>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BB

Status
Zamknięty.
B 0

bbb

Użytkownik
Nie jestem ani Wanią, ani madridreal, ani Waszczakiem, ani Berbeciem więc zakładam swój wątek :eek: Jeśli ktoś uważa, że go oszukałem niech to opisze na PW lub w tym wątku.
 
R 18

rcsade

Użytkownik
A moim zdaniem powinieneś ponownie wyłapać bana. Nakombinowałeś to teraz nie powinno być powrotu,a to czy nie jesteś tym czy tamtym, to oceni policja na którą sprawa została zgłoszona przez odpowiednie osoby.



Do Adminów:
Co jest grane, skoro typ napożyczał kasę i nie oddał to dlaczego nie został ponownie zbanowany???? Czyżby dziwne przebaczenie grzechów??? To teraz tylko czekać, jak inni zaczną pożyczać kasę i mieć wszystko w du...ie gdyż i tak przecież nic im nikt nie zrobi.
 
B 0

bbb

Użytkownik
Nie założyłem drugiego konta żeby pożyczać kase, chce oddać to co napożyczałem i wtedy możecie mnie zbanować raz na zawsze.
 
R 0

robert-19925

Użytkownik
Marcin Odra to było dobre ???? odda kase to dostanie bana ????
Ogólnie to tez sie bardzo tym zbulwersowałem ze zlodziej krązy po forum juz dobre kilka miesiecy i nic sie z tym nie zrobilo, ja musialem zakladac 15 kont bo uzywałem wugaryzmów (jak sie nie zdenerowac skoro pewniak okazuje sie nie byc pewniakiem i jest &#39;&#39;on&#39;&#39; ostatnim zakladem na kuponie) (ale nic juz jestem grzeczny)


Potwierdzam, uzytkownik BB oddal 10 zł trwalo to ile trwalo ale oddał...
Więc w nagrode proponuję umozyć jego sprawę po oddaniu całego długu (innym osobom) i zakazac mu robienia podobnych interesów.

Dzięki BB.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Mam kilka danych dotyczących Armin zwanego wcześniej BB, choć słyszałem, że również jako Berbeć (ale to chyba inny oszust). Niestety nadziałem się na niego miesiąc temu i do tej pory mi kasy nie oddał. Aż wstyd się przyznać że pożyczyłem mu aż 65$. No ale niestety. Ściemnia cały czas i przekłada termin na następny dzień. Teraz trzeba myśleć nad tym jak tą kasę odzyskać lub też jak dorwać kolesia. Podczas pierwszej rozmowy wyciągnąłem trochę danych od niego:



Na pewno nr tel. się zgadza (choć rzadko ma włączony) i miejscowość też na pewno
Jego ip to: 89.228.157.223 i używa chello, więc można go znaleźć.
Jego numery gg: 8772372 (na tym z nim gadam czasami) i 6014306 (na tym się do mnie zgłosił).
Prawdopodobny mail na mb to [email protected]

Zawsze można złożyć doniesienie na psy (tak wiem, że ich nie lubicie) o wyłudzenie pieniędzy. Myślę, że jak jedna osoba się zgłosi to nie będą sobie nawet dupy zawracać, ale jak zgłosi się kilka osób, to będą musieli coś z tym zrobić. Oni mają lepsze metody sprawdzania danych osób oszustów.

Poszukałem też trochę informacji na jego temat na innych forach:
http://www.szuwi.com/index.php?showtopic=53381&amp;amp;st=0 tu znalazłem go jako eZysk z mailem [email protected]

Proszę o umieszczanie jego danych tutaj
Dodatkowo też proszę o zbanowanie jego ip na stałe. Przecież admin powinien mieć taką możliwość


wzięte skądinąd ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom