>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do MŚ 2014 - Rewanże - 16-21.11.2013 (Wszystkie strefy)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Bet-at-home

Czas na spotkania rewanżowe, po jednym meczu każda z drużyn i wszystko jasne. Pojawiło się kilka postów tuż po spotkaniach, w związku z kilkoma niespodziankami dlatego jeśli ktoś chce to może napisać do mnie PW o przeniesienie swojej wypowiedzi z tematu dotyczącego pierwszych meczy do tego tematu. Ewentualnie można użyć muszki, kliknąć „kopiuj -&gt; wklej” – nie widzę przeszkód. Natomiast do samej piłki, to bardzo prawdopodobne wydaje się że odpadnie Francja. Oliwa sprawiedliwa tak się kiedyś mówił i przypomnijmy sobie baraż IrlandiaFrancja i rękę Henerego, która przyczyniła się do promocji Francji. Inna interesująca rywalizacji SzwecjaPortugalia gdzie wiemy tyle, że nic nie wiemy. Szwedzi na własnym boisku mogą odwrócić jednobramkową przewagę Portugalczyków i będzie dziwnie, dziwienie na Mundialu bez Francji i Portugalii. Są jeszcze inne strefy, trochę w cieniu, ale myślę że Meksyk dobrze oceniony przez buki. Rywalizacja w Afryce już dziś, więc spiszcie się z typami.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Francja - Ukraina
Ukraina +1,5 bramki ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10
Jeżeli kogoś interesuje kurs 3,00 na awans Francji po porażce 2:0, to ja Wam polecam Ukrainę po kursie 10,00! Nasi wschodni sąsiedzi nie przegrali (UWAGA!) od 12 spotkań. Co lepsze tylko dwa razy dzielili się punktami. 34 bramki strzelone (w tym 17 San Marino) i tylko dwie stracone (w tym jedna z Polonusami). Jeżeli przy takich okolicznościach z tak chimeryczną Francją kogoś interesuje kurs na czystą jedynkę w granicach 1,30-1,40 jest dla mnie laikiem bukmacherskim. Francuzi niech lepiej nie myślą o mundialu z taką grą, tylko niech skupią się na mistrzostwach Europy które odbędą się we Francji w 2016 roku. Nie wierzę w to, że Ukraina tak sfrajerzy na wyjeździe i stracą dwubramkową zaliczkę. Nawet przy skromnym zwycięstwie Francji typ rozliczany jest na plus.
Wynik: 3:0 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
✅Francja (AWANS) - Ukraina + ✅Chorwacja (AWANS) - Islandia ✅kurs łączny: 3,27 buk: Betsafe (edit: no szkoda mi, że nie zagrałem tego freebeta i posłuchałem sceptyków, ale mieli dobre intecje. Po raz kolejny wziąłem pod uwagę czynniki pozasportowe, które okazały się mieć kluczowe znaczenie dla powodzenia zakładu. Francja grała jak z nut i to od 1 sekundy. Scenariusz, że zepną się totalnie sprawdził się. Osobom grającym po kursach 1,32 na awans Ukrainy szczerze współczuję. Ci, którzy mnie posłuchali nieźle zarobili, ja sam gdybym zagrał tego freebeta miałbym ponad tysiaka do przodu, no ale jeszcze sam sobie za mało ufam. Ci którzy grali na awans Islandii to już zupełny odjazd. Chorwacja grając w 10 strzeliła kolejnego gola i spokojnie wygrała 2:0)
W wątku jeszcze dotyczącym pierwszej odsłony meczy barażowych poprosiłem o konsultację w sprawie freebeta i postawienia na awans Francji. Osoby, które odpisały mi (za co serdecznie dziękuję) przekonywały, żeby nie ruszać Francji. Zdecydowałem, że Freebeta za dużą stawkę nie poświęcę na to, ale normalnie stawkując (no może ciut więcej niż normalnie) postanowiłem to zagrać. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale nie wyobrażam sobie Francji bez mundialu. Różne rzeczy dzieją się w piłce, a Platini jest wciąż szefem UEFA. Oczywiście jednak to nie jest podstawowy powód dla którego tak gram. Ukraina, zgrany kolektyw, świetna paczka, ale nie ma jednak takich indywidualności jak we Francji. Nawet my strzeliliśmy Ukrainie gola, więc jeśli to było w naszym zasięgu, będzie w przypadku Francji. Podejrzewam, że tam do wtorku jest już powołany sztab kryzysowy, bo Francja nie grająca w MŚ to dla nich nie do wyobrażenia. Nie oglądałem pierwszego meczu z Ukrainą, z tego co zrozumiałem to Francja miała przewagę, ale brak jej było skuteczności, a pierwsza stracona bramka była po kontrze, druga z karnego. Teraz wiedzą już o co grają, grają o wszystko, a sportowo są na równym lub wyższym poziomie. Żeby doprowadzić do dogrywki muszą strzelić 2 bramki, nie tracąc żadnej. Czy to jest niewykonalne ? Nie sądzę. Po swojej stronie będą mieli stadion i wielkie indywidualności grające w najlepszych klubach świata. Przypomina mi się mecz Barcelony z Milanem z poprzedniego sezonu, oczywiście Francja to nie Barcelona, jak słusznie zauważył kolega bmw, ale i ja i tak spróbuję. Nie twierdzę, że typ wejdzie, ale po kursie 2,82 za samą Francję ja zaryzykuję. Co do Chorwacji mieli przewagę już w Islandii, ale zabrakło wykończenia. Nie widzę możliwości, żeby nie awansowali, tym nie mniej naprawdę bym się śmiał jak to by Francja awansowała, a nie Chorwacja i wtedy chyba przestałbym grać cokolwiek oprócz singli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Chorwacja vs. Islandia

