>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do Euro 2012 - Spotkania rewanżowe, 15.11.2011.

Status
Zamknięty.
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Montenegro - Czech Republic
Typ: 2 dnb
Kurs: 1.86
Betsafe
Gospodarze przegrali swój pierwszy barazowy mecz dziś wątpie by wygrali raczej remis lub wygrana Czechów.
Czarnagóra bez:
Milan Jovanovic - kartki
Simon Vukčević - złamany nos
Milorad Pekovic - kartki
Czesi bez zmian i dochodzi 2 zawodników:
Hubman i Baros
A ja myślę wręcz przeciwnie i polecam grać Czarnogórę :] To jest dla nich niepowtarzalna szansa, grają u siebie gdzie są bardzo mocni. Zapowiadają walkę o awans. Sądzę, iż mają na awans realne szanse. Atmosfera na stadionie, doping kibiców, stawka spotkania - uważam, że to wszystko ma znaczenie. Fakt, że Czarnogóra gra ten rewanż na swoim terenie to spory handicap. Poza tym, nie mam wrażenia, żeby byli gorsi od Czechów. Powalczą dziś na pewno, może nawet o awans. Ponadto, nie przeceniałbym możliwości Czechów. Pozdrawiam

Nawiasem mówiąc, Vukcevic zagra z maską na nosie bodajże.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Portugalia - Bośnia i Hercegowina

Rewanżowe spotkanie. Nic nie jest jeszcze pewne w tej parze. Portugalia jak zwykle zawaliła grupę, zajmując drugą pozycję. Natomiast Bośnia znowu powalczyła i niewiele jej brakowało, by awansować bezpośrednio. Goście chyba już dorośli do niemałego wydarzenia, jakim z pewnością jest awans na Euro 2012. Pierwsze spotkanie mogło być jakoby zabezpieczeniem tyłów Bośni. Nie chcieli stracić bramki, co w ich przypadku było sprawą oczywistą. Plan doszedł do skutku, mimo kilku sytuacji Portugalczyków. W jednej nawet pomogła kępa trawy. Pierwsza godzina na pewno przyjezdnych. Jednakże następnie Bośniacy poczuli się pewnie i gdyby Ibisevic był w lepszej dyspozycji tego wieczoru, to może byśmy dziś zaczynali z wynikiem 0:2. Niestety jest 0:0 i walka będzie kontynuowana. W niej zapewne znowu będzie górować gra defensywna graczy z Bałkanów. A w niej m.in. Emir Spahic, Sanel Jahic, grający w nieprzeciętnych europejskich klubach. Atak jeszcze silniejszy: Dzeko, Pjanic, Salihovic, nieszczęsny Ibisevic. Jest kim straszyć w kontratakach. Portugalii nie ma co przedstawiać, nie potrafi stworzyć drużyny. Jest zadufany Ronaldo + 10 innych zawodników. Bośnia ma możliwości i na pewno będzie twardo grać w tym rewanżu. Przyszedł już dla nich czas na duże imprezy.

Remis lub Bośnia i Hercegowina @ 3.06 Tobet ⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Czarnogóra-Czechy
Typ: Awans Czarnogóry
Kurs: 6.40
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Po pierwsze Czesi nie są jakimś mega zespołem, po drugie Czarnogórcy prędzej skończą mecz w 9 jak oddadzą go bez walki, co mają do stracenia nic! Po trzecie dyspozycja gospodarzy u siebie:
Czarnogóra-Anglia 2-2
Czarnogóra-Bułgaria 1-1
Czarnogóra-Szwajcaria 1-0
Czarnogóra-Walia 1-0
Czarnogóra-Gruzja 2-1
Czarnogóra-Cypr 1-1
Czarnogóra-Włochy 0-2
Czarnogóra-Irlandia 0-0
Czarnogóra-Bułgaria 2-2

To jest cała historia spotkań Czarnogóry w meczach oficjalnych na własnym obiekcie, polegli 0-2 z Włochami, wygrali u siebie z Szwajcarią czy Walią.
A nikt mi nie powie,że Szwajcaria czy Walia jest gorszą ekipą od Czech.
Reprezentacji Czech nie idzie też,źle na wyjazdach ale moim zdaniem kurs jest wart ryzyka i grzechem jest chociaż nie spróbować za jakieś symboliczne 10zł... daje temu typowi 30% powodzenia i zdecydowanie bardziej przychylam się ku awansowi Czarnogóry jak szukaniu sensacji w meczu Portugalia-BiH.
 
death89 84

death89

Użytkownik
no i pięknie, Bet365 dał overy kartkowe!;)
czyli można śmiało zagrać dubla:
Czarnogóra - Czechy 1DNB - 1,83 ⛔ (że Vucinić tylu okazji nie wykorzystał...)
Kto widział pierwszy mecz, albo chociażby skróty z tegoż meczu widział, że Czarnogóra nie grała źle, miała też swoje okazje, ale grali nieco defensywnie, nastawiając się na kontry. Tym razem to oni będę musieli prowadzić grę, cały czas atakować, żeby odrobić straty. Na nieszczęście stracili drugą bramkę w doliczonym czasie gry, gdy już myślami zapewne byli w Podgoricy, na meczu rewanżowym. Myślę, że stać ich na zwycięstwo, niekoniecznie dające awans. Dziś na pewno będą atakować, może paść duzo bramek, piłkarze Branko Brnovicia moga się zapisać w krótkiej, piłkarskiej historii Czarnogóry
Portugalia - Bośnia over 5,5 kartki - 1,95 ✅
Co tu dużo mówić? W pierwszym meczu był bezbramkowy remis, obie drużyny będą walczyć na całego. Jeśli Bośnia pierwsza strzeli bramkę, będą się rozpaczliwie bronić, nie przestrzegając przepisów= kartki się posypią. Jesli natomiast Portugalia pierwsza strzeli, Bośniacy będą marzyli o bramkowym remisie(który da im historyczny awans), co spowoduje ataki, znów obrona, faule, kartki. Pewniak jak nic.
AKO: 3,57:cool:
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Euro - Play-Offy - Kwalifikacje
Spotkanie: Chorwacja - Turcja
Typ: Wyścig do 3 bramek? Chorwacja
Kurs: 4.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: 0:3 w Istambule, tak zakończyło się pierwsze spotkanie w barażach do Mistrzostw Europy, chyba mało kto się spodziewał takiego wyniku. Teraz Chorwacja gra na własnym stadionie, co więcej gra z drużyną, z której niewiele pozostało po ostatnim spotkaniu. Skład Turcji na to spotkanie, wygląda następująco Sinan, Serkan, Ömer, Egemen, İsmail, Selçuk Şahin, Hamit, Selçuk İnan, Umut, Caner i Kazim, jak widzimy tylko jeden zawodnik, z tej 11 grał w spotkaniu przeciwko Chorwacji, na własnym terenie. Mowa oczywiście o Inanie. Skład, który dziś wyjdzie, jest o klasę praktycznie słabszy od ostatniej jedenastki w spotkaniu u siebie. Chorwacja natomiast do tego spotkania podchodzi tak samo poważnie i tak samo skoncentrowana jak w wyjazdowym spotkaniu. Niestety, Mistrzostwa Europy dla Chorwatów, a dziś się to potwierdzi. Kolejne 3:0!
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Zupelnie nie rozumiem tej nagonki na Bosniakow przeciwko Portugalii, ten kto ogladal pierwsze spotkanie widzial, ze Bosniacy nie grali kompletnie nic.Zaraz posypia sie komentarze ze Portugalia tez nic nie grala i bramki nie strzelila.Dzeko zupelnie niewidoczny Ibisievic mogl rozstrzygnac losy meczu w koncowce ale takie farfocle doswiadczonemu pilkarzowi nie powinny sie przytrafiac, i to by bylo na tyle.Troche za malo zeby wyeliminowac Portugalie.
Ja widze dzis pewne zwyciestwo Portugali, przychylam sie tez do typu na over kartkowy 5,5 lub jezeli ktos ma szanse to postawic ze bedzie rzut karny w meczu, no i mimo wszystko Ronaldo bramke dzis zdobedzie( jednak po kursie jaki widze to malo oplacalne 1.61) i da awans Portugalii.
Portugalia-BiH
-1,5 2.025
kartki over 5,5
1.83
Bet365
Portugalia strzeli karnego 5.5
bet 365

Chodzi mi po glowie jeszce czerwona kartka w meczu Czarnogora-Czechy za 3.20 bet365 ale to tylko takie przeczucie.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Mała ciekawostka dla tych osób co stawiają over kartkowy w spotkaniu Portugalii z Bośnią i Hercegowiną. Sędzią meczu będzie Wolfgang Stark. Ten niemiecki arbiter w eliminacjach sędziował dwa spotkania: Izrael - Chorwacja i Czarnogóra - Anglia i pokazał w nich aż 11 żółtych kartoników i jedną czerwoną. Więc over jak najbardziej dobrym typem. Dodatkowo najczęściej faulowaną drużyną eliminacji była... Bośnia i Hercegowina, średnio 15 razy na mecz.
Również skłaniałbym się do grania overu kartkowego w meczu Czech z Czarnogórą. Gospodarze to najczęściej faulująca ekipa całych eliminacji (prawie 20 fauli na mecz), no i zdobyli najwięcej kartek, bo aż 30, co daje średnią 3,33 na mecz. Sędzią będzie Nicola Rizzoli z Włoch. Sędziował w kwalifikacjach trzy mecze - łącznie 9 żółtych kartek i jedna czerwona.
 
river 148

river

Użytkownik
Mała ciekawostka dla tych osób co stawiają over kartkowy w spotkaniu Portugalii z Bośnią i Hercegowiną. Sędzią meczu będzie Wolfgang Stark. Ten niemiecki arbiter w eliminacjach sędziował dwa spotkania: Izrael - Chorwacja i Czarnogóra - Anglia i pokazał w nich aż 11 żółtych kartoników i jedną czerwoną. Więc over jak najbardziej dobrym typem. Dodatkowo najczęściej faulowaną drużyną eliminacji była... Bośnia i Hercegowina, średnio 15 razy na mecz.
Granie na kartki w tym meczu to calkiem niezla mysl;)
Ja dodam jeszcze jedna opcje:
Czas pierwszej kartki: kartka przed 26&#39; - 1,83 (bet365)
Od poczatku meczu moga trzeszczec kosci a sedzia chcac nieco utemperowac towarzystwo moze wyciagnac pierwszy kartonik bardzo szybko - tak dla przykladu.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Pozwolę sobie skomentować mecz Irlandii. Jedyne słowo - żenujący antyfutbol. Wygrana która miała być pefką okazała się wielką wtopą. Sam zagrałem na Irlandię z handicapem i nie wkurzałbym się po przegranej gdyby nie to co obejrzałem. Zeby oni jeszcze mieli jakieś okazje na gole i grali pomysłowo to ja bym zrozumiał. ALe grali padake piłka cały czas wymieniana w obronie, nikomu się nie chciało szybciej pobiec nie mówiąc już o zaatakowaniu bramki czy jakimś lepszym strzale..
Parodia też bramkarza Irlandii, który za to przedłużanie powinen dostac dawno juz w 1 połowie żółtą kartkę, a jego postawa przy stracie gola to tez jakieś kuriozum. Żałuję teraz tych pieniędzy ale nie myślałęm ze Irlandczycy aż tak przejdą obok meczu bo inaczej tego nazwać nei można...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pozwolę sobie skomentować mecz Irlandii. Jedyne słowo - żenujący antyfutbol. Wygrana która miała być pefką okazała się wielką wtopą. Sam zagrałem na Irlandię z handicapem i nie wkurzałbym się po przegranej gdyby nie to co obejrzałem. Zeby oni jeszcze mieli jakieś okazje na gole i grali pomysłowo to ja bym zrozumiał. ALe grali padake piłka cały czas wymieniana w obronie, nikomu się nie chciało szybciej pobiec nie mówiąc już o zaatakowaniu bramki czy jakimś lepszym strzale..
Parodia też bramkarza Irlandii, który za to przedłużanie powinen dostac dawno juz w 1 połowie żółtą kartkę, a jego postawa przy stracie gola to tez jakieś kuriozum. Żałuję teraz tych pieniędzy ale nie myślałęm ze Irlandczycy aż tak przejdą obok meczu bo inaczej tego nazwać nei można...
Myślę, że mogłeś to spokojnie przewidzieć, jak się ma zaliczkę z poprzedniego meczu 4-0, to nie nastawia się na atak w rewanżu, bo to może się źle skończyć. Irlandczycy od 2002 roku (Mundial Korea-Japonia) nie grali na wielkiej imprezie, a na Euro od 1988. Priorytetem jest awans, a to czy u siebie wygrasz czy przegrasz schodzi na dalszy plan.
Ta sama sytuacja była w meczu Chorwacji, 3-0 po pierwszym meczu i w drugim spokojnie dogranie dwumeczu.

PS. Bośnia walczy, 3-2 w 10-tkę ????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Niby tak no ale jednak myślałęm, że zagrają z jakimś polotem i pomysłęm..
Pozytywne zaskoczenie to to, że Portugalia pokazała miejsce w szeregu Bośni i Hercegowinie. To, że wygra to było pewne ale że urządzą sobie taką kanonade strzelecką . ???? Jednak Ronaldo w takich meczach daje z siebie wszystko i wygrywają na luzie. Wynik 6:2 można uznać za demolke..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom