>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bayern (1:1) Milan 21.02.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kursy według STS : 1- 2.30 X-3.10 2-2.70 1X-1.32 X2-1.44

Analiza : Obie drużyny oszczędzały swoje gwiazdy na to spotkanie, napewno jest to arcyważny mecz dla obu &quot;Jedynastek&quot;! W tym meczu nie zabraknie walki oba zespoły będą walczyć o każdy centymetr boiska, w końcu wiedzą oco grają jest to już 1/8 LM, dlatego napewno żądna z drużyn nie odpuści tego spotkanie lub potraktuje je łagodząco. Tym bardziej, że Bayern gra na swoim terenie... zreszta nowym oniekcie Allianz Arena, który prezentuje się znakomicie. :p W tym meczu Andri Schevczenko zapowiedział, że odgryzie się za zeszły rok w którym w finale przeciwko Liverpolowi zagrał no poprostu słabo, a po jego strzale w konkursie rzutów karnych, odebrał sobie i sowim kolegą pucha Champions League. W tym meczu będzie dużo emocji, po jednej stronie wspaniały Roy Makkay, a po drugiej Andrij Schevczenko. To będzie znakomity również pojedynek bramkarzy z jednej strony Oliver Kahn, a bramkę przeciwników strzec będzie bramkarz &quot;kanarków&quot; - Dida. Kto wygrał ten mecz?;&gt; Dowiemy się już we Wtorek...

Mój typ : X2
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No dobrze. Maakay jest w znakomitej formie, poza tym Bayern ma atut własnego boiska, a Milan ostatnio nie zachwyca. Spotkanie będzie ciekawe, z tym się zgodzę, ale wygrają gospodarze. Prawdopodobny także under w tym meczu.

Typuję wynik 1:0, lub 2:0!!!!!
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Zgadzam Sie z Przedmówcą... Bayern Na 100% Nie Przegra...

Analiza: Obie Druzyny Prezentowały Sie Na Początku Sezonu Bardzo Dobrze...
Wraz z Kolejnymi Meczami Milan Zaczał Gubić Punkty i Juz Mozna Było Dostrzec Irytacje Wsród Kibiców Działaczy... Bayern Cały Czas Prezentuje Bardzo Wysoką Forme... Od Samego Początku Bez Sprzecznie Jest Liderem Bundesligi... Co Prawda Zdarzały Sie Słabsze Mecze ... Jednak Nie Był To Jakis Przestój Jak w Przypadku Milanu...
Milan Stracił Juz Szanse Na Scudetto ... Bedzie Wszystkimi Siłami Chciał Zdobyć To Trofeum... (Presja Na Zawodnikach)...Jednak Gdy sie Za Bardzo Chce To Nie Zawsze Sie Udaje... Do Tego Dochodzi Fakt Własnego Stadionu... Allianz Arena Na Którym Byern Nie Stracił Choćby Jednego Punktu... Wygrana z Juve...Kontuzje w Obu Zespołach... Maldini w Milanie... Marcos Cafu... Tworzący Trzon Obronu...Wszystkie Te Fakty Mogą Być Niekorzystne Dla Ekipy Milanu...
Typowałbym 1-0 &lt;---&gt; 1-1... &lt; BAYERN &gt;
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
wlasnie przeczytalem w gazetce ???? ze oliver khan zlapal kontuzje w meczu ligowym i moze nie zagrac z milanem ???? ja mysle ze milan wygra mecz z bayernem czy bedzie czy nie bedzie starego niemca w bramce :mrgreen: zobaczycie milan zrewanzuje sie za temten sezon i dojdzie wysoko w tej edycji LM :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem moze byc remis a jak nie to bedzie zwyciestwo Milanu Bayern w lidze nie zachwycal wygrywal ostatno po 1-0 czy 2-1 co podkreslaly gazety ze wygrwaja ja najmniejszym nakladem siel.Zobaczymy jak wypadna na tle bardzo dobrej druzyny.
 
grubasek 0

grubasek

Użytkownik
Ja postawię zwykły under/over. Zwykle w lidze mistrzów nie pada dużo bramek. Do tego grają bardzo dobre drużyny, kóre zapewne bardzo będą broniły się przed zdobyciem bramki :p :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak historia wskazuje faworytem w tym spotkaniu jest zespół z Mediolanu. W sezonie 2002/2003 Milan 2-krotnie pokonał &quot;Bawarczyków&quot; po 2-1. Ogólnie w historii między tymi drużynami, 4-krotnie wygrywał Milan, raz padł remis i raz wygrał zespół z Niemiec. Milan już chyba nabiera wysoką forme i na pewno powalczy o korzystny wynik. Jak każdy wie, to w końcu finalista ubiegłorocznej edycji LM. Moim zdaniem, naj odpowiednim typem będzie x2
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ja tez bardziej przychylam sie do typu na Bayern.Ogladalem niedawny mecz Milanu z Lazio i widac bylo golym okiem ze druzyna z Mediolanu nie ma formy, przynajmniej wtedy jeszcze nie miala, natomiast Bayern w lidze wygrywa z kim chce i kiedy chce.W Milanie zabraknie zapewne Maldiniego i Cafu.W meczu z Lazio Stam gral jako skrzydlowy obronca i bylo to troche smieszne, jego wejscia za skrzydlowym i dosrodkowania wygladaly dosc komicznie.Jesli dzis zagraja w takim ustawieniu to nie wyobrazam sobie innego wyniku niz wygrana gospodarzy.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ożywiona dyskusja, też się podłączę. Nie wiem dlaczego ale w tym spotkaniu jestem za Bayernem. Może dlatego że wolę Inter niz Milan. Poza tym Milan na wyjazdach nie zachwyca a Bayern u siebie jest bardzo mocny. Wygrał w tym sezonie z Juve, moim zdaniem wygra też z Milanem.

Mój typ &gt;&gt; 1
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
Ludzie nie rozumiem o czym tu dyskutować? Jeżeli rozmawiamy o awansie do następnej rundy to moge się zgodzić z tym że to Milan awansuje. Ale jeśli chodzi o zwycięstwo w dzisiejszym meczu to nie ma żadnych wątpliwości że to Bayern zwycięży. Może skromnie ale jednak.Pomyślcie racjonalnie a nie mówicie bez sensu że wygra milan tylko dlatego że im kibicujecie bądź dlatego że nie lubicie Bayernu. Niemcy są u siebie piekielnie mocni o czym już w ostatniej edycji przekonała się Chelsea. Pozatym niemieckie drużyny mają charakter i zawsze walczą od 1 do 90 minuty co ostatnio udowodniło Schalke.

Mój typ- zdecydowanie 1
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
FC Bayern München - AC Milan -&gt; 1/1X, (2.15/1.30)
Myślę, że nie ma innego wyjścia jak wygrana bądź remis Bayernu. Dużo osób powołuję się na to, że Milan zawsze radził sobie z Bayernem, ale trzeba pamiętać o tym, że wtedy był to trochę mocniejszy Milan i dużo słabszy Bayern. Bayern ma niesamowity sezon. W lidze radzą sobie znakomicie, a przecież Bundesliga słaba nie jest. Jeśli chodzi o Milan, to ostatnio poprawili swoją formę i wygrali 3 mecze z rzędu. Wygrane z Treviso i z Regginą pokazały prawdziwy potencjał Milanu, a kto widział ostatni mecz z Cagliari, to wie, że Milan zagrał słabo, ale spokojnie wygrał. Tak więc forma Milanu jest dobra, ale na Bayern może okazać się niewystarczająca. Jeśli Juventus, spisujący się wtedy wyśmienicie, nie potrafił wywieźć nawet punktu z Monachium podczas fazy grupowej, to nie sądzę, ażeby dokonał tego Milan. Milan w tej edycji LM nie zachwyca, a Bayern wręcz przeciwnie. Liczę na genialnego Ballacka i wracającego do formy Makaaya, a także na problemy obrony Milanu, która nie zagra w najmocniejszym zestawieniu (Stam-Nesta-Kaladze-Serginho).
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Jedno z bardzo waznych wydarzen dzisiaj. Dwa dobre zespoly zmierza sie dzisiaj na Allianz Arena. Oba zespoly maja problemy z kontuzjami, w Milanie glownie obrona - Cafu i Maldini. A Bayern najprawdopodobniej zagra bez Kahna. Ale uwazam, ze nie w tym rzecz. Poniewaz Bayern w zeszlym roku nic specjalnego nie pokazal w Europejskich Pucharach, ale jednak zawsze byl groznym zespolem u siebie.Nie wiem czy awansuja do nastepnej rundy ale uwazam, ze wygraja tutaj. Kursy sa wysokie i mozna zaryzykować na Bayern ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom