>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bayern Monachium-Atletico Madryt [1/2 finału LM] - rewanż [3 maj 2016]

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bayern - Atletico under 2,5 1,9 4/10 Atletico under 0,5 2,09 3/10 pinnacle
Bayern overowy u siebie w LM, musi odrobić stratę gola z pierwszego spotkania.
Atletico podobnie jak Benfika rundę temu postawi trudne warunki i z konsekwencją w obronie
(ta miała miejsce w środę) może wyeliminować Bayern z walki o LM.
Gram dodatkowo na under gości, posiadanie piłki będzie po stronie gospodarzy,
Materace będą miał kontry, ale takich okazji moim zdaniem nie będzie aż tyle by kurs na brak ich gola był ponad 2.
Bayern mocno atakował w drugiej połowie środowego meczu, ale i tak gola nie strzelił.
 
T 6

typer84

Użytkownik
Mega ciężki mecz do typowania. Bayern na pewno będzie miał spor przewagę ale jedna kontra gości może odwrócić losy dwumeczu. Nie wiadomo na chwile obecną czy zagra Diego Godin. Gdybym musiał coś tutaj wytypować do bts
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat77 158

mat77

Użytkownik
Atletico/x @2.28 ⛔⛔⛔
Atletico awans @1.6 ✅✅✅
btts tak @1.91 ✅✅✅
Atletico gol @1.65 ✅✅✅
DW 1:1 @8 ⛔⛔⛔
Griezmann @3.25 ✅✅✅
Torres @3.5
⛔⛔⛔ Sierota noo:;/:
/STS

Kurs na Bayern wynosi na dzień dzisiejszy 1.57 i to jest jakaś kpina.. Na Atletico kurs porównywalny jak na City w rewanżu z Realem, serio?! Po tym co pokazało Atletico a co City w pierwszym meczu..Bayern u siebie to wiadomo twierdza, wg mnie obok Realu dziś to drużyna z Monachium tylko potrafi tak dominować u siebie rywali ale naprzeciw stają gladiatorzy Simeone.Ostatnich 6 spotkań bez straty gola, wygrywają ostatnio swoim ulubionym wynikiem 1:0 częściej niż Barcelona dostaje karne z kapelusza (dodam, że sam jestem od lat fanem &#39;&#39;Blaugrany&#39;&#39; więc bez hejtów proszę).Umówmy się.. Atletico uda się jedna akcja i ten dwumecz jest zamknięty, a jakoś jestem dziwnie spokojny, że będący ostatnio w świetnej dyspozycji duet Griezmann-Torres pokona Neuera a wtedy Bayern do awansu będzie potrzebował 3 goli co wydaje się być z gatunku rzeczy niemożliwych.Bayern może potrafił przez dłuższy okres przydusić Atletico ale czy mieli choćby jedną stuprocentową okazje? Większość akcji które kreował Bayern były moim zdaniem nijakie, wkradał się w nie chaos.Nie mieli pomysłu jak rozbić defensywę rywali.Duet Muller-Lewandowski nie są w najlepszej formie więc za bardzo nie ma kto wziąć na swoje barki odpowiedzialności za strzelanie.Bayern wg mnie stracił świeżość, nastąpił pewnego rodzaju &#39;&#39;przesyt&#39;&#39; o którym pisałem już przy okazji omawianego spotkania w lidze z Borussią, co oczywiście na tym etapie sezonu jest normalne ale myślę, że fizycznie Bayern atakując Atletico przez większość meczu po prostu siądzie.Diego Simeone do dyspozycji będzie miał już Godina i Carrasco więc to duży + dla gości.Chciałbym żeby to Bayern awansował do tego finału bo to zawsze ciekawsze niż finał wewnątrz krajowy(nie wierze by City coś ugrało w Madrycie) no i z uwagi na sympatie do Barcelony.. Jednak patrząc obiektywnie więcej atutów ma Atletico Madryt (trener, przygotowanie fizyczne, motywacja, dobra zaliczka z pierwszego meczu no i najważniejsze obecna forma) i to ich powinnyśmy zobaczyć 28 maja w Mediolanie na boisku podczas wielkiego finału LM.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Dokładnie jak kolega wyżej kursy na Atletico kpina. Z ciekawych informacji, to wraca na środek obrony Diego Godin. Można grać bramkę Atletico za 1.70. Ja czekam na rożne jak będzie linia poniżej 4, a często w meczach Bayernu jest taka linia na przeciwników , to brać w ciemno.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Tak samo widzę szansę na 4:1 jak 0:1. No i jak pogodzić te dwa wyniki w typowaniu?

No ale chyba jednak over. Atletico wie, że Bayern w tym meczu strzeli, ten mecz od początku będzie taki jak początek drugiej połowy pierwszego meczu.

over 2.5
bts
4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Atletico+0.5 ⛔
2.360
Pinnacle

Nie wiem o czym ja myslalem wczesniej ale zapomnialem to zagrac od razu po wyjsciu gdzie kurs byl 2.700.Mowi sie trudno i jedzie dalej...Tak jak zawsze wspominam Guardiola to celebryta wykreowany na plecach Messiego i Iniesty.Ten pierwszy mecz i 11 Bayernu to jakis absurd.Muller na lawce Coman kosztem Riberiego co jeszcze musi sknocic Hiszpan zeby kazdy go rozgryzl?
On zawsze popelnia bledy personalne i taktyczne tak samo kibice Bayernu juz go chyba maja dosc.
Z drugiej strony majac taka pake jak on ma moga odwrocic losy rywalizacji Muller w pierwszym skladzie i bedzie lepiej.Zapewne po tym znajda sie obroncy Hiszpana.Dajcie spokoj ten gosc jest slaby nie odpisujcie mi prosze!
Atletico zadziwia.Wygrali z Vallecano mecz ktorego nie mieli prawa wygrac Bo wybiegli chlopaki co siedza sezon na lawie nawet z niej nie wstajac na rozgrzewke.No ale jak wchodzi tak Grizmann i wali brame w tej samej minucie to co sie dziwic.
Oba zespoly odpoczywaly w weekend tak naprawde.
Licze na wielkie widowisko i awans lepszego trenera.
Pozdrawiam
 
kyrn 4

kyrn

Użytkownik
Dokładnie jak kolega wyżej kursy na Atletico kpina. Z ciekawych informacji, to wraca na środek obrony Diego Godin. Można grać bramkę Atletico za 1.70. Ja czekam na rożne jak będzie linia poniżej 4, a często w meczach Bayernu jest taka linia na przeciwników , to brać w ciemno.
&quot;..Do wtorkowego, rewanżowego starcia 1/2 finału Ligi Mistrzów Atletico Madryt przystąpi wzmocnione powrotem podstawowego środkowego obrońcy, Diego Godina. 30-latek, który doznał urazu uda w meczu ligowym przeciwko Athletikowi Bilbao 20 kwietnia, nie wystąpił w pierwszym, rozegranym na Estadio Vicente Calderon meczu, wygranym przez jego zespół 1:0. W niedzielę wziął jednak udział w treningu zespołu i dostał od sztabu medycznego zielone światło na występ w meczu z Bayernem..&quot;

- Bayern potrafi wyczyniać na Allianz Arena rzeczy niebywałe dlatego bukmacherzy poszli tym tropem i mamy kurs jaki mamy, gdzie dodatkowo motywacja jaka stoi po stronie bawarczyków czyli odrobić straty. Z Godinem w obronie Atletico to będzie solidny fundament do przebicia..

Awansuje Bayern @ 2.10
 
L 9

laskazpolski28

Użytkownik
Bayern vs Atletico

@ konar25 zgadam się z Tobą w 100% co do trenera Bawarczyków, Guardiola nie udoskonalił Bayernu, przejął maszyne do wygrywania na krajowym podwórku, gdzie tylko Borusia Dortmund może dorównać im kroku w perspektywie całego sezonu, niemiecka liga jest w pewnym stopniu podobna do hiszpańskiej z tą różnicą że tam biją się o tyluł 2 drużyny a nie 3. Pep jedyne co ulepszył w Bayernie to mobilność zawodników jeżeli chodzi o wymienność pozycji - zmiany stron między zawodnikami są świetne, ale na taki styl gry pozwala własne posiadanie piłki przez znacznie większy czas gry niż przez przeciwną drużynę. Dodatkowo transfery - zrobione w pewnym stopniu pod dyktando kopii stylu gry Barcelony (znów posiadanie piłki).

Bukmacherzy wystawiły niski kurs na gospodarzy ze względu na miejsce meczu, Allianz Arena to 12 zawodnik w tej niesamowitej ekipie do której nie pasuje tylko trener... pytanie czy od pierwszych minut Lewy i spółka zdominują Atleti? Myślę że tak będzie, tylko poprzedni mecz, w zasadzie jego 2 połowa udowodniła że zamknięcie przeciwnika na jego połowie boiska nie jest gwarancją sukcesu. Mecz oglądałem, nie był tak dawno i nie przypominam sobie jakiejś klarownej sytuacji z gry po stronie Bayern&#39;u oprócz strzału w poprzeczkę Alaby i główki po rożnym Martineza by strzelić gola Atletico. Tydzień temu po zdobytym golu piłkarze Simeone cofneli się do tyłu, oddali więcej pola do gry i czekali na kontre. Torres był bliski by ta taktyka dała jeszcze większą zaliczkę przed rewanżem. Tylko czy ta jedna baramka przewagi nie podziała jeszcze bardziej mobilizująco na Bayern? Zwracam uwagę że po pierwszym meczu z Juventusem Bayern był w znacznym stpniu już pewny awansu. Bawarczycy zdawali sobie sprawę że rozluźnili się i sami pozwolili odebrać sobie dwubramkowe prowadzenie, byli pewni że drugi raz tak się nie stanie. W rewnżu było blisko sensacji, mimo sporych nerwów Lewy dał iskre, ostatnie minuty to pełne ryzyko by zobyć gola które się opłaciło i Muller doprowadził do dogrywki, w której Juve stracił wiare w zwycięstwo po bramce na 3:2. To już historia. Ale trzeba szukać pewnych analogi, jutro Bayern wyjdzie zdeterminowany by wygrać jeszcze bardziej, dużo upadków mają na koncie, kolejny taki skreśli Guardiole i bilet do Manchesteru dostanie już po meczu. Myśle że Bawarczycy wykreują więcej klarownych sytuacji niż w Madrycie i wcisną gola. Pep raczej po raz drugi nie rozpocznie meczu z Muller&#39;em na ławce (co to było?! czym był podyktowany ten pomysł?! nie potrafie tego uargumentować). Lewandowski musi być pewien że jeszcze cięższe starcia go czekają gdy będzie jutro przy piłce. Musi być ścianą na którą warto będzie zagrać, nie może liczyć na sędziego i rozkładać ręce gdy zostanie &quot;skasowany&quot;, powinien mocniej walczyć, troche zabrakło mi jego dobrej gry w pierwzsym rozdaniu, przetrzymania piłki w środku pola. Musi być gotów zagrać lepszy mecz nawet gdy przeciwnik będzie grał nie fair.

Atletico będzie PO RAZ KOLEJNY czekało na kontry, to pewne. Perfekcja w defensywie będzie kluczem do drzwi finału LM. Uważam że gracze Diego Simeone nie ustrzegną się jednak błedu. Na ich korzyść nie będzie działał nawet upływający czas, im dłużej będzie utrzymywał się bezbramkowy remis tym większe ryzyko podejmą gospodarze i w końcu może się ono opłacić. Spójrzmy że Atleti było już zdominowane przez Barcelonę na Camp Nou i przegrało. Tam również cięzko grało się Blaugarnie a jednak wygrali, wiem Atletico grało w 10 ale czy Torres dałby więszką pewność w obronie? Po jego stracie pozostali gracze nie mógli liczyć na groźne kontry bo nie było nikogo z przodu do kogo można byłoby grać. Jak ostatni czas pokazał Simeone będzie zdeterniowany by wyrzucić za burte Bayern i ucieknie się nawet do nieczystych reguł gry.

Zawsze kibicuje tym którzy spisani są na straty, jednak w Bawarii gra POLAK!!! Przed mistrzostwami Europy fajnie byłoby mieć w Reprezentacji uczestnika finału LM.
Determinacja Atcletico wystarczy na 1 połowę, wraca Godin ale po drugiej stronie od pierwszej minuty zagra Muller i to jest uważam większy pozytyw. Konieczność pogoni za wynikiem będzie motorem w ekipie Bayern&#39;u, pod presją zagrają znów lepiej.

GRAM
Wynik I połowy: X 2,05 Betclic
Połowa/Cały X/1 4,25 Betclic (drugi typ gram za drobne)

Powodzenia!
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Bayern vs Atletico

No bardzo ciężki mecz do wytypowania według mnie. Może się tutaj stać absolutnie wszystko jeżeli chodzi o wynik. Scenariusz tego meczu zapewne będzie taki że Bayern będzie robił wszystko aby wbić gola bijąc jak głową w mur przy żelaznej obronie Atletico.
Moim zdaniem warto tutaj pójść w stronę kartek. Spodziewam się &quot;brutalnej walki&quot; na boisku do ostatniego gwizdka. Bayern będzie narażony na kontrataki a strata bramki dla nich może być ciężka do odrobienia więc z pewnością nie będą odstawiać nogi aby zatrzymać kogoś z piłkarzy gości. Atletico z kolei przy natłoku Bayernu będzie zapewne faulować non stop, zobaczymy na ile sędzia im pozwoli.
Turek Cüneyt Çakır będzie sędzią w tym meczu. Akurat ten Pan nie sypie kartek na lewo i prawo jednak z uwagi na wagę tego meczu a co za tym idzie walki na boski z pewnością będzie miał co robić. Proponuję grać dostępne overy kartkowe w tym meczu, nad overem Atletico można pomyśleć o jakiejś większej stawce:

over 5.5 żk w meczu @ 1.87 ⛔
Bayern over 2.5 żk @ 2.35 ⛔
Atletico over 3.5 żk @ 2.12 ⛔


edit: kartki kompletnie nie trafione... dobrze że chociaż na rożnych coś można było na live odrobić
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ładnie wygląda kurs 1,72 na over 2,5 rożnego dla Atletico.
Bayern będzie w posiadaniu ale jakieś kontry piłkarze z Madrytu powinni mieć.
3 rożne to nie jest dużo.
 
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Bayern v Atletico
Bayern wykorzysta rzut karny @7.00
Buk: Bet365
Wydaje mi się że jest to bardzo prawdopodobne że podczas jednej z wielu akcji Bayernu zawodnik gospodarzy po prostu się urwie obrońcom i będą oni musieli faulować w polu karnym. Oczywiście do &quot;jedenastki&quot; podejdzie Thomas Muller, który z karnych pudłuje bardzo rzadko. Typ do grania za drobne. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
&quot;..Do wtorkowego, rewanżowego starcia 1/2 finału Ligi Mistrzów Atletico Madryt przystąpi wzmocnione powrotem podstawowego środkowego obrońcy, Diego Godina. 30-latek, który doznał urazu uda w meczu ligowym przeciwko Athletikowi Bilbao 20 kwietnia, nie wystąpił w pierwszym, rozegranym na Estadio Vicente Calderon meczu, wygranym przez jego zespół 1:0. W niedzielę wziął jednak udział w treningu zespołu i dostał od sztabu medycznego zielone światło na występ w meczu z Bayernem..&quot;
- Bayern potrafi wyczyniać na Allianz Arena rzeczy niebywałe dlatego bukmacherzy poszli tym tropem i mamy kurs jaki mamy, gdzie dodatkowo motywacja jaka stoi po stronie bawarczyków czyli odrobić straty. Z Godinem w obronie Atletico to będzie solidny fundament do przebicia..
Awansuje Bayern @ 2.10
Zamiast tego proponuję pograć Bayern -1 azjan @2.20 (m.in Pinnacle) oraz Bayern 1:0 @7.00 betgun
Bayern, aby awansować potrzebuje wygrać różnicą dwóch bramek. Przy 1:0 mamy zwrot i ✅, a czy awansuje dalej już nas nie interesuje.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: brak gola w 1 połowie
Kurs: 2.72
Przed decydującymi meczami pewne jest jedno - każdy z czwórki półfinalistów nadal ma szanse na awans do wielkiego finału UEFA Champions League. Dzisiaj trudno typować zwycięzcę tego spotkania. Lepiej pójść w inne aspekty - takie jak rzuty rożne, kartki, ilości bramek itp. Typ na brak gola w pierwszej połowie 2,72 wydaje mi się bardzo możliwy. Atletico od pierwszej minuty defensywnie ustawione, starające się rozbijać ataki bawarczyków już przed własną 16-stką. Trudno aby było inne założenie gry trenera Atletico - który doskonale wie jak gra Bayern na Alianz Arena. Jeśli pójdą na wymianę ciosów to zostaną skarceni jak smarkacz przez ojca. Robert Lewandowski i spółka muszą odrabiać straty, a to wbrew pozorom trudniejsze zadanie aniżeli bronienie zaliczki wyniku. Stoją również przed koniecznością przełamania passy dwóch kolejnych porażek z hiszpańskimi drużynami w półfinałach Ligi Mistrzów. Do 3 razy sztuka? Tak jak mówiłem na początku bardzo ciężko powiedzieć. Szukając nieco wyższych kursów na to spotkanie zdecydowałem się pograć ostatecznie under w 1 części gry.
3 maja (wtorek)
20:15 Studio Ligi Mistrzów, CANAL+
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; eksperci: Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki
20:40 Bayern Monachium – Atletico Madryt, CANAL+
komentarz z Monachium: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
22:45 Liga Mistrzów – magazyn, CANAL+
gospodarze: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; eksperci: Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki; ciekawostki: Piotr Salak
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ja w przeciwieństwie do kolegi wyżej pójdą w bramkę w pierwszej połowie, a dokładnie przed 10 minutą gry. Bayern nie ma nic do stracenie i od początku zaatakuje. Ich celem będzie na pewno strzelenie szybko gola, aby potem grać już trochę spokojniej. Wszyscy wiemy jaką siłą rażenia dysponują Bawarczycy, jak potrafią kontrolować gre i napierać na przeciwnika. Wiadomo, że ten typ jest mało prawdopodobny, ale nie niemożliwy. Taka drużyna jak Bayern bez problemu moze w taki sposób wejść w mecz, wielokrotnie już tak robili jak np. z Benficą.

Pierwsze 10 minut over 0,5 @5,5 Bet365
Pierwsze 10 minut wynik - Bayern @6,5 Bet365
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Ostatnio Bayern u siebie z Borrussia Monchen tylko 1-1.
Co prawda strzelili już w 6&#39;, ale grali 3/4 podstawowy.

Atletico słynie z twardej obrony.
Bayern położy wszystko na jedną kartę i jak najbardziej gol w pierwszych 10 jest możliwy.
Aczkolwiek nie zapominajmy, że Atletico strzeli jedną bramkę i resztę meczu będzie się broniło.

Aczkolwiek dzisiejszy typ.

Pierwsze 10 minut wynik - Bayern @6,5 Bet365

Zakfalifikuje się - Bayern @2,1 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Czy ktoś pamięta spotkanie Bayernu z Juventusem? Kiedy to Juventus, skazywany na porażkę w sposób nieprawdopodobnie dziecinny przedostawał się groźnymi kontratakami pod bramkę rywali i tylko przez swoją głupotę i nieskuteczność nie awansował do następnej fazy? Dodam tylko, że Bayern będzie musiał się rzucić do ataku od pierwszej minuty, a dla Atletico to jak woda na młyn. Guardiola zawsze miał problemy z zespołami defensywne usposobionymi i potrafiącymi grać szybkimi kontratakami, a Atletico pod tym względem jest najlepsze w Europie.
Bayern - Atletico 2 6,22
Awans: Atletico 1,70
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Tak czytam Wasze wypowiedzi i wszyscy macie rację odnośnie analiz. Ja tylko chciałbym nadmienić, że jak ktoś pamięta Simeone za czasów kiedy on sam grał, to był to defensywny zawodnik. Od czasu kiedy objął Atletico to, to samo wpaja swoim chłopakom. Ja jestem pod wrażeniem ich gry w obronie. Jeśli popatrzymy na tą formację (tylko i wyłącznie) to jest ona jedna z najlepszych, jak nie najlepsza na świecie. Dlatego ja się dzisiaj będę kręcił koło jakieś under. Under 1.5bramki Bayernu bardzo możliwy, tak samo jak under 2.5 w całym meczu gdzie kurs na to jest 1.73 (bet365). Mnie to składania do obstawiania
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Tak czytam Wasze wypowiedzi i wszyscy macie rację odnośnie analiz. Ja tylko chciałbym nadmienić, że jak ktoś pamięta Simeone za czasów kiedy on sam grał, to był to defensywny zawodnik. Od czasu kiedy objął Atletico to, to samo wpaja swoim chłopakom. Ja jestem pod wrażeniem ich gry w obronie. Jeśli popatrzymy na tą formację (tylko i wyłącznie) to jest ona jedna z najlepszych, jak nie najlepsza na świecie. Dlatego ja się dzisiaj będę kręcił koło jakieś under. Under 1.5bramki Bayernu bardzo możliwy, tak samo jak under 2.5 w całym meczu gdzie kurs na to jest 1.73 (bet365). Mnie to składania do obstawiania
Dlatego granie na jakieś overy jest tu ryzykowne.
Bayern lubi pograć do końca (jak z Juve) więc, dogrywka jest wielce prawdopodobna.
Potem to loteria :]
 
P 5

pohangsteelers

Użytkownik
Wiadomo jak ten mecz będzie wyglądał, Bayern będzie atakował, posiadanie piłki pewnie ~70%, Atletico będzie się ograniczać jedynie do kontr. Taki styl gry Bawarczyków powinien powodować wiele strzałów i w konsekwencji rzuty rożne, na betCałorocznym linia 7,5 na korki Bayernu po kursie @2,0. Dla mnie do przyjęcia.
Zakład na over kartkowy też ciekawy i warty rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom