>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bardzo prosze o pomoc _ Tenis

spike761 37

spike761

Użytkownik
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Witam,
Mialem taki przypadek w WilliamHill postawilem zaklad na 2 gem , na stronie byl wynik 1;0 dokladnie po okolo 30 sekundach od postawienia , skoczyl wynik na 4;0 zglosilem blad , odpowiedzieli jezeli dam im dokladny link z czasem rozgrywanych gemow tak dadza mi darmowy zaklad , problem jest taki , ze nie moge znalesc nigdzie czasu gemow , ja stawialem dokladnie 9;28 a za pare sekund bylo 4;0 wiec na 100% ich wina , ale musze znalesc taki link , prosze pomozecie mi chodzi o mecz :
11 Sie 15 / 09:28 (CET) Singiel 1 Bibiane Weijers ₋ Tamara Korpatsch – 1. Set - Gem 2 Tamara Korpatsch @ 2.37 Przegrany $27.00 $0.00 O/2305135/0000476/F

jezeli znajde czas w jakim byl rozegrany 2 gem dostane kase spowrotem , prosze o pomoc
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Moim zdaniem zadanie graniczy z cudem....z tego co się orientuje to nie ma żadnej strony aby prowadził aż taką dokładną statystykę tym bardziej, że zakłady na żywo mają opóźnienia. Postawiłeś mecz z jakiegoś marnego Belgijskiego ITF-u kobiecego...chociaż gdyby to byłby finał US OPEN czy Wimbledonu pewnie i tak byś tego nie znalazł, bo takie coś nie istnieje. Swoją drogą niezłe frajerstwo w tym WilliamHill ????
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Wiem , ze skonczyl sie 6;0 i wiem , ze postawilem przegrany gem oni tez to wiedza , ale chodzi , ze jak stawialem na wynik 2 gema to ten gem byl juz dawno skonczony , poniewaz o chwile skoczylo 3;0 40;40 chyba jakos tak ,

wiec tutaj chodzi o to , ze jezeli udowodnie im , ze o 9;28 byl juz 2 gem skonczony to zwroca mi kwote w darmowym zakladzie,a to jest pewne , ze juz byl rozegrany , poniewaz o 9;29 wskoczyl wynik 3;0 40;40 jakos tak ,
ale pewnie nie ma takiej stronki co pokaze czas , starczylo by i video , ale tez watpie w to,
 
woreq 0

woreq

Użytkownik
Kasy nie odzyskasz, nie znajdziesz takich dokładnych statystyk z jakiegoś ITF&#39;a. Tak jak kolega wyżej pisał, zawsze jest opóźnienie live. Swoją drogą , zakład przecież przegrałeś to czemu się tak bulwersujesz ???? Twoja zawodniczka przegrała 2 gema, jak i 3,4,5 itd
take it easy man
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
przegralm , ale nie mialem emocji z tego , bo ja jak cos postawie to to sleduje , a 2 gem byl opozniony o jakies 5-8 min. ja postawilem a juz po 30 sekundach zaczal sie 4 gem a ja stawialem na 2 ,
 
Do góry Bottom