>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bayern Monachium-Atletico Madryt [1/2 finału LM] - rewanż [3 maj 2016]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Atletico Madrid over 0,5 gola @ 1,83 U n i b e t ✅ 2:1

Co do pierwszego zakladu, to przypominam sobie po dwumeczu z PSV zakonczonego seria rzutow karnych i wielka nerwowka w ekipie Atletico (0:0 w Eindhoven i 0:0 w Madrycie) Simeone stwierdzil, ze zrozumial jak wazny jest gol strzelony na wyjezdzie. Dzisiaj Atletico gra w Monachium i gol strzelony na boisku Bayernu moze im zagwarantowac awans do finalu CL. Za golem Atletico przemawia kilka rzeczy. Po pierwsze obrona Bayernu, ktora popelnia bledy i nie jest zapora nie do przejscia. Po drugie bardzo przyzwoita forma ofensywna zawodnikow Atletico. Grizman, Torres, Koke wszyscy sa w dobrej dyspozycji i stanowia zagrozenie pod bramka rywali. Po trzecie, tak ze statystycznego punktu widzenia, gol strzelony Bayernowi sprawi, ze Niemcy, by myslec o awansie, beda musieli strzelic 3 bramki. Ta sztuka nie udala sie nikomu w La Liga w tym sezonie. W calym sezonie tylko w jednym meczu Atletico stracilo 3 bramki (w pucharze z Celta Vigo). Jesli Atletico strzeli gola to szanse na awans beda ogromne bo obrona jaka Madryt posiada jest jedna z najlepszych w Europie. Nie chce mi sie wierzyc, ze Simeone pojedzie do Monachium bronic skromnego 1:0 bo zapewne zdaje sobie sprawe jak moze skonczyc sie taka gra. Mysle, ze gol w meczu wyjazdowym bedzie dzisiaj jednym z priorytetow Atletico. Dodatkowo na korzysc tego zakladu dziala to, ze nawet jesli Bayern strzeli na 1:0 badz nawet na 2:0 to do samego konca Atletico powinno grac o bramke, bo moze ona dac im awans.

Krótko i na temat. Awans Bayern 2,1. To są Niemcy. Wszyscy grają pięknie a na koniec wygrywają Niemcy. Koniec
...wszystko pieknie, fajnie tylko, ze w pierwszym meczu w podstawie Bayernu zagralo 2 Niemcow Lahm i Neuer... ????

Musi być ścianą na którą warto będzie zagrać, nie może liczyć na sędziego i rozkładać ręce gdy zostanie &quot;skasowany&quot;, powinien mocniej walczyć, troche zabrakło mi jego dobrej gry w pierwzsym rozdaniu, przetrzymania piłki w środku pola. Musi być gotów zagrać lepszy mecz nawet gdy przeciwnik będzie grał nie fair.
...a to juz jest dyskusyjne. Moim zdaniem Bayern popelnil blad w pierwszym meczu w ktorym nie wywieral presji na sedziego po zagranich zawodnikow Atletico. Atletico w drugiej polowie tamtego meczu tylko 1 raz faulowalo (!). To jest wrecz nieprawdopodobne przy 71% posiadania pilki Bayernu Atletico w 45 minut tylko raz faulowalo ...pfff smiech na sali. Mark &quot;Cunt&quot;enberg pokazal, ze jest sedzia ktory faworyzuje gre ostra ktora w tamtym meczu sprzyjala Atletico a Bayern pokazal, ze nie ma w sobie agresji by walczyc o swoje. Niby Bayern mial sie nie wdawac w sprzeczki itd by nie tracic czasu ale ich olewka na decyzje sedziego tylko pomogly gospodarzom ktorzy i tak przeciagali do granic przyzwoitosci. Dzisiaj bayern jak chce cos ugrac musi wywierac presje na sedziego od samego poczatku. Jedna czy dwie kartki dla obroncow Atletico moze sprawic, ze beda musieli zaczag grac ostrozniej a to pozwoli na wiele wiecej druzynie gospodarzy.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Bayern - Atletico rzuty rożne. Kto wykona więcej? Typ: Atletico kurs: 12,84 STS

Witam wszystkich! To mój pierwszy post z typem. Ogólnie uważam że dzisiejszy mecz jest bardzo ciężki do typowania,bo wszystko się zdarzyć może zwłaszcza jeśli chodzi o 1x2 lub overy. Dlatego ja pójdę w typ rzutów rożnych ryzykowny i do pogranie raczej za drobne. Moim zdaniem Bayern to drużyna która bardzo lubi grać długo, w środku pola. Monachijczycy nie lubią rzutów rożnych. Już w Barcelonie Gaurdiola nakazał swoim zawodnikom zamiast wrzutek w pole karne to wycofywanie piłek do tyłu. Mimo wszystko dzięki ciągłej kontroli piłki w granicach pola karnego to i tak nabijają te rozne. Atletico z kolei bedzie wychodziło z szybkimi kontrami skrzydlami i tak powinni te kornery jakoś zdobywać. Tak to widzę.
Tak jak piszę typ ryzykowny, ja oceniam szanse po równo więc spróbuje po tym kursie. W ostatnim meczu pomiędzy Bayernem i Atletico padł remis w rożnych. Ostatnie rzuty rożne Bayernu: 7,5,3,7, a Atletico: 5,5,10,4. Także dużo
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bayern Monachium vs Atletico Madryt typ:x2,Kurs:2,50 :bet365: ⛔
Chyba o tym spotkaniu powiedziano wszystko mecze powinien wyglądać w ten sposób że Bayern będzie grał stonogę a Atletico się będzie broniło a jeśli się będzie broniło to gospodarze tego spotkania meczu nie wygrają .Pisałem już to wielokrotnie że gracze Simeone uwielbiają stonogę przeciwko takim zespołom im gra się najlepiej ,bawarczycy będą pchali się środkiem i grali po obwodzie ,goście natomiast tradycyjnie będą grozni przy stałych fragmentach gry i z kontry.ten mecz będzie nudny nie polecam go do oglądania awansuje Atletico może i nawet nie wygra meczu jednak nie postawnienie na nich przy takim kursie było by grzechem.
...............Nie wiele brakło gdyby Torres nie spudłował , :grin:
 
wroobli 14

wroobli

Użytkownik
mam pytanie, czy kartki zawodników zostały wyzerowane po ćwierćfinale czy przechodzą dalej?
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
mam pytanie, czy kartki zawodników zostały wyzerowane po ćwierćfinale czy przechodzą dalej?
Wyzerowane zostaja w połfinałach, żeby na ewentualny finał nie było zawieszen za zołte kartki
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Bayern - Atletico
Typ: Atletico over 2,5 rzutu rożnego @ 1,66 Bet365

Bardzo niska linia co trzeba wykorzystać. Overy odrzucam bo wiadomo jaki styl gry preferuje Simeone. Kontry i stałe fragmenty to będą dziś główne atuty drużyny gości. To Bayern musi gonić wynik i musi w tym meczu się otworzyć. Tutaj otwiera się szansa dla gości którzy z tak dużym potencjałem w ofensywie powinni niejednokrotnie dziś stawiać opór gospodarzom. 3 rożne? Pobierma śmiało.
 
wroobli 14

wroobli

Użytkownik
Bayern - Atletico
over 5,5 kartki @1,72 bet365
Gościee, przecież to będzie rzeźnia! Stawką jest FINAŁ LIGI MISTRZÓW! Obie drużyny zrobią wszystko żeby tam się znaleźć! A Atletico to już wogóle. Przecież Simeone ich tak przemotywuje że oni najchętniej wyszliby z nożami na ten pojedynek. Kartki po ćwierćfinale wyzerowane, więc żaden zawodnik nie jest zagrożony potencjalną absencją w finale. Dodatkowo bet proponuje linie 2,5 kartki Bayernu oraz 3,5 kartki Atletico po kursach odpowiednio 2.2 i 1.9. Jak dla mnie wszystko do grania.

Jeszcze dodam że sędziuje Cakir, a Turek się bawił w uspokajanie nie będzie.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Potwierdzam, nie ma co bawic się w obstawianie kartek w meczach Cakira. Ja już w ogole odpuszczam jego mecze.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
No Panowie, wy chyba słabo Cakira kojarzycie , przypomnijcie sobie mecz Polska z Irlandia lub w poprzednim roku final LM , to jest typek ,który nie rzuca kartek za byle co. Ja bym proponował tylko pograć kartki na żywo bo możliwe, że do 30minuty nic nie pokaże, a tak często w jego meczach sie dzieje .
Dlatego próbuje :
brak kartki przed 25 minuta 1.83 caloroczny✅✅


Stało się tak jak się spodziewałem Cakir po swojemu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
archvip 0

archvip

Użytkownik
Cakir ostatnie dwa mecze w LM ktore prowadzil dal kolejno 7 zk oraz 6zk i 1czk... czyli jezeli musi dac to daje. A ze jest to polfinal jest doskonala okazja zeby sie pokazal i dac zapamietac lub nawet zostal glownym aaktorem wieczora. Takze wg. Nie overy kartjowe dali jak najbardziej do zagrannia szczegolnie dla atletico.gdzie kartki upatrywal bym w osobie Gabieego i Torresa.. oraz Vidala ktory jest strasznym.nerwusem z ADHD co lubi dyskutowac z sedziami. Powodzenia
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Bayern Atletico
Krótko bo sie wkurzyłem - skasowało mi cała moją analize....Stawiam na kartke dla Roberta, kurs świetny 8,50 w Betano!!!!!Z Juve nasz napastnik wyłapał 2 kartki...Jesli Bayern długo nie bedzie mógł zdobyć bramki (a myślę ze tak bedzie) dojdzie frustracja,zaczepki obrońców i kartka jak najbardziej do wyłapania a kurs moim zdaniem przesadzony....Robert już w Madrycie był blisko upomnienia....Myśle że warto spróbować.
 
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ Bayern - Atletico
Atletico awansuje [1,73] bet365
✅✅ 2-1 :gool:????
Rozbawił mnie komentarz jednego z kolegów, który napisał, że &quot;Atleti wie, że Bayern strzeli&quot; ???? Chłopaku, nie takie drużyny nie nie strzelały gola Atleti. Sorry, ale jest kilka ekip z lepszym potencjałem ofensywnym niż Bayern, a sam Simeone wręcz uwielbia jak któraś drużyna rzuca się na jego pupilków. Atletico jest w stanie murować to spotkanie przez 90 minut i wcale nie jest powiedziane, że nie skończy się tutaj 0-0. Jak dla mnie Guardiola jest zbyt głupi, żeby zmienić swoją taktykę na to spotkanie. Atletico zamuruje środek, a Bayern będzie oskrzydlał, a dokładnie o to chodzi Diego. Nieraz już pokazywał w meczach i na odprawach swoim zawodnikom, że najważniejsze jest zabicie gry rywali środkiem. Atleti lubi jak ktoś po prostu bezmyślnie wrzuca w pole karne licząc na błąd stoperów. Nic bardziej mylnego, żeby im strzelić gola po dośrodkowaniu Z GRY trzeba się wiele natrudzić.
Simeone doskonale wie jak trzeba ustawić zespół, żeby nie stracić gola. W lidze ostatnio zagrali bardzo spokojnie i rozsądnie, na poły rezerwowym składem, by na 30 minut wpuścić Griezmanna, który wpakował do sieci kilka sekund po swoim wejściu. Owszem, nie można porównywać Rayo do Bayernu, mimo tego, że piłkarze z przedmieść Madrytu grają bardzo ofensywnie. Dzisiaj czeka kolejne bardzo trudne spotkanie Roberta Lewandowskiego. Pamiętam, jak kilka lat temu Bayern grał dwumecz z Realem i przegrał na Bernabeu 0-1. Wtedy też wszyscy wróżyli pewny awans Monachijczyków. Jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy. Szybkie 0-5 w dwumeczu i można było jechać na ryby.
Uważam, że Simeone taktycznie bije na głowę Guardiolę, który spieprzył samograja odziedziczonego po Heynckesie, który po prostu był wtedy nie do pokonania. Teraz z pewnością tak nie jest. Bayern gra nudno, dużo trzyma piłkę i klepie w środku bez składu i ładu. Tak może grać tylko Barcelona, a Atleti już pokazało, że na takie drużyny ma w dwumeczach patent. I pokazali to niejednokrotnie. Szczelna defensywa zwycięży nad posiadaniem piłki w granicach 70% i po raz kolejny pokaże miejsce w szeregu drużynie, która ma zakodowane w DNA posiadanie piłki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
adam92 266

adam92

Użytkownik
Bayern - Atletico

Typ : powyżej 28.5 faulu w meczu

@ 1.66

Unibet

Jak dla mnie dobry bet na to spotkanie dzisiaj nikt na boisku nie odpuści chociażby na 1 metr , walka będzie trfala do ostatniego gwizdka . Linia 28.5 jest dość dobra jak na ta rage spotkania . Mecz jest o finał LM więc tutaj nie będzie odpiszczania naprawdę . Ciekawa linia tez jest na kartki , ale lepiej bezpieczniej grać faule ponieważ kartki nie będzie tak wyciągał jak gwizdal nawet dorbnych fauli . Polecam
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chłopaku, nie takie drużyny nie nie strzelały gola Atleti. Sorry, ale jest kilka ekip z lepszym potencjałem ofensywnym niż Bayern
No według mnie zbyt wiele takich ekip jednak nie ma ???? To, że Simeone zbudował ultra defensywnych tyraczy, którzy bronią do bólu skutecznie to prawda. To, że Barca, czy Real nie raz nie dała rady strzelić ważnego gola to też prawda. Ale ....
Bayern gra mecz sezonu. Gra na swoim stadionie. Moim zdaniem gracze Simeone nie będą w stanie bronić naporu Bayernu przez 90 min skutecznie. Gol dla Bayernu wpadnie, ale myślę, że warto dziś poczekać na live i zobaczyć jak ten mecz będzie się układał.
Według mnie dziś możemy wbrew wszystkiemu zobaczyć parę goli. Atletico powinno według mnie myśleć dziś o bramce w kontekście awansu. Bayern nie ma jakiejś wybitnej defensywy, a Pep ustawi z pewnością zespół bardzo ofensywnie. Według mnie kurs na BTS po 2,15 to bardzo ciekawa opcja, którą warto rozważyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Number of total shots on target [over 10,5]
(2,00) Betsson

16 Strzałów ✅ ✅ :cool:

Dzisiaj chwila prawdy dla Bawarczyków. Trzeba dzisiaj wygrać najlepiej wysoko, najlepiej do zera, a jeszcze najlepiej kilkoma bramkami przewagi. Żeby tak też się stało trzeba będzie postawić się Atletico, ale to i tak nie będzie takie łatwe zadanie, bo już w pierwszym meczu Atletico dała się we znaki, że nie będą się w żadnym wypadku bronić. Jak już wyrzucili za burtę Barcelonę to wyjdą bardziej zdeterminowani żeby wyrzucić także Bayern. Ale ja tu jednak nie gram czystego win gospodarzy, bo kurs śmieszny i do tego widać spadki. Aletico nie złoży broni ale i też będą czyhać na błędy swoich rywali. Ja widzę tutaj gradobicie, na strzały na bramkę. Bayern, jak jest w tarapatach to sam potrafi taką linie przekroczyć. Lewy, ostatnio też coś mało strzela, ale nie zdziwię się jak dzisiaj coś odpali. Pomimo tego, że chce Atletico w finale to i oni też będą mieli okazję na strzały, a co lepsze okazję na gola. 11 Strzałów w całym meczu to nie jest na prawdę dużo, patrząc na ostatni mecz gdzie w 1 połowie było tych strzałów tylko 5, w tym jeden po stronie Bawarczyków, dopiero w drugiej połowie się rozkręcili. Ale tak jak wspominałem Bayern, otworzy ogień do swojego rywala dzisiaj i będzie stawał na głowie, żeby Atletico poskromić za ostatni mecz na Vincence Calderon.

▶ Jeszcze taka mała ciekawostka. Jak będzie dogrywka, to i strzały także na bramkę będą wliczane do zakładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bayern - Atletico
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki
Kurs: 1.80
buk: betsson

Wynik:​


Jeden Typ mi się nasuwa na to spotkanie są to żółte kartki. Dobrze wiemy, że to spotkanie będzie rozgrywane dużo w środku pola, a tam zapewne fauli nie będzie brakowało. Atletico to zespół, który nie odpuszcza, a w ostatnim spotkaniu przed możliwością gry w wielkim finale niema mowy żeby tak wojowniczy zespół zszedł z boiska choć bez jednej żółtej kartki. Bayern swoje trzy grosze zapewne też dołoży, dlatego typ wydaje mi się najbardziej prawdopodobny na dzisiejszy wieczór. Najgorszy scenariusz może być taki, że Atletico strzeli pierwszy bramkę i zabije to spotkanie. Ja jednak liczę, że tak nie będzie, a piłkarze dadzą powody sędziemu do dawania kartoników.
 
R 0

robakacper

Użytkownik
20:45 Bayern - Atletico
Typ: Atletico DNB
Kurs: 4,33
buk: bet365


Typ na tzw. &quot;czuja&quot;, być może Atletico będzie polowało na kontry, które mogą okazać się zabójcze. 1-2 bramki na pewno uspokoją grę i pozwolą skupić się w 90% na obronie.

Było blisko zwrotu
⛔
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Fernando Torres over 0,5 strzału w światło bramki(chyba tak to się tłumaczy xd) @ 1,60 ✅
U.nibet

Taki typ ode mnie do lepszego oglądania meczu.W Madrycie oddal celny strzał,dziś powinien tez coś dołożyć. Nie wierze ze całkowicie się zamurują,jakieś okazje z pewnością będą mieć. Zaklad liczony z ew.dogrywka
Czas zamawiać już pizze
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom