>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do EURO 2012 [11 listopad 2011]

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Dzisiaj rozlosowano pary barażowe do Euro 2012

Oto one:










Pierwsze mecze odbędą się 11 i 12 listopada. Rewanże rozegrane zostaną natomiast 15 listopada.

Najciekawiej wyglądają pojedynki pomiędzy BiH a Portugalią oraz Turcją a Chorwacją. Bośniacy będą chcieli się zrewanżować za baraże do MŚ, kiedy przed dwoma laty w obu meczach wygrali Portugalczycy. Wielka szansa przed Czarnogórcami, gdyż Czesi obecnie nie grają niczego specjalnego, tak więc przy korzystnym wyniku w pierwszym meczu w rewanżu Czarnogóra będzie faworytem. Jeśli chodzi o ostatnią parę, to więcej szans na awans daję jednak zespołowi Irlandii.


Poniżej zapraszam do komentarzy na temat losowania a później to podawania analiz przedmeczowych.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Moim zdaniem pary się tak ułożyły, że nadal każda z 8 drużyn ma szanse na awans, nawet Estończycy, którzy trafili najłatwiej jak mogli choć to oczywiście zespół Irlandii będzie faworytem. Najciekawszym meczem będzie według mnie spotkanie Bośni z Portugalią, a nie jak sugerują media Turcji z Chorwacją. Bośniacy pokazali już z Francuzami kawał dobrego futbolu. W meczu z Portugalią napewno nie będą stali na straconej pozycji. Ciekaw jestem jakie będą kursy na Czarnogórców, gdyż jest to mocna drużyna i mogą spokojnie ograć Czechów, którzy są dalecy od formy ze swoich najlepszych lat.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na Tobet pojawiły się kursy już na baraże:

Bosnia Herzegovina - Portugalia 2,60 3,20 2,60

Uważan,że dobry kurs na Bośniaków i napewno na nich zagram,być może 1X jesli kurs będzie w granicach 1,40.U siebie Bośniacy według mnie są faworytem i oby dali rade;)

Turcja - Chorwacja 2,10 3,20 3,45

Turcja to solidny zespół i mimo wszystko twierdze że są w stanie pokonać Chorwatów. Kurs 2,10 na ich wygrana uważam za dobry i warty pogrania.

Czechy - Czarnogóra 1,70 3,50 4,85

Tutaj delikatna przesada przecież Czechy nie grają ostatnio nic wielkiego i są w zasięgu Czarnogóry.X2 przy takich jak obecnie są kursy mozna zagrać.

Do Spotkania Estonia - Irlandia jeszcze nie ma kursów jednak tutaj w pierwszym meczu widzi mi się remis a w rewanżu wygrana Iralndii.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Kursy przedstawiają sie dość ciekawie. Osobiście pogram 2X na Czarnogórę w pierwszym meczu, należy im się awans za postawę w meczach eliminacyjnych. Odwrotnie z Czechami całe eliminacje jakby przeszli obok, co trzeba to wygrywali ale bez jakiegoś szału.

Kurs 2,60 na Portugalie? Nic tylko grać. Taka drużyna jak Portugalia ma w tym meczu jeden wielki plus - Lidera- C.Ronaldo ( nie lubię używania samego Ronaldo, bo Ronaldo jest tylko jeden). W tym ważnym momencie jestem zdania, że siła napędowa nie zawiedzie. Nie wyobrażam sobie żeby na Euro nie było Portugalii.
Bośniacy jeśli chodzi o reprezentację robią spore postępy ale moim zdaniem to taki sam zaścianek piłkarski jak nasz Kadra Narodowa.

Estonia - Irlandia. Nie lubię futbolu w wykonaniu Wyspiarzy dlatego może dojdzie do ogromnej sensacji i Estonia coś ugra?
 
R 23

rutra

Użytkownik





Moim zdaniem awansują:
-Chorwacja
-Bośnia i Hercegowina - czarny koń eliminacji sprawi niespodzianke i awansuje
-Czarnogóra - Czesi nic wielkiego nie prezentują, a Czarnogórcy zadziwiają chociażby remisami z Anglią
-Irlandia

***

Turcja-Chorwacja 1
Bośnia i Hercegowina-Portugalia 1
Czechy-Czarnogóra X
Estonia-Irlandia 2
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Nie wiem dlaczego tak sądzicie, że ta Portugalia odpadnie. Co jak co ale w barażach zagrają na 120% i w pierwszym wyjazdowym meczu mogą już wygrać.
Bośnia nie grała aż tak dobrze z tymi Francuzami, może ja oglądałem inny mecz ale ten remis to był bardzo szczęśliwy dla BIH. Francja za to nie jest jakaś mocna, daleko im do Holandii, Hiszpanii, Anglii, czy też Niemców. Nazwiska same nie grają, widać że nie są zgrani ze sobą.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
No właśnie, twierdze tak jak kolega wyżej że nazwiska same nie grają, i dlatego jestem na 90% pewny że Portugalia odpadnie. Krysia nigdy nie gra dobrze w meczach o dużą stawke czy to w Realu, czy w reprezentacji. Dlatego ja obstawiam wstepnie awans Irlandii i Bośni. Czesi mysle że jednak dadzą rade, potrafią spiąć się na ważne mecze.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kurs na awans Portugalii w granicach 1,40 to naprawdę okazja, BiH nie ma w swoim zespole takich gwiazd jak Portugalią (właściwie to żadnych nie mają) i nie grają jakieś galaktycznej piłki, a do baraży awansowali tylko dlatego żę grali w bardzo słabej grupie i z bardzo słabą Francją.
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
dawid1892 po części się z Tobą zgadzam, ale nie warto grać kursu 1,4 na awans, lepiej zagrać 2 DNB na wyjeździe Portugalii po pięknym kursie. Bośnia ma kilku znanych zawodników którzy odgrywają kluczową rolę w klubach w Europie: Dzeko, Misimovic, Bajramowic czy też Miralem Pjanic. Ale to że mieli grupę bardzo słabą, tak samo Francja to się w pełni zgadzam.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Jak dla mnie Portugalia to nie jest drużyna i nie powinni awansować...I jest na to duża szansa, na szczęście
?? To w takim razie co to jest ta Portugalia? Nie wiem mam wrażenie, że gracie na BIH tylko dlatego, że szukacie na siłę jakiejś sensacji.

Nie ma co się łudzić, Portugalia odprawi ten piłkarski zaścianek z kwitkiem. Dobrze, że Bośniacy sobie trochę Portugalii mogą zwiedzić przy okazji.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
A ja tam zaczekam na zakłady na kartki. Bedzie walka na noże ,a więc powinno udac sie upolować jakiś kartkowy over.
Wiele będzie zależało od obsad sędziowskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
?? To w takim razie co to jest ta Portugalia? Nie wiem mam wrażenie, że gracie na BIH tylko dlatego, że szukacie na siłę jakiejś sensacji.

Nie ma co się łudzić, Portugalia odprawi ten piłkarski zaścianek z kwitkiem. Dobrze, że Bośniacy sobie trochę Portugalii mogą zwiedzić przy okazji.
Sensacji? Powiedz mi kiedy i z kim Portugalia zagrała ostatnio dobry mecz? Ta druzyna nie ma wogóle defensywy a atak działa dobrze średnio w 1/3 meczy. Jak dla mnie oni stoją obecnie na poziomie Francji np. , co raczej nie jest komplementem. Każdy się zachwyca Portugalią bo gra tam Ronaldo. I ludzie nawet nie potrafią obiektywnie spojrzeć na gre drużyny. Ale ja się nie znam więc kłócić się nie będe. Pozdrawiam
 
B 0

boczekk

Użytkownik
Zgadzam się Portugalia już nie zachwyca jak kiedyś.A to że BiH nie ma w swoich szeregach gwiazd to nic nie znaczy fakt mieli słabą grupę ale Portugalia wcale nie miała lepiej.
Ciekawie zapowiada się spotkanie Czech z Czarnogórą która wydaje mi się że pokazała na co ją stać w kwal. wcale nie mieli z górki.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Sorry za szczerość, ale tak sobie naiwnie wmawiajcie. W Bośni może i padnie jakiś zadowalający gospodarzy wynik, ale w rewanżu niema najmniejszych dla nich szans. Nie określam Portugalii jako drużyny, bo do takiego określenia brakuje im lat świetlnych, lecz na awans spokojnie wystarczy.
Rzucą na mecz u siebie wszystko co najlepsze, w tym min. Ronaldo, Naniego, Meirelesa, Moutinho, Quaresme i wielu innych. W domu ich spokojnie powiozą niezależnie od wyniku pierwszego meczu.
Jeszcze nawiążę do jednej rzeczy - BIH nie ma gwiazd?
Pjanic, Misimovic, Dzeko to tylko przykłady.
 
S 0

sratality

Użytkownik
BIH-POR. Portugalia od porażki z Polską w Chorzowie jakby zapomniała że piłka nożna do sport drużynowy ( przeciwnie do naszej drużyny, która po meczu w Chorzowie dała Polakom nadzieję że coś się zmieniło i stworzyła LEO czarodzieja) wracając - ja będę stawiał 1x jaką kasę zależy od kursu. Dlaczego? Bośnia jest w sztosie, piłkarze o których wspomniał Kuchcik to piłkarze klasy światowej grający w świetnych klubach. Gra Portugali to przypadek, krystyna jest za bardzo zapatrzona w swój wizerunek niż w to kim jest na boisku , sra w pory w kadrze( w realu koledzy grają na niego i jakoś leci a i przeciwnik słabszy) - Lubie drużyny które zostawiają serce na murawie, przy tej dyspozycji Portugali dużą szansa na wygraną . Z podparciem i przy 1,4 zaryzykuję
 
M 0

mogi85

Użytkownik
BIH-POR w obu drużynach grają gwiazdy i tu nie ma wątpliwości, jeszcze 2 miesiące temu stawiałbym na BIH, a teraz jak patrzę na grę Krystyny w Realu to jestem pod wrażeniem, wystarczy że tą grę dla zespołu przeniesie do reprezentację i to od razu może przynieść pozytywne skutki. Ale czy On jest wstanie to zrobić teraz. Dlatego meczu nie ruszam. Za to Czechy- Czarnogóra dla mnie faworytem są goście. Widziałem jak Czesi męczyli się ze Szkotami i tylko że wtedy zremisowali w końcówce, teraz mogą zagrać w barażach. Czarnogórcy jadą z tą samą kadrą co na Anglię,a w tamtym meczu było widać na co ich stać.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
mogi85- Real jest mocny, ale to raczej ostatnio nie za sprawą Ronaldo, zobaczymy co pokaże w meczu z Lyonem ale jak dla mnie to widoczny jest spadek formy, nie mozna sie sugerować że Real gra dobrze to on tez. Ogólnie Bosniacy to bardziej nzwarta i zgrana ekipa. Zobaczymy jak będzie ????
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
mogi85- Real jest mocny, ale to raczej ostatnio nie za sprawą Ronaldo
Czlowieku znasz się cos na piłce? Nie... Ronaldo jest słaby, daje mniej niż Chavez Wiśle! Co z tego, że strzelił Lyonowi brame, która kto wie mogła okazać się zbawienna, nie mówiąc o 3 z Osasuną. Zgadzam się, że CR7 nie reprezentuje sobą tyle w reprezentacji ile w klubie ale nie badź śmieszny, że Ronaldo mało da Portugalii ;]
Doświadczenie, motywacja, piłkarze są po stronie Portugalii i w 1 meczu albo undera trzeba się doszukiwać albo 2X.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Czy znam się na piłce? Spytaj się nawet fanów Realu to powiedzą Ci że Ronaldo nie prezentuje w tym czasie swojej optymalnej formy. Motywacja i piłkarze po stronie Portugali? Doświadczenie? Chyba w przegrywaniu ze słabiakami bądź męczeniu sie w takich meczach. Skoro ja jestem śmieszny, to Ty nadajesz się już tylko na błazna ???? Pozdrawiam...

010// skończcie już o tym Realu :razz:. to są międzypaństwowe...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom