>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bayern Monachium-Atletico Madryt [1/2 finału LM] - rewanż [3 maj 2016]

Status
Zamknięty.
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Dzisiaj to będzie sieka. Niespełna tydzień temu Pan Clattenburg pozwalał na wiele. Ostatecznie pokazał 5 kartek koloru żółtego. Dzisiaj mamy Pana Cakira w roli rozjemcy. Pan Turek również pozwala na twardszą grę, ale zdecydowanie wychwytuje zagrania niebezpieczne, chamskie czy też po prostu przemyślane(taktyczne). Ja dziś nie widzę innego spotkania, jak meczu pełnego walki, gryzienia trawy, fauli, ostrych wejść i nie odstawiania nogi. W związku z tym mam swojego faworyta do kartki. Jest Nim nie kto inny jak Arturo Vidal. Król Artur w swoim arsenale ma niezliczoną paletę zagrań FAUL. Facet często się &quot;grzeje&quot;, a dziś temperatura meczu będzie dochodzić do temperatury wrzenia. Vidal w pierwszym meczu skasował kartkę i dziś nie będzie inaczej. Albo faul z serii &quot;bronię w każdy możliwy sposób&quot;, albo faul wynikający z czystej frustracji.
Artuto Vidal kartka --&gt; TAK 2,65 Betano
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Torres gol
4.75
Bet365


Typowy lis pola karnego,doświadczony,jeśli Griezmann nie trafi to on dobije albo Griezmann przepchnie się przez pole karne i w ostatniej chwili dogra.Z rzutu rożnego wykorzysta zamieszanie i wsadzi nogę w odpowiednim momencie.Atletico powinno mieć swoje szanse w tym meczu i Torres jako napastnik powinien mieć wespół z Griezmannem największy udział w poczynaniach ofensywnych Atletico.Gram też na Torresa dlatego że dla mnie Atletico jest faworytem do awansu.Pamiętam chociażby mecz Chelsea z Barceloną gdzie grająca w dziesiątke Chelsea broni korzystnego wyniku do ostatniej minuty a tam kontra w doliczonym czasie i będący wówczas przepłaconym napastnikiem The Blues Hiszpan strzelił jakże ważną bramkę dla gości. W dwumeczu z Barceloną też ukąsił a Atletico to klub w którym on sam czuje się najlepiej,dzisiaj może się wydarzyć dosłownie wszystko a bramka Torresa po takim kursie kusi.
 
S 6

stawo

Użytkownik
Zgadzam sie co do kartki dla Vidala..pobieram bet..chłopak sie zagotuje tym bardziej jak nic nie bedzie wychodziło:)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja powtarzam zakład na to,że Torres zagra cały mecz. Tym razem kurs na to 3.00 w Unibet ;) dodatkowo dokładam kartkę dla Hiszpana po 4.50, także w Unibet
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Piłka nożna. UEFA Champions League. Semi Final. 2nd Leg. Bayern Munich vs Atletico Madrid. To Qualify For Final : Bayern Munich. Kurs: 2.20 Marathon

Mowcie co chcecie, ja Atletico dalej nie widze. Bawarczycy sa po prostu druzyna lepsza i dzisiaj powinni rozmontowac Hiszpanow, obstawiam 2:0, 3:1 i awans przed dogrywka. ????
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Atletico @6.50
wszystko wskazuje na to, ze Bayern u siebie rozniesie chlopakow z Madrytu, bo nie wiem dlaczego tak jest, ale Niemcy jako jeden z niewielu narodow u siebie zawsze gra bardzo dobrze i nie tylko w pilce, ale w innych dyscyplinach tez (dosc ciekawe zjawisko). ja dlugo sie zastanawialem co do przebiegu meczu, wiadomo, ze Atletico ma troche lepiej, bo moga sie caly mecz bronic, z tym, ze to troche ryzykowne, bo jedna bramka bawarczykow i juz Athletico jest w dupie... bo nie dociagna broniac sie caly mecz do karnych, wiec musza zaatakowac, oczywiscie z umiarem i glowa, bo jak sie otworza to bedzie egzekucja... wszystko ladnie pieknie, ale to jest POL FINAL LIGI MISTRZOW i kurs na zwyciestwo wg mnie druzyny, ktora gra teraz najbardziej poukladana pilke w europie wynosi 6.50?! pobieram! moge pisac i lac wode o wszystkim, ale czy ma to realny sens? nie, bo nigdy nie wiadomo jak sie potoczy mecz, sklady znane, ambicje, checi tez, wiec teraz troche szczescia i piekny kurs siadzie ;)

ps. taka ciekawostka, wczoraj spotkalem Andrzeja Twarowskiego i chwile z nim rozmawialem (bardzo chce, zeby Athletico zrewanzowalo sie Realowi za Lizbone) i ocenil dzisiejsze szanse na 50/50, ale to taka ciekawostka, do BOJU ATLETICO!


Edition. Sorry tel mi zmienia ????

b365


Robson// Piszemy nazwy zespołów poprawnie, nie ma zespołu &quot;ATHLETICO&quot;!
Proszę poprawić całą swoja wypowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom