą potwierdzić rachunek bankowy, jeżeli by chcieli tego od Ciebie to będzie lipa.
Zweryfikuj najpierw konto skrill, jak będziesz miał zweryfikowane to może się udać. Najszybszym rozwiązaniem bez żadnego ryzyka to w twoim przypadku będzie zamówienie karty do konta skrill. 1,5-2 tyg sie czeka na taką karte i będziesz mógł bez problemu wyplacić bez zakładania konta w banku. Koszt tej karty to ok 40zł.
Pozatym założenie konta bankowego trwa ok 5-10 min więc nie wiem gdzie widzisz problem.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam mam na Skrillu 800zł ale jestem osobą która dopiero ukończyła 18 lat i nie posiadam konta bankowego. Czy moge przlewać piniądze ze skrilla na kilka kont bankowych? Chodzi mi o to że teraz przelał był to 800zł na konto rodziców a za 2 tygodnie na swoje własne konto które będę zakładał
a może po prostu przelejesz kasę komuś zaufanemu kto ma też konto w Skrill i kartę a ten wypłaci kasę i Tobie da, może nic za darmo np. na piwo czy coś?
 
Do góry Bottom