vs.


▶ Islandia awans na MŚ @4,33 bet365​


Zacznę od starcia Chorwatów z Islandczykami. Nie byłem w stanie obejrzeć całego meczu - zdążyłem na ostatnie 20 minut drugiej połowy i wsparłem się obejrzeniem skrótu. Oczywiście Chorwacja była zespołem lepszym i miała więcej okazji (choć umówmy się - mało klarownych), ale mecz ustawiła czerwona kartka pokazana na początku drugiej połowy. W ogóle mecz był dość pechowy dla graczy z dalekiej północy, bo kontuzji doznał napastnik Ajaxu Amsterdam Kolbeinn Sightorsson i nie wiadomo, czy zdąży na rewanż. Mecz wyglądał dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli inicjatywa po stronie Chorwacji, a Islandia próbowała odgryzać się groźnymi kontrami i liczyć na stałe fragmenty gry. Co szczególnie mogę ocenić pozytywnie w postawie Gejzerów, to występ obrony, która do tej pory nie była ich najsilniejszym puntkem. Dobrze zorganizowana i nie dopuszczająca do zbyt wielu okazji dla Chorwacji. Imponowała mi również duża waleczność Islandczyków, nawet po czerwonej kartce. Nie zamykali się całą jedenastką na polu karnym i nie liczyli na cud. Ich mecz wyglądał praktycznie tak samo, jak starcie Ukrainy z Francją, tylko tutaj gospodarzom się poszczęściło i wygrali 2-0. Na Islandii panuje powszechne zadowolenie z rezultatu w pierwszym meczu. Co do Chorwacji - przeważali, byli lepsi, ale z klarownymi sytuacjami już gorzej. Na pewno mają nazwiska i większy potencjał niż Gejzery, ale czy to wypali? Czy nowa miotła w postaci nowego selekcjonera będzie potrafiła wprowadzić piłkarzy na Mistrzostwa Świata. Pamiętajmy, że presja będzie ogromna. Nikt Islandii do końca poważnie nie traktuje, od bukmacherów (@1,33 na Chorwację), przez media, po kibiców. Nikt nie dopuszcza możliwości odpadnięcia. Islandczycy mają świadomość, że już bardzo dużo osiągnęli, a może być tylko lepiej. Ich nikt nie &quot;zje&quot;, jeśli odpadną. W Chorwacji przy takim obrocie spraw rozpętałaby się burza. Islandia nie ma nic do stracenia, wyjdzie powalczyć, o motywację nie trzeba się martwić. Jakość piłkarską posiadają. Niewykluczone, że odpadną, ba jest to prawdopodobne, ale zdecydowanie value widać po stronie gości. Pakować się w @1,33 na zwycięstwo gospodarzy, czy @1,20 na awans to bezsensowne ryzyko. Jeden gol Islandczyków i już Chorwacja musi strzelić dwie bramki. W ostatnich miesiącach wcale nie zachwycali i kto wie, czy te dwie bramki nie byłyby zaporą nie do przejścia. Islandia już grała na Bałkanach, na gorącym terenie z Albanią i Słowenią. Oba mecze wygrali. Szwajcarom na wyjeździe wpakowali 4 bramki. Po takim kursie gram awans Islandczyków - koniec, kropka.


Mecz: Francja vs. Ukraina

vs.


▶ Ukraina lub remis @3,00 bet365
▶ Ukraina awans na MŚ @1,40 (!) bet365​


Bukmacherzy robią sobie jaja. Sporo o pierwszym meczu napisałem tu: http://forum.bukmacherskie.com/f21/baraze-do-ms-2014-13-15-11-2013-wszystkie-strefy-97950-3.html#post4017831 . Nie rozumiem tak mocnego faworyzowania Francji. Czym Trójkolorowi przekonali bukmacherów? W sumie to może pamiętają mega wałek sprzed czterech lat i liczą, że i tym razem Platini podziała coś u Blattera? Dla przypomnienia:


Jeśli tak, to rozumiem. Jeśli nie, nie rozumiem. Francja zagrała bardzo słabe spotkanie w Kijowie. Zespołu w ogóle nie stworzyli, indywidualnie było jeszcze gorzej. Ribery nie jest liderem, Nasri nie jest rozgrywającym, Giroud nie jest napastnikiem. No i Benzema... A o nim nawet nie mam siły pisać. Ukraińcy doprowadzili francuskich kibiców do łez, a francuskich piłkarzy do furii. Z czerwoną kartką wyleciał Laurent Kościelny i to jest duże osłabienie formacji obronnej Trójkolorowych. Główną siłą reprezentacji naszych wschodnich sąsiadów są kontrataki. Są w komfortowej sytuacji przed rewanżem i na Parc des Princes wyjdą jedynie z myślą o kontrach. A te wczoraj były perfekcyjne. Szalał Konoplyanka, dorównywał mu Yarmolenko. Nawet głupie wybicie piłki z własnej formacji obronnej do ataku stwarzało okazje dla napastników i skrzydłowych. Spokojnie mogło być 3-0, a może nawet 4. Francja będzie musiała grać pozycyjnie, a wczoraj te ich ataki pozycyjne wyglądały beznadziejnie. +/- 10 podań i strata, albo nabijanie rzutów rożnych przez Ribery&#39;ego. Nic więcej nie byli w stanie pokazać. Piłkarze nie będą raczej mogli liczyć na żywiołowy doping kibiców, ci pewnie prędzej przy długo utrzymującym się niekorzystnym wyniku wyjdą ze stadionu, aniżeli wspomogą piłkarzy dopingiem. Zresztą, tylko świetna atmosfera na stadionie lub jakieś pozakulisowe działania Platiniego mogą wyrzucić Ukrainę za burtę. Z tą grą Francja nie ma prawa pojechać na MŚ, a nie liczyłbym na cudowną przemianę w obu drużynach w ciągu 4 dni. Ukraina niepokonana od 16 października 2012 (Ukraina 0-1 Czarnogóra), na wyjeździe niepokonana od 1 czerwca 2012 (Austria 3-2 Ukraina), a w meczach eliminacyjnych od 14 listopada 2009 roku (Grecja 1-0 Ukraina). To ostatnie oczywiście jest związane z tym, że nie brali udziału w eliminacjach do Euro 2012. Ale tak czy tak, liczby robią wrażenie. Są w mega formie, mają świetne passy. Francja chimeryczna i szans na awans nie widzę dla nich w ogóle.


Mecz: Portugalia vs. Szwecja

vs.

▶ Zlatan Ibrahimović strzeli i Szwecja wygra @3,25 WilliamHill​


Tu wiem mniej, niż w poprzednich meczach. To znaczy, wiem tyle, ile widziałem na skrócie. Z niego wynika, że lekko przeważała Portugalia, ale remis nikogo by nie zdziwił. Takiego przebiegu meczu spodziewali się chyba wszyscy. Teraz Portugalia jedzie bronić skromnej zaliczki do Sztokholmu. Stadion Friends Arena to dla Szwedów dobre miejsce do grania. Mogą tam liczyć na żywiołowe wsparcie kibiców, którzy potrafią współtworzyć wielki spektakl. Portugalia to co prawda nie jest tak skrajny przypadek, jak opisana wyżej Francja, ale też nie jest to stuprocentowy kolektyw. Widziałem ich w kilku eliminacyjnych spotkaniach i delikatnie mówiąc, nie zachwycili mnie. Główna nadzieja w przebłyskach Cristiano Ronaldo. W pierwszym meczu on nie zawiódł i zapewnił swojej drużynie minimalne zwycięstwo. W cieniu pozostał Zlatan Ibrahimović. Myślę, że on tak łatwo tych Mistrzostw Świata nie odda i poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa i awansu. No właśnie, co do tego awansu to nie jestem do końca przekonany, bo bramka dla Portugalii czyni sytuację Szwedów bardzo trudną, ale na zwycięstwo graczy z północy Europy stać na pewno. Rzadko przegrywają na swoim stadionie - ostatnio w meczach towarzyskich z absolutną światową czołówką: Brazylia, Argentyna i w kwalifikacjach z Niemcami (3:5). To była ich pierwsza porażka w eliminacjach od 6 czerwca 2009 roku i meczu u siebie z Danią (0:1). To pokazuje, jak groźna u siebie jest Szwecja. Liczę na ich przebudzenie i zwycięstwo, a jeśli wygrają to pewne jest to, że będzie w tym maczał palce Zlatan Ibrahimović ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Kamerun - Tunezja
Typ: Tunezja awans na MŚ
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
vs.

Wynik: 4-1 ⛔
Taka jest prawda i jest ona godna pożałowania. Kiedy spojrzycie, jak w tamtym spotkaniu cofam się do środka pola po piłkę, to robiłem to dlatego, iż słyszałem o tej zmowie skierowanej przeciwko mnie. Futbol to sport drużynowy, zawodnik musi podać piłkę nawet pod nogi najgorszego wroga kiedy ten jest na dobrej pozycji - oskarżył swoich kolegów Samuel Eto&#39;o.
Teraz jest jednak czas na to, aby o tym zapomnieć i skupić się na niedzielnym spotkaniu. Musimy się zjednoczyć, rozmawiać ze sobą w trakcie meczu, dołożyć wszelkich starań do tego aby sięgnąć po wynik jakiego oczekują od nas rodacy. Mój trener siedzi teraz przy mnie i chcę aby zatrzymał ten mechanizm nie podawania mi piłek - kończy napastnik.
Sam szkoleniowiec wyglądał na zdziwionego taką wypowiedzią swojego podopiecznego i zaprzeczył tezie o spisku przeciwko Eto&#39;o.
Nie widziałem czegoś podobne go w tamtym meczu. Każdy z was może obejrzeć to spotkanie raz jeszcze - ja widziałem je jakieś sześć razy i nie zauważyłem momentu, w którym jakiś piłkarz nie chciał podać piłki Samuelowi. Być może są jakieś problemy w relacji między zawodnikami ale nie przekłada się to na niechęć do podawania piłki. Dla mnie ta cała sprawa wygląda jak afera rodem z przedszkola - powiedział Volker Finke.
źródło: chelsealive.pl

W szatni Kamerunu napięta atmosfera. Jest Samuel Eto&#39;o i reszta drużyny. Już wcześniej pojawiały się doniesienia o wewnętrznym konflikcie - ta wypowiedź z wczoraj zdaje się to potwierdzać. Drużyna ostatnio odnosi przeciętne wyniki, nie bez kłopotów zajęli pierwsze miejsce w grupie, awans zapewniając sobie w ostatnim meczu z Libią. Prawda jest taka, że jak na potencjał kadrowy Kamerun odnosi bardzo słabe wyniki. Mało strzelają, ale trzeba im przyznać, że również mało tracą. Tunezja bez porażki wyszła ze swojej grupy, ostatnio są raczej na fali wznoszącej. Wyjazdy to nie jest najmocniejsza strona tej ekipy, trzeba to uczciwie przyznać, bo mało wygrywają. Ale z drugiej strony też mało przegrywają - na ostatnie 10 delegacji 3 mecze wygrali, 2 przegrali, a 5 razy zremisowali. Jutro bezbramkowy remis daje dogrywkę, a tam szanse będą już naprawdę wyrównane, a bramkowy premiuje Tunezję. Drużynom arabskim często brakuje jakości, ale nigdy nie brakuje serca i liczę, że jutro mocno napsują krew Kamerunowi. Kurs jest kuszący. Poniżej wrzucam skrót pierwszego spotkania (0:0 w Tunezji). Na youtubie jest nawet dostępne całe spotkanie, także jakby ktoś chciał to nie ma żadnego problemu, wystarczy wpisać &quot;Tunisia vs. Cameroon&quot; ????
Ze skrótu wynika, że to Tunezja była lepsza.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Rumunia - Grecja typ Grecja +1 dwudrogowo kurs 1,34 Pinnacle Stawka 8/10✅
Witam oj piłkę rzadko gram ale moim zdaniem handi na Greków to mała lokata. Wygrywając 3:1 u siebie chyba tego nie spartaczą i nie przegrają awansu przegrywając 2 bramkami. Grecy ten rok mają bardzo udany. Obrona traci bardzo mało bramek. Już jako gospodarze dali zarobić i liczę na powtórkę z rozrywki. Osobiście liczę na remis w tym meczu ale nawet 1 bramkowa przegrana Greków daje nam zwrot stawki
Powodzenia;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Co do typu SuperFranka. Podobnie się na to zapatruje i uważam, że warto próbować w stronę Tunezji. Kamerun to nie tak ekipa co jeszcze kilka lat temu. Kamerun fakt wygrywa mecze u siebie ale wszystko na pograniczu. Tunezja zaś to bardzo niewygodny przeciwnik. Patrząc na wyniki obu drużyn oraz oglądając skrót z poprzedniego meczu Tunezja nie jest zapewne bez szans. jednak ja do tego meczu proponowałbym:
remis lub Tunezja [2,30] bet365​
Kurs troszkę niższy a prawdopodobieństwo wejścia wyższe.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Podobno Song nie podaje piłek do Etoo. Żeby dzisiaj nie było tak że mu zacznie podawać ???? Kamerun chcąc jechać na MŚ musi wygrać więc musi zaatakować.Kurs na over 1,5 kusi.
Kamerun - Tunezja over 1,5 [1,50] ✅
powyżej 3,5 kartki [1,72] ⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Francja Ukraina
Francja musi postawić na atak, a tyły Trójkolorowych nie należą do najsolidniejszych. Przy skomasowanych atakach, bo takich należy się spodziewać, o utratę bramki będzie jeszcze łatwiej. Warto przypomnieć jakie tuzy były stanie wbić bramkę Francuzom na ich własnym terenie: Gruzja, Białoruś. Jedynie Finom nie udała się ta sztuka. O Hiszpanii, która także strzeliła nie wspominam, bo to nic nadzwyczajnego. Ukraina ma kim postraszyć w ofensywie i udowodniła to nie tylko w pierwszym meczu przeciwko Francji, ale przez całe eliminacje. Sytuacja w której znalazła się Francja może być jak woda na młyn dla Ukraińców. Z drugiej strony nie wierzę, żeby Trójkolorowi ponownie zagrali tak bezproduktywnie z przodu. U siebie z reguły sporo strzelają, w przeciwieństwie do spotkań wyjazdowych, gdzie ich gra często rozczarowywała. Więc ich słaba postawa w Kijowie nie jest aż tak dużym szokiem, bo na teoretycznie łatwiejszych terenach miewali już spore trudności. Liczę na otwarte widowisko, a zatem
over 2.5 1.88 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - piłka nożna baraże
2013.11.17, godz. 15-00
Spotkanie: Kamerun - Tunezja
Typ: Kamerun
Kurs: 1,67
buk: william hill
Analiza:
Rewanżowe mecze barażowe w strefie afrykańskiej zostały rozłożone na kilka dni. Wczoraj do światowego czampionatu zapewnili sobie piłkarze Nigerii, którzy wygrali w dwumeczu z Etiopią 4-1 oraz Wybrzeże Kości Słoniowej, które okazało się lepsze od Senegalu wygrywając w ogólnym rozrachunku 4-2. We wtorek zagrają Ghana z Egiptem i Burkina Faso z Algierią. Dzis natomiast o miejsce w Brazylii zagrają Kamerun z Tunezją. Tu rywalizacja jest otwarta po bezbramkowym remisie w pierwszym meczu. Ja osoboscie stawiam gospodarzy za faworytów, choć jedna akcja, jeden strzał może całkowicie odwrócić losy tego meczu. Kamerun od lat to czołówka na swoim kontynencie, choć ostatnio bez jakichś wielkich osiągnięć. Trzeba jednak przyznać ze pojawiły się kraje silniejsze kadrowo jak chociażby Ghana i Wybrzeże Kości Słoniowej, które dysponują swietnymi piłkarzami. Nie zmienia to faktu że Kamerun wciąż nie wypadł z obiegu i trzeba się liczyć z tą reprezentacją. Nie mogę sobie wyobrazić mistrzostw bez Eto&#39;o i spółki, bo Kamerun to taki sztandarowy przedstawiciel piłki afrykanskiej.W poprzednich mistrzostach grali i spisali się w nich falatnie przegrywając wszystkie mecze grupowe. Co prawda wszystkie te mecze przegrali jedną bramką, ale wynik poszedł świat, tym bardziej ze grali na własnym kontynencie i mieli wsparcie kibiców gospodarzy (to było wręcz niesamowite jak kibice gospodarzy dopingowali wszystkie ekipy z Czarnego Lądu). Więc gdyby Kameruńczycy nie zakwalifikowali się na mistrzostwa w Brazylii byłaby to wręcz tragedia dla tej reprezentacji, która ma bardzo mocny zespół. liderem jest Eto&#39;o, który po przeprawadzce z Rosji do Londyny znów zaczyna przypominać siebie z tych najlepszych czasow. Do tego dochodza gracze ograni w silnych europejskich klubów jak Song z Barcelony, N&#39;Koulou z Marsylii, Chedjou i Nounkeu z Galatasaray, Assou-Ekotto z QPR, Matip z Schalke, M&#39;Bia z Sevilli, Makoun ze Stade Rennes, Webó z Fenerbahce czy Choupo-Moting z Mainz. To nie są przypadkowi piłkarze tylko gracze, którzy regularnie grają w swoich klubach. Natomiast gdy patrze na sklad Tunezji to trudno znaleźć piłkarza z topowego klubu europejskiego. Kilku graczy gra w Szwajcarii, kilku pochodzi z rodzimej ligi. Najlepszym klubem mogą pochwalić się Ben-Hatira i Ben-Hatira, którzy regularnie grają w dobrze spisującej się w Bundeslidze Hertha Berlin. Czy to wystarczy na Kamerun?? Moim zdaniem nie. Gospodarze nie zwykli u siebie nie wygrywac. W tych kwalifikacjach wygrali u siebie wszystkie mecze. Po tym jak przywieźli niezły wynik z Tunezji swojej szansy nie powinni zaprzepaścić. Tunezji niezwykle ciężko gra się na wyjazdach, to zdeydowanie zespoł własnego boiska. Tunezja w tym roku rozegrała siedem wyjazdowych meczy z których pięc zremisowała i dwa przegrała. Uważam, ze to w zespole gospodarzy bedziemy widzieć uczestników przyszłorocznych mistrzostw świata. Stawiam na zwycięstwo Kamerunu 1/2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Różne rzeczy dzieją się w piłce, a Platini jest wciąż szefem UEFA
Freebet czy nie, ale tak na logikę Francuzi już zaprzepaścili szansę. Jedynym argumentem, który może zmienić losy rywalizacji jest ten zacytowany. Poważnie! Choć to chyba nie jest argument
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Czyli co, Ukraina wdzięczna Platiniemu za przyznanie Euro 2012 odda teraz awans?
Przyłącze się do głupiej dyskusji ???? obiecuje nie odbiegać debilizmem od dyskutujących ????
Nie UEFA zrehabilituje się za rękę Henryego i da mistrzostwa Ukrainie ????
PS : Polska wdzięczna Ukrainie i UEF-ie za współorganizowanie i przyznanie oddała miejsce w barażach naszym sąsiadom ????
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
I tak to sie konczy, gdy analizy opiera sie na skrotach... ????
W analizie nie ma odniesień do pierwszego spotkania, oprócz wrzucenia skrótu i napisania, że w pierwszym meczu Tunezja była lepsza. Masz wyraźne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zgadza się, że to nie była moja najlepsza analiza i co najważniejsze - typ rozliczony na ⛔, no ale to nie pierwszy i nie ostatni raz. A gdyby Twoja uwaga była zgodna z rzeczywistością, wziąłbym sobie ją bardziej do serca, gdybyś napisał to przed, nie po meczu. Po meczu można doczepić się do dowolnej analizy i wytknąć jakiś błąd, jeśli typ jest niepoprawny. Pozdrawiam.
 
Z 650,3K
Kamerun kolejnym finalistą MŚ 2014. Rozbił Tunezję 4:1 (video)


Reprezentacja Kamerunu jest trzecią afrykańską drużyną, która zagwarantowała sobie start na mistrzostwach świata w Brazylii. Było to możliwe dzięki wygranej w rewanżu z Tunezją 4:1. W poprzednim meczu padł bowiem bezbramkowy remis.

Kamerun - Tunezja 4:1 (2:0)
Bramki: Webó 4, Moukandjo 30, Makoun 66, 86 - Akaïchi 49
Pierwszy mecz: 0:0 Awans: Kamerun
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W analizie nie ma odniesień do pierwszego spotkania, oprócz wrzucenia skrótu i napisania, że w pierwszym meczu Tunezja była lepsza. Masz wyraźne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Zgadza się, że to nie była moja najlepsza analiza i co najważniejsze - typ rozliczony na , no ale to nie pierwszy i nie ostatni raz. A gdyby Twoja uwaga była zgodna z rzeczywistością, wziąłbym sobie ją bardziej do serca, gdybyś napisał to przed, nie po meczu. Po meczu można doczepić się do dowolnej analizy i wytknąć jakiś błąd, jeśli typ jest niepoprawny. Pozdrawiam.
To bylo tylko ironiczne odniesienie sie do wyniku 4:1 i tekstu, ze Tunezja byla lepsza w pierwszym meczu a nie do twojej analizy czy typu ???? z ktorym mozna bylo sie zgodzic, wiec nie bierz tego do siebie...
Kurde tyle tutaj osob z podwyzszonym cisnieniem ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Freebet czy nie, ale tak na logikę Francuzi już zaprzepaścili szansę. Jedynym argumentem, który może zmienić losy rywalizacji jest ten zacytowany. Poważnie! Choć to chyba nie jest argument
No zobaczymy... Odpuściłem sobie tego freebeta, jest dużo pewniejszych do grania jak wróci liga i LM, ale za normalną stawkę zagrałem na ten awans. Jakoś czuję, że oni jednak awansują z pomocą czy bez pomocy Fifa.
 
2 6

21invisible

Użytkownik
Mecz: Francja - Ukraina
Typ: Dokładny wynik - 2:0
Kurs: 8,00
Bukmacher: bet-at-home.pl
Przewiduję mecz pełen walki i emocji, osobiście nie wyobrażam sobie MŚ bez francuzów, chociaż po cichu liczę na niespodziankę. Mój typ to 2:0, dogrywka/karne i awans Ukrainy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
To bylo tylko ironiczne odniesienie sie do wyniku 4:1 i tekstu, ze Tunezja byla lepsza w pierwszym meczu a nie do twojej analizy czy typu ???? z ktorym mozna bylo sie zgodzic, wiec nie bierz tego do siebie...

Kurde tyle tutaj osob z podwyzszonym cisnieniem ????
Spoko, rozumiem. Ciśnienie mam w normie, o to nie musisz się martwić ????

Sam mecz był dziwny. Kamerun w pierwszej połowie mocna przewaga i zasłużone 2-0. Tuż po przerwie Tunezja strzeliła na 2-1 i powinna dostać rzut karny. Przy 2-2 prawdopodobnie byłby zupełnie inny dalszy bieg wydarzeń. Ale faktem jest, że Kamerun zagra na MŚ 2014 i nie ma sensu się już nad niczym rozwodzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom