>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 [21.03.2024 - 26.03.2024]

M 72K

mazinho87

Użytkownik
Na dzisiaj taki dubel:

Joel Pohjanpalo (Finlandia) strzeli gola 5.30 sts

Jeden z ciekawszych kursów na dzisiaj. Pohjanpalo jest w życiowej formie. W ostatnich 8 meczach w Serie B dla Venezii zdobył aż 10 goli i prowadzi swoją drużynę wprost do SerieA : ---------> Joel Pohjanpalo (Venezia) - Profil zawodnika - Flashscore.pl
Do tego jak będzie karny - to również i ten zawodnik podejdzie do "11". Uważam, że trzeba wykorzystać fakt, że jakiś zawodnik niemal co mecz trafia do siatki, a kurs jest wyśmienity!

Do tego typu proponuje:

Polska - Estonia over 14.5 rożnych 12.50 sts

W Estonii wielu kluczowych zawodników dziś nie zagra. Od początku meczu Estonia będzie murować. Liczę na dużo strzałów, akcji skrzydłami i dużo rogów w tym meczu. Nasza drużyna chce zmazać plamę po eliminacjach, dziś prowadząc 2:0 lub 3:0 nasza repra będzie grać do przodu. Rogów dzisiaj powinno być dużo.

Powodze nia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1515
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Estonia 5:1

Wiele typów podano już na to spotkanie. Ja typuję, że Polacy wygrają co najmniej 3 golami to spotkanie.
Oczywiście można powiedzieć, że nic nie wskazuje na wysokie zwycięstwo Polaków w tym meczu jednak ja mocno wierzę, jeśli nie to trudno ale wolę zagrać wyższy kurs niż -1,5 po 1,5.
Polacy u siebie nie tak dawno mówiło się, że jest to Nasza twierdza i większość meczów wygrywamy, ostatnio nieco się to zmieniło nie wygraliśmy z Czechami, Mołdawią i sensacyjnie nie awansowaliśmy bezpośrednie na Euro i trzeba grać baraże.
Estonia to zespół słaby, bardzo słaby na wyjazdach. Ostatnie kwalifikacje pokazały to wyraźnie gdzie przegrywali choćbym z Belgią 0:5, 0:2 ze Szwecją czy 1:2 z Austrią.
Dziś Estonia ma kilka problemów w swojej kadrze, nie zagra m. in ich najlepszy gracz Vassiljev a reszta składu nie ma się co oszukiwać - nie powinni nam zrobić większych problemów.
Jak będzie, przekonamy się już za kilka h.

Polska -2,5 2,65 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2633
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Widze w superbet kurs na bramke lewandowskiego 1.47 , czy jest gdzies odwrotny kurs ze on tej bramki nie strzeli? Dla mnie to by byla jedna z większych promocji tego roku ale niestety u zadnego buka tego nie widze , ciekawe czemu XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +944
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna, El. ME, baraże
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Ukraina
Typ: Awans Ukraina
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:

Tak jak kolega wspomniał wyżej również typuje naszych sąsiadów do awansu dalej. Moim zdaniem mają na dzień dzisiejszy lepszych zawodników grających w lepszych europejskich klubach. Ukraina już zabookowala stadion we Wrocławiu na mecz drugiej rundy. Kursy naBosnie spadają a na Ukrainę rosną ale ja 3mam się tego, że to Ukraina pokaże waleczne serce i mądrość gry i awansują dalej.
To że jest zabookowany to nie dlatego że wiedzą że ograją Bośnię. Jak wygrają zagrają finał baraży, jak przegrają zagrają z przegranym z meczu Izrael Islandia
Post automatycznie złączony:

To że jest zabookowany to nie dlatego że wiedzą że ograją Bośnię. Jak wygrają zagrają finał baraży, jak przegrają zagrają z przegranym z meczu Izrael Islandia
Ale jak sam pisałem nie wyobrażam sobie by nie awansowali do finału. Nawet mimo zapowiedzi dzeko że się nie poddadzą, po takich wypadkach jak 1:4 z Luksemburgiem który teraz nic nie pokazał do przerwy w Tbilisi, a przypominam Gruzini bez swojej największej gwiazdy Kvichy z Napoli.
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Polska vs. Estonia
Pierwszy z dwóch kroków kadry, by zagrać na EURO. Pierwszy wydaje się łatwy, lecz drugi będzie o wiele trudniejszy i tam według mnie nie będziemy faworytem. Mecz z Estonią powinien być formalnością, biorąc pod uwagę to co grali goście w eliminacjach. Niestety my zagraliśmy słabo i ewidentnie niektórzy zawodnicy nie dojechali z formą, ale głównie była to zasługa słabych głów, co jest wiadomo sprawą kluczową w zawodowym sporcie. Jako wielcy faworyci już zawodziliśmy i to całkiem niedawno, więc nie zdziwią mnie męki i walenie głową w mur. Od jesieni ubiegłego roku jednak minęło trochę czasu i niektórzy gracze są w lepszej formie tacy jak Lewandowski czy Kiwior. W środku zagra Zieliński, który ma problemy w klubie, ale na tle Estończyków powinien wyglądać i tak bardzo dobrze. Estonia ostatni mecz o coś wygrała we wrześniu 2022 roku, więc to już mówi wiele, a w jej składzie dalej mamy Vassiljeva oraz Kallaste, którzy najlepszy czas mają dawno za sobą i w pewnym momencie byli za słabi nawet na ekstraklasę. Nie wyobrażam sobie scenariusza, że z takim zespołem nie będziemy dominować praktycznie przez cały mecz, a co za tym idzie padnie sporo celnych strzałów, a po niektórych z nich piłka wyjdzie na rzut rożny. Liczę na pewne zwycięstwo, choć nie wiemy co tkwi w głowach naszych kadrowiczów i podchodzę do tego meczu z dystansem, gotowy także na męczarnie. Szybki gol raczej doda naszym pewności i stworzy więcej miejsca na boisku, bo raczej Estończycy będą murować bramkę.

Nasz skład: Szczęsny, Kiwior, Bednarek, Dawidowicz, Frankowski, Zieliński, Slisz, Piotrowski, Zalewski, Świderki, Lewandowski.

👉 Polska -1,5 (ha) @1,66 (betclic) ✅
👉 Polska powyżej 5,5 celnych strzałów @1,48 (forBET) ✅
👉 Polska powyżej 5,5 rzutów rożnych @1,6 (forBET) ✅
👉 Polska powyżej 1 rzutów rożnych w każdej połowie @1,45 (forBET) ✅

Opcja ryzykowna:
👉 powyżej 2 goli i powyżej 8 rzutów rożnych @3,0 (forBET) ✅

Moje typy/analizy z innych dyscyplin znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4272
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Polska - Estonia over 1.5 gola Polski w 1 połowie 3.10 sts i inne1:0HT

Estonia jest bardzo słaba, leży wszystko, młodzieżówki to pewni dostarczyciele punktów, seniorzy ciągle jadą na tych samych nazwiskach i tylko coraz starsi. Uważam, że PL musi szybko zacząć, aby w drugiej połowie już na spokoju myśleć o finale baraży. Estonia jak dostanie jedną, to pęknie, wg mnie to jest warte z 2.50, a nie powyżej 3.0, będą dwa gole dla Polski do przerwy i tyle.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
W 1,3K

warjatuncio

Użytkownik
Widze w superbet kurs na bramke lewandowskiego 1.47 , czy jest gdzies odwrotny kurs ze on tej bramki nie strzeli? Dla mnie to by byla jedna z większych promocji tego roku ale niestety u zadnego buka tego nie widze , ciekawe czemu XD
Jest na to kurs 2,40 w etoto

Optymistom grającym wysokie handi na Polske przypominam, do jakich upokorzeń nasza reprezentacja jest zdolna. Gradu bramek nie przewiduje. Piłkarsko powinni to wygrać, ale przy 2:0 raczej widzę już trzymanie wyniku i oddawanie posiadania Estończykom. Jak Estonia pierwsza strzeli gola, to tu może być sensacja.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Polska - Estonia
Estonia over 3.5 roznego
Kurs: 4.30
Fortuna


Hej dzis ide w rozne Estonii w meczu z Orlami. Szybko strzelony gol dla naszych napewno rzyspieszy szanse na ten wysoki kurs. Moldawia potrafila nam bic wiecej rogow, czemu nie Estonia. Estonczycy po straconhm golf zapewne beda chcieli ruszyc nieco do przodu a wiemy jak nasi potrafia panikowac, gdy ktos ich atakuje. Kurs 2.30 na over 2.5 bezpieczniejszy, ale kursu 4.30 nie mozna ominac. Nasi potrafia panicznie wybijac pilki nawet gdy atakuja ich gorsze druzyny, Luxembourg czy Moldawia. Awans powinien byc nasz, ale czuje ze Estonia po stracie gola napedzi troche wiatru na naszej polowie. Kolejny raz eksperymentalny blok obronny naszych, moze brakowac zgrania. Granie trojka w obronie do mnie nie przemawialo, I nie bedzie przemawiac majac takich obroncow jakich mamy. Zapewne kilka szybkich akcjii Estonczycy przeprowadza. Maja wysokich zawodnikow I rozny to dla nich szansa na bramke. Biorac pod uwage jak bronimy stale fragmenty gry moze to byc mozliwosc na bramke dla rywali. Gdy beda grac bokami boiska napewno beda korzystac I obijac naszych aby takie stale fragments uzyskac. Powodzenia.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Co Wy macie z tym over 2,5 bramki Polaków?
Wam telewizor wyłączyli przez ostatnie kilka lat? Podajcie jeden przykład, gdzie Nasza repra nie męczyła buły w spotkaniu u siebie będąc faworytem i to taki dobitnym. Ja się obawiam czy Oni dwie bramki strzelą a gdzie tam mowa o trzech.
Nie przesadzaj. Aż taka tragiczna to ta nasza repra nie jest. Można psioczyć, można śmiać się z porażki z Mołdawią, ale nadal historycznie jest to jest mocno ponadprzeciętna drużyna Europy.

Bez przesady żeby mieli dzisiaj nie wbić głupich trzech bramek.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Nie przesadzaj. Aż taka tragiczna to ta nasza repra nie jest. Można psioczyć, można śmiać się z porażki z Mołdawią, ale nadal historycznie jest to jest mocno ponadprzeciętna drużyna Europy.

Bez przesady żeby mieli dzisiaj nie wbić głupich trzech bramek.
Jest tragiczna, właśnie stracili gola z Estonią, która gra dłuższy czas w osłabieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +389
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Nie przesadzaj. Aż taka tragiczna to ta nasza repra nie jest. Można psioczyć, można śmiać się z porażki z Mołdawią, ale nadal historycznie jest to jest mocno ponadprzeciętna drużyna Europy.

Bez przesady żeby mieli dzisiaj nie wbić głupich trzech bramek.
Plus dla Was. Jednak ta Estonia to tragiczna.
 
psychol32 424,2K

psychol32

Użytkownik
Romańczuk za beznadziejnego Ślisza i Euro jest nasze. Nie widzę w naszej kadrze mocniejszego zawodnika do rozbijania ataków rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna/ Baraże EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Islandia
Typ: Ukraina
Kurs: 1.69
Bukmacher: fortuna
Analiza:
My cieszymy się z wygranej z Estonią i czekamy na trudny wyjazd do Cardiff, natomiast we Wrocławiu o awans zagra Ukraina z Islandią. Ukraińcy po samobójczej bramce do 85 min przegrywali z Bośnią i dopiero ich hiszpańskie gwiazdy Yaremchuk z Valencii i Dovbyk z Girony przechyliły szalę zwycięstwa na ich korzyść. Islandczycy w Budapeszcie pokonali Izrael 4:1 ale wbrew pozorom wygrana nie przyszła im łatwo. Przy stanie 2:1 Zahavi nie strzelił karnego a wcześniejsza czerwona kartka ułatwiła końcówkę Islandczykom. W rozgrywkach grupowych Ukraina grała w bardzo trudnej grupie z Anglią i Włochami i zajęła wprawdzie trzecie miejsce ale zdobyła tyle samo punktów co Italia. Remisy z Anglią czy Włochami mają swoją wymowę a gwiazdy potrafią zabłysnąć w decydujących momentach o czym przekonała się wczoraj Bośnia.
 
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ Baraże EURO 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Grecja
Typ: Grecja
Kurs: 2,19
Bukmacher: fortuna

Ostatnie mecze barażowe, które wyłonią ostatnich finalistów EURO. Gruzja wygrała pierwszy mecz barażowy 2:0 z Luksemburgiem, który pomimo dobrych rezultatów w kwalifikacjach nie jest jednak drużyną która jest w stanie osiągnąć coś więcej. Gruzja praktycznie nie wygrywa z zespołami, które są na papierze lepsze, jedyne co im się udało w 2021 roku to pokonać u siebie Szwecje 2:0. Grecja to jednak wyższy poziom piłkarski niż Gruzja. Pewnie pokonali Kazachstan 5:0 czyli moc strzelecka jest. W meczach bezpośrednich Grecja wygrywa bądź remisuje. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany w 2021 z racji kwalifikacji do MŚ roku Grecja wygrała 0:2. Grecja nie powinna przegrać tego spotkania i mam nadzieję że dodatkowo go nie zremisuję.
 
Do góry Bottom