>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BARDZO SKUTECZNY SYSTEM !!

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Chyba masz racje że każdy na mistrzostwach będzie walczył do upadłego, wiec jescze się zastanowie czy próbować.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
a wogóle malkolm przecież ten system nie ma szans bo jak powychodzą z gup to beda odpadać i nie bedzie można na nich stawiać a popatrz sobie do tabeli ligowych i zobacz czy by ci weszła 15-stka bo moim zdaniem to TAK ????
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
No na MŚ kazdy walczy do upadłego więc te najlepsze druzyny będa wygrywać ze słabszymi ???? Najwięsze pewniaki są w grupach w drugiej i 3 rundzie ???? Pierwsze dni to przeważnie niespodzianki ???? ale na MŚ kaska 500 zł start od 300 zł i po paru krokach systemu 15 licze na zysk 3000 na wakacje ????
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
no lukas to jednak nie to ssamo co liga na mistrzostwach faworyci zawodzą!!! a wogóle nie masz żadnych statystyk z kilku wcześniejszych meczy tak jak w lidze tutaj bedziesz miał góra 3!!! ale grajcie co tam chcecie ja bym odradzał to grac na mistrzostwa no ale jk chcecie (przypomnijcie sobie fraNcje z ostatnich mistrzostw a to miał być taki wielki faworyt) :roll:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No wlasnie moim zdaniem mozna ladnie wygrac .Kase wystarczy troche przeanalizowac te mecze.Masz racje mowiac ze MŚ zadza sie wlasnymi prawami.ale sadze ze takie mecze jak Francji z Senegalem niezdarzaja sie za czesto.Wiec sadze ze grupe i nastepna runde mozna grac spokojnie :wink:
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
no niby tak ok możecie robić jak zechcecie ale ja zaczynam grac tym systemem od przyszłego sezonu. A kto ma założyć temat gdzie bedziemy sie wymieniać typami do tego systemu i w jakim dziale?? :mrgreen:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jeszce jest dużo czasu ???? Ja sie zastanawiam czy by od jutra nie zaczac, codziennie sa jakies mecze i przynajmniej dwa razy w tygodniu bedzie mozna taki kupon złozyć.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Za pierwszym razem tak na prube za 2zł zaczne a jak bedzioe dobrze szlo to wcale na 15 kroku skonczyc nie musze.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ej a nie wiecie w jakim dziale ma być założony temat odnośnie tego systemu gdzie bedziemy podawali typy tylko do tego systemu :?: :?: :?: :?: TEn co bedzie to zakładał niech pisze:p
 
_lewy_ 0

_lewy_

Użytkownik
System wydaje się bardzo ciekawy. Temat ma już około 2 lata więc czasu na przetestowanie tego systemu było bardzo dużo i mama pytanie czy ktoś przetestował ten system? z góry dziękuje za szczerą odpowiedź. ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Właśnie też dzisiaj natchnąłem się na ten temat. Jestem gotowy zacząć go grać tym systemem nawet dobrałem sobie drużyny do odpowiednich lig. Oczwiście drużyny markowe które bardzo dobrze radzą sobie na własnym stadionie. Jak kolega wyżej jestem niezmiernie ciekawy wyników tego systemu. Byłbym wdzięczny jakby ktoś mógł je przedstawić. pozdro
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dobry pomysl ???? Mysle ze najlepiej byloby dobrac okolo 10 druzyn. I grac systemami np 2/3 3/4 itd
kursy na takie druzyny wynosza pomiedzy 1.1 a 1.5 na wlasnym boisku wiec do rozpisow 2/3 czy innych sa poprostu zamale, ale mysle ze mozna go polaczyc z tak zwana &quot;!%&quot; albo np zmniejszyc liczbe progow tylko zaczac od wyzszej stawki poczatkowej, oczywiscie najlepiej na poczatku przetestowac to na sucho
 
_lewy_ 0

_lewy_

Użytkownik
Zrobiłem własną listę opartą na wynikach zespołów w ubiegłym, oraz obecnym sezonie:
1.Salzburg
2.Rapid Wieden
3. Austria Wiedeń
4. St. Liege
5. Anderlecht
6. D. zagrzeb
7. Kopenhaga
8. Manchester
9. Chelsea
10. Arsenal
11. Lyon
12. Werder
13. Bayern
14. AEK
15. Olympiakos
16. Panathinaikos
17. Macabi Haifa
18. Roma
19. Inter
20. Juventus
21. PSV
22. Feyenoord
23. Wisła
24. Lech
25. Legia
26. Porto
27. Sporting
28. Celtic
29. Rangers
30. Real
31. Barcelona
32. Basel
33. Galatasarey
34. Fenerbahce

To jest wstępna lista jednak nie wiem za bardzo jak najlepiej byłoby grac na te drużyny. Single a łączyć spotkania w kupony?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Polskim drużynom to ja bym podziękował. Uważam, że trzeba wybrać ekipy z mocnych lig europejskich i takich w miarę przewidywalnych (Premiership, Bundesliga, Serie A, czy Ligue 1) Robić rozpis 2z3 albo 3z4 i połączyć z piętnastką jak napisał ktoś wyżej. Powinno się udać.
--- EDIT ---
Na weekend proponuje taki kupon:
--2z3--
FC Schalke 04 - VFL Wolfsburg Typ: 1 @ 1,75
Olympique Marseille - SM Caen Typ: 1 @ 1,45
Inter Mailand - FC Bologna Typ: 1 @ 1,20
AKO: 2,13
Stawka: 10 zł
Gramy to jako pierwszy etap &quot;15&quot;.
Proponuje 1-2 kupony na weekend i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ja bym dodał do tego jeszcze ewentualnie Bayern Monachium który przegrał ostatnio na wyjeździe z Hannoverem. I teraz chyba gra u siebie z jakimś słabym zespołem.
 
R 125

roger12

Użytkownik
ja już od paru lat gram takim systemem i powiem szczerze ze dzięki jemu jestem do przodu nie zawsze siada ale bardzo często takie coś wchodzi

ja bym proponował na weekend zagrać
Bayern M- Bochum 1
Totencham - Hull 1
Inter M - bolonia 1
Suterland - arsenal 2
 
Do góry Bottom