>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bank

L 47

logan13

Użytkownik
Witajcie, mam 19 lat i nie mam stałego zatrudnienia bo wciaż sie ucze udało mi sie wygrać ponad tysiac na zakładach i mam teraz tą kase na skrillu. Potrzebuje konta bankowego bo czsto robie zakupy przez internet. Myślałem o Mbanku , macie jakieś lepsze propozycje?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak chcesz całkiem darmowe konto to tylko t-mobile bank. Sam mam w mbank i t-mobile. W mbanku zostało mi już same gołe konto. Z karty debetowej zrezygnowałem, bo co trochę wprowadzali podwyżki. Najpierw było 2zł, później płaciłem 5zł. Zrezygnowałem kiedy miałem płacić 7zł na miesiąc. Ostatnio patrzyłem, i przy moim profilu korzystania płacił bym teraz 9zł miesięcznie (gdybym miał kartę debetową). A t-mobile póki co jest 100% darmowe.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak jeśli korzystamy sporo płacąc kartą. Było 200pln na miesiąc, nie wiem czy nie podwyższyli na 300pln. Ja wypłacam głównie z bankomatu, a to się nie zalicza. Jak nie będzie dla ciebie problemem płatność kartą na 200 - 300pln to wybieraj mbank. Tylko mówię, że w t-mobile nie ma żadnych warunków koniecznych do braku opłaty za kartę. W mbank trzeba płacić kartą w sklepach, żeby nie pobierali oplat.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Hmnm znajomy ma konto w mbanku ze zwykła kartą płatniczą i mówi że nic mu nie pobiera
Jezeli mogę Ci coś doradzić to na twoim miejscu bez wachania zakładał bym w mbanku, wszystkie inne niby darmowe konta to zwykła ściema i naciąganie klientów, wymyślają tylko co nowe nazwy żeby tylko naciągnać klienta, niby za darmo a tak naprawdę ***** prawda, załozyłem kiedyś konto w ing miało być darmowe i było przez pewien okres czasu teraz jak bym nie miał obrotów na koncie to pobierają opłate, dodatkowo za wypłatę z bankomatu innego niż ing pobierają 18zł prowizji gdzie zawsze było 5zł.
Darmowe konto w mbanku zawsze było darmowe i nigdy nie słyszałem żeby ktoś narzekał, pozatym nawet w mbanku chcąc wziąść jakiś mały kredyt zrobisz to bez problemu bez żadnych dochodów jedynym warunkiem są reguralne obroty na koncie na takiej podstawie wyliczają zdolność kredytową.
Na twoim miejscu nie dał bym się wkręcić w jakieś gówna typu ing, alior bank, czy tmobile. Jeżeli potrzebujesz naprawdę darmowego konta to widzę tylko jedną opcję. Jedyny minus mbanku jest taki że wszystko załatwiasz przez internet i w nie wszystkich miastach są jego odziały.
Jeżeli potrzebujesz darmowego konta to mbank najlepsze rozwiązanie a jak byś chciał już mieć jakieś lepsze konto to poczytaj opinie na temat różnych banków, ja jak bym miał zakładać płatne konto w banku do trzymania konkretnej kasy to bym załozył w jednym z większych banków a nie w takim który co pół roku zmienia nazwe.
Mbank zawsze będzie jednym z najtańszych rozwiązań gdyż od poczatku jego załozeniem była działanosc przez internet i nie wydaje tak dużo kasy na biurokracje i jakieś nie potrzebne siedziby, wszystko odbywa się przez internet.
Najważniejsza rada, nie bądz naiwny nie daj sobie wkręcić że dostaniesz coś za darmo, jeżeli zakładasz konto tylko dlatego że dadzą Ci 5zł bonusu ???? to to chyba nie jest najmądrzejsze rozwiązanie a niestety wiele osób daje się naciągać i potem mają pretensje do wszystkich wokoło ???? Wcale mi nie jest takich ludzi żal jak bym był włacicielem takiego banku to też bym tak dymał ludzi, za głupotę trzeba płacić.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sylwek sory, ale teraz to naciągasz rzeczywistość. Mbank kiedyś był dobry. Bez marmurów i bez opłat. Ale te czasy dawno minęły. Obecnie to każda oferta w mBanku ma gwiazdki. A opłaty za wszystko co trochę są śrubowane. Obecnie to jak założymy te reklamowane ekonto mobilne, to jak nie będzie wpływu miesięcznie 1000zl wynagrodzenia, to bodaj 9zł za samo konto policzą + opłata za kartę jak nie zapłacimy nią na 300zł w miesiącu. Sory ale to ma być dobry bank? ING nie miałem, to się nie wypowiadam. Mam za to tmobile, wcześniejszy alior sync. I od czasu jego startu, do tej pory także po zmianie nazwy na tmobile bank nadal nie ma opłat. Nie mówię że się nie pojawią. Ale na dzień dzisiejszy nie ma żadnych opłat. 100% darmowo, bez warunków do spełnienia jak w mbank. Dodatkowo w tmobile mam 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu. W mBanku za każdy liczą po 5zł. Więc sory, na dzień dzisiejszy wygrywa tmobile. Już nie wspomnę o wyłączeniu w mBanku starego dobrego i szybkiego systemu tranzakcyjnego. Ten nowy obecny to porażka. Tu tmobile wygrywa, mimo różowych kolorów tmobile. W sumie przy zmianie sync na tmobile zmienili tylko kolory. Można przywyknąć.
 
Do góry Bottom