>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Beach Soccer - Sezon 2011

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
a więc już dziś rusza pierwszy turniej Beach Soccera w ramach Euroligi.
Turniej rozgrywany jest w Bernie (Szwajcaria).
Liczę na fajne dyskusje bo mecze ciekawe a i wygrać też ładnie można ;)


PS.
ja coś postaram się napisać za jakiś czas.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Faworytem zapewne są Portugalczycy, chociaż osobiście będe kibicować Szwajcarom, gospodarzom. Kiedy oglądałem Mistrzostwa Świata na Eurosporcie pamiętam, że w szeregach Szwajcarów był taki super napadzior z takim serbskim nazwiskiem ale teraz nie moge sobie przypomnieć :/
Pierwszy mecz z niezbyt wymagającym rywalem - Turcją. Kurs mały ale do jakiegoś tasiemca można dać.
Szwajcaria - Turcja
1 @1.23

EDIT: O właśnie, Dejan Stanković - tak samo jak ten trawiasty z Interu ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Izrael - Norwegia 1 @@ 1,45 TipSport
Ten typ zaciekawił mnie najbardziej Izrael widziałem w kilku meczach natomiast Norwedzy z tego co czytałem zebrali zespól bo zebrali. Dlatego Izareal wygląda dziś optymalnie ponieważ ich drużyny pokazała już raz że potrafią zaskoczyć.
Ciekawym typem wydaje się Over 5,5 gola w mecz Hiszpanów będzie zapewne ciekawie.
Zapraszam do oglądania.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Izrael - Norwegia 1 @@ 1,45 TipSport
Ten typ zaciekawił mnie najbardziej Izrael widziałem w kilku meczach natomiast Norwedzy z tego co czytałem zebrali zespól bo zebrali. Dlatego Izareal wygląda dziś optymalnie ponieważ ich drużyny pokazała już raz że potrafią zaskoczyć.
Ciekawym typem wydaje się Over 5,5 gola w mecz Hiszpanów będzie zapewne ciekawie.
Zapraszam do oglądania.
Doberman gdzie jest over 5.5 ? ????


a co do typu. Również zdecydowanie polecam , oprócz 1.45 na Izrael fajnie wygląda handi -1.5 po @ 1.90
Do tego jak dla mnie świetną opcją jest over. Wydaje mi się że będzie to dość radosny mecz z dużą ilością goli , bo co by o norwegach nie pisać , że zebrali team żeby tylko zebrać to coś powinni strzelić.
Faworytem zapewne są Portugalczycy, chociaż osobiście będe kibicować Szwajcarom, gospodarzom. Kiedy oglądałem Mistrzostwa Świata na Eurosporcie pamiętam, że w szeregach Szwajcarów był taki super napadzior z takim serbskim nazwiskiem ale teraz nie moge sobie przypomnieć :/
Pierwszy mecz z niezbyt wymagającym rywalem - Turcją. Kurs mały ale do jakiegoś tasiemca można dać.
Szwajcaria - Turcja
1 @1.23
Oczywiście chodzi o D.Stankovica ????
Co do typu to jak najbardziej , dla mnie 10/10

Swiss mega mocna drużyna , dochodzi mecz u siebie ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
w robocie siedzę, więc pole manewru tragiczne, ale z BS grałbym Izrael po apetycznym kursie, nawet handi bym atakował.
Hicior Hiszpania-Włochy na X, ze wskazaniem na 1. Nie wiem jakie są linie u/o, ale under 10,5 widzę. Trzecie spotkanie wiadomo, handi Swiss. u/o w tym meczu bym odpuścił, przewiduje mała ilość bramek, więc cos pod under, 6,5

edit: Hiszpania-Włochy u/o na Uni 8,5. 9,5 bym brał ... mimo wszystko under.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sorry z tym over 5,5 to mi się pomyliły mecze. Nie ma nigdzie lini over/under na Izrael. Hiszpania - Włochy będzie mi się wydaje gorąco także over bardziej BAm. Warto również zainwestować w tym Michala. Jednak to bardziej polecam oglądać na bet365 i obstawiać.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Sorry z tym over 5,5 to mi się pomyliły mecze. Nie ma nigdzie lini over/under na Izrael. Hiszpania - Włochy będzie mi się wydaje gorąco także over bardziej BAm. Warto również zainwestować w tym Michala. Jednak to bardziej polecam oglądać na bet365 i obstawiać.
Doberman oczywiście że są overy jeśli chodzi o Izrael i to fajne ????
Izrael - Norwegia : over 6.5 @ 1.45 || 8/10 dla mnie
Izrael - Norwegia : over 7.5 @ 1.85 - bardzo fajny kurs ????
oba Sportingbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
o ile mnie pamieć nie myli w ostatnich h2h/turniejach robili over w 3t, w której to dużo strzelali.
Nie przewiduje agresywnej gry Hiszpanów od początku spotkania, do tego Włosi, którzy wielkiej piłki w ofensywie nie grają.

w meczach prestizowych oba teamy grają niezwykle skupiene, wię hurrra gry do przodu nie bedzie.
jak nie strzela szybko, to under siadzie, ew oby nikt nie odjechal na dwie bramki, bo worek sie rozwiaze.


trzeba ogladac, obserwowac, analizowac ...
takze delikatnie te mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Michal ???? nawet o sportingbecie nie pomyślałem. Myślałem że ten buk nawet nie daje Beach Soccera;). Jaki grasz typ :&gt; ? Ja właśnie wpłaciłem myślę over 6,5. Tylko czy Norwegia nie będzie murować. Hm
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
a więc dokładnie tak jak Bam pisze. Pierwszy dzień tak więc delikatnie , na spokojnie ;)
propozycja ode mnie
Swiss - Turcja : over 8.5 @ 1.85 ✅
Hiszpania - Włochy : over 7.5 @ 1.95 ✅
Izrael - Norwegia : over 7.5 @ 1.85 ✅
Aco : 6.85 || 2/10 ✅
stawka mała bo 1 kolejka ale nie mogę nie spróbować overów ;)
do tego :
Swiss -3 @ 1.85 || 5/10 ⛔
Izrael -1.5 @ 1.80 || 3/10 ✅
Włochy : under 4 @ 1.70 || 4/10 ✅
Swiss : over 5.5 @ 1.75 || 4/10 ✅
Izrael : over 4.5 @ 1.80 || 2/10 ✅
Norwegia : under 3 @ 1.85 || 2/10 ZWROT
all ---&gt; Fonbet.

to by było tyle jeśli chodzi o dziś.
jutro już z opisami ????


i fajnie że jest dyskusja ;)
Michal ???? nawet o sportingbecie nie pomyślałem. Myślałem że ten buk nawet nie daje Beach Soccera:wink:. Jaki grasz typ :&gt; ? Ja właśnie wpłaciłem myślę over 6,5. Tylko czy Norwegia nie będzie murować. Hm
over 7.5 mam ????
i over 4.5 Izreala.
myślę że każdy dzisiejszy mecz to over , no ale zobaczymy ????

@ Bam.
Dokładnie , typy na overy poszczególnych ekip oczywiście z Fonbet.


najlepszy buk do Beach Soccera.

nie tak zle , 8/9 dziś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
dodam, że warto obserwowac fonbet ! , który wystawiał zakłady na BeachSoccer ! Ich oferta była niesamowicie atrakcyjna. Handi, under/over na mecz, under/over na team, 1. tercje ...
polecam !

poza tym plażówkę oferowali: bet365, Sportingbet, Unibet, Expekt, betsafe
reszty nie pamiętam, ale chyba więcej nie było
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Więcej niestety niema jedynie TipSport z ziemniaków widziałem że ma. Sam dziś się dowiedziałem dzięki Michałowi o Sportingbet. Ciekawie wygląda zakład na over 4,5 Izraela.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wlochy - Hiszpania under 7.5 @ 1.75 Sportingbet

Jest to 1 mecz obu druzyn mysle ze nie bedzie odrazu takiej miazgi strzeleckiej tylko troche badanie sie nawzajem . Stawiam tutaj na under 7.5 po dobrym kursie. Wiadome ze Wlosi to mistrzowie defensywny i co z tego ze to plazowka i tu latwo o gole ;p 2 klasowe druzyny i niema co ryzykowac na poczatek. Musze poszukac info na temat kadry obu druzyn ale raczej wiekszosc nazwisk z poprzednich sezonow + kilka nowych twarzy.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
póki co na szybko.
tak patrzę , trzeba przejrzeć ofertę na dziś i co widzę. @ 6.50 na Turcje w starciu ze słabymi Włochami ????
kto ustala takie kursy ? nie mam pojęcia ale buki strasznie faworyzują Włochów ? czemu ? nie mam pojęcia , wczoraj słaby mecz z Hiszpanami , dwa pierwsze gole z niczego.
Turcja za to kapitalne spotkanie ze Szwajcarami , przegrana 6-4 ale po świetnym meczu.
Dodatkowo dodam , że Turcję mam okazje oglądać już od jakiegoś czasu , bardzo podoba mi się ta ekipa , grają bardzo fajny Beach Soccer , bardzo ofensywny , w przeciwieństwie do Włochów , którzy starają się grać defensywnie ale jak stracą 2-3 gole wszystko się sypie.
nie zastanawiać się i grać Turcje po @ 6.50 bo dla mnie to jakieś 60-40 % dla Turków jeśli chodzi o dzisiejszy mecz.
Tak więc :
Turcja @ 6.50 Fonbet || 4/10
Oprócz tego :
Turcja : over 2.5 || 8/10 @ 1.75 Fonbet
Włochy : under 5 @ 1.90 || 5/10 Fonbet
Turcja +2.5 @ 1.80 || 7/10 Fonbet


na sucho :
Ukraina - Norwegia : over 7.5 @ 1.75 || 4/10

potem opiszę mecz Swiss z Hiszpanią.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
perfect.
under Swiss tak jak pisałem, odpuściliśmy.
w robocie siedzę, więc pole manewru tragiczne, ale z BS grałbym Izrael po apetycznym kursie ✅, nawet handi bym atakował. ✅
Hicior Hiszpania-Włochy na X, ze wskazaniem na 1 ✅. Nie wiem jakie są linie u/o, ale under 10,5 widzę ✅. Trzecie spotkanie wiadomo, handi Swiss ✅. u/o w tym meczu bym odpuścił, przewiduje mała ilość bramek, więc cos pod under, 6,5

edit: Hiszpania-Włochy u/o na Uni 8,5. 9,5 bym brał ... mimo wszystko under. ✅
Norwegia-Ukraina, czyli 2 z galantym handi ?
Skandynawowie grali wczoraj z Izraelem i dostali w piździoszkę. O ich grze nie ma co za wiele pisać, bo najzwyczajniej w świecie ... gry nie było. Początek zaskakujący, bo 0-2. Przypadkowe bramki, których być nie powinno. Katastrofalne błędy w obronie Izraelczyków. Swoją drogą całe spotkanie oba teamy grały słabiutko z tyłu. To co oni wyczyniali, szczególnie Norwedzy, woła o pomstę do nieba. Chłopaczki na podwórko mają większą wiedzę taktyczną i umiejętności techniczne. Granie na raz czy krycie od złej strony było częstym widokiem. Oczywiście ich rywale robili podobne błędy. 6-3 to najmniejszy wymiar kary. Bramek powinno paść więcej, ale nieskuteczność, brak gry zespołowej, no i najważniejsze - kilka dobrych interwencji norweskiego bramkarza spowodowały, że Izrael wpakował tylko &#39;sześć&#39; razy piłkę do siatki. Poza goalkeeperem w drużynie Norwegów nie możemy nikogo wyróżnić. No może jeszcze Sorensa, który wbił dwa gole, czyli coś tam próbował szarpać. Klasowe drużyny wiedzą na czym polega BS, szybka gra, dużo biegania, wychodzenia po piłkę, pokazywania się, niekonwencjonalne zagrania. Taka gra nie jest dla Norwegów, w końcu nic nie znaczą na mapie plażówki. Brak jakiejkolwiek koncepcji. Gra &#39;od sie do sie&#39; i dłuuuga piła. Wszystko statycznie. Poza tym kondycyjnie słabiutko, bo w 3t już nie mieli siły &#39;biegać&#39;. Myślę, że w starciu z Ukrainą nie mają wielkich szans. Nasi wschodni goście prawie rok temu pokazali się z fenomenalnej strony podczas kwalifikacji do MŚ (grali we Włoszech). Wygrali turniej promujący w fantastycznym stylu, kosząc potęgi i pokazując kawał dobrego BeachSoccera. 5-6 ze Szwajcarią, 6-0 z Holandią, kolejne dobre potkanie ze Szwajcarią 3-3 i finał z Portugalią, którą łyknęli 4-2 robi wrażenie, ogromne wrażenie. W tamtym turze pokazali charakter, bo zawsze grali do końca, było w nich widać walecznośc i chęć zwycięstwa. Fantastyczną robotę w ich ekipie robił Borsuk, który potrafił uderzyć. Dołożyć do tego Pacheva, Nazarenko czy dającego pożytek z przodu Yevdokimova i jest skład. Ukraina była zespołem i to dawało im zwycięstwa. Nie wiem jak dzisiaj ze składem, ale pewnie dużo się nie zmieni. Mecz z Norwegami będzie dla nich jak sparing. Wygrac wygrają, kwestia tylko iloma bramkami ? Norwedzy jak wspomniałem z tyłu tragicznie, z przodu brak ognia. Strzelą dwie bramki ? Sukces. Ukraina od początku narzuci ton grze, więc Norwegowie pozbawieni koncepcji gry kompletnie nic nie zrobią. &#39;Sąsiedzi&#39; będą ostrzeliwać bramkę rywala niemiłosiernie.
Inny rezultat, niż Ukraina z handi nie wchodzi w grę.
Ukraina peFFKa 1,30 w Expekt, chyba najwyżej. ✅
over 7,5 po 1,75 również Expekt ⛔
Ukraińcy zawsze dużo strzelali. Myślę, że dzisiaj na spokojnie wbiją 5-6 bramek (albo i więcej, Izrael wbił 6, więc teoretycznie Ukraina z 8 powinna wcisnąć), Norwegowie mogą się pokusić o 1-2, więc over powinien być na miękko.
fonbet niestety wyczuł, co się święci, więc nie wystawił zakładów na ten mecz. Handi -1 po ~1,40 byłby promocją dnia. Trzbea obserwować !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dwóch pozostałych wczorajszych spotkań nie widziałem, więc trochę na sucho.

Jeśli chodzi o mecz Włochy-Turcja to popieram michala. Atakowanie Włochów po marnym 1,35 nie ma sensu (1,40 Expekt daje). Zawodnicy &#39;z kraju pizzy i makaronu&#39; grają strasznie chimerycznie. Brak stabilności w ich zespole. W niejednym turnieju już to udowadniali, gdzie po świetnym meczu, grają taką kaszanę, że szkoda patrzeć. To już nie ta sama drużyn, co kiedyś. Grają z Turkami, którzy prezentują poziom ponad średni, jeśli tak to można ująć. Coś tam potrafią, czasem wyjdzie, czasem nie. Meczu ze Szwajcarami nie oglądałem, ale po wyniku i głosach obserwatorów wynika, że nie było tragedii, postraszyli potęgę. Granie 1x2 odpuszczam, ale opcja u/o wygląda już apetycznie. Linia 8,5 jest jak najbardziej do przyjęcia, dlatego ją atakujemy. Włosi więcej niż &#39;piątkę&#39; nie pakują zbyt często. Dzisiaj zagrają z ekipą, która ma duże szanse na wygraną albo chociaż o przyzwoity wynik, więc wielkiego strzelania Włosi sobie raczej nie urządzą. Turcy jeśli chcą myśleć o dobrym wyniku muszą grac bardzo uważnie z tyłu i liczyć, że z przodu coś wpadnie. Owszem, ma kto strzelać - Tamer czy Kerem to wiodące postacie, jednak to tył jest dzisiaj najważniejszy. Słowa michala sa trafne, lubia grac ofensywnie, jesli jednak dzisiaj straca szybko bramke, Włosi im odskocza, mamy po zawodach. Grali ze sobą we Włoszech podczas kwalifikacji (btw Wlosi mieli pewny awans - gospodarz MŚ) i padł under, nawet jaki ! Włosi wygrali skromnie, bo 2-1, co w BeachSoccerze jest rzadkością. Dzisiaj przewiduje podobny scenariusz. Moze nie 2-1, ale ... Wlosi, ktorzy za duzo nie strzelaja i Turcy, ktorzy nie moga sie odlonic, powinni zamknac mecz w granicach max 7-8 bramek. Turcja 2 ? Być może, jednak opcja dodatniego handicapu jest o wiele bardziej opłacalna.
Przy underze nie ma opcji, że Włosi wyrobią wysoki handicap. Fonbet oferuje fantastyczny zakład - Turcja +3. Przy -3 Włochy mamy zwrot. &#39;Makoroniarze&#39; zrobią -4 ? Nie ma takiej możliwości, w życiu ! Dlatego zakład na handi Turków jest promocją. Kurs galanty, więc mamy kolejny prezent.
under 8,5 po 1,85 Expekt.⛔
Turcja +3 po 1,5 fonbet. ⛔

Hiszpania-Szwajcaria, czyli trzecie spotkanie na które nie mam pomysłu.
u/o na poziomie 8,5, więc trochę lipa. 9,5 może bym wziął, ale linię &#39;ośmiu&#39; odpuszczam. Mimo wszystko skłaniałbym się ku underowi. 1x2 ruszałbym tylko z powodu dobrych kursów. Tutaj pobrałbym Swiss, ale bez ciśnienia.
Odpuszczane typowanie tego spotkania.
Może jak michal skrobnie to zmienie zdanie, chociaż wątpię.​
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ukraina - Izrael
Niestety fonbet się ociąga i nie mamy handicapu na to spotkanie.
Gdyby interesująca oferta jednak się pojawiła proponowałbym atakowanie handicapu dodatniego na Izrael. Myślę, że daliby 1,5 i rzecz jasna asiana 2.
Typ jak najbardziej konkretny. Wczoraj Ukraińcy grali z Norwegia. Mecz co prawda wygrali, jednak sama gra pozostawiała wiele do życzenia. Myliłem się wczoraj, co do teorii, że &#39;sąsiedzi&#39; rozniosą słabszego rywala. Obie ekipy nie pokazały nic specjalnego, jednak po grze faworytów spodziewałem sie czego innego. Glownym czynnikiem takiego stanu rzeczu był i bedzie ich skład. Przyjechali z przemeblowaną ekipą. Widoczni tylko Rak i Yevdokymov, którzy tworzyli trzon w pamiętnych kwalifikacjach. Izrael pozytywnie zaprezentował się w 2 i 3 tercji w spotkaniu z Norwegia, ktora zjedli 6-3. W starciu ze Skandynawami zaprezentowali sie z duzo lepszej stropny niz Ukraincy. Wózek ciagnie Iloz, ktory robi cala gre z przodu. Uwazam, ze dzisiaj napsuje wiele krwi defensorom Ukrainy, ktorzy wczoraj nie pokazali sie ze znakomitej strony. Jako, ze 1x2 odpuszczam (kurs na Ukriane 1,60), poniewaz handicapow nie ma, to zakrece sie wokół under/over. Wykukany zostal zaklad na over 7,5 bramek po fajnym kursie 1,75 w Expekt, gdzie Unibet daje 1,65, a inne firmy linie 8,5. Czemu over ? a no dlatego, ze 8 bramek w meczu BS to standard i nie sadze aby teamy tego nie przeskoczyły. Izrael w meczu z Norwegia tragicznie w obronie. Proste błedy, ktore konczyly sie strata gola. Przytomny Yevdokymov bez problemu powinien korzystac z okazji. Z przodu tez cos powinni ukuc, bo przemeblowana Ukraina nie tworzy monolitu. Iloz ukuje, a moze i Yatim, ktory wbil 2 brmaki Norwega cos dolozy. Ukraincy ? Ukraincy stwarzali mnostwo sytuacji wczoraj. Az 47 razy uderzali na bramke Norwegow, co jest bardzo dobrym wynikiem. Brakowala szczescia i skutecnzosci. Mysle, ze dzisiaj beda chcieli zmazac wczorajsza plame, bo pewnie zdaja sobie sprawe z tego, ze zagrali fatalnie. Over 7,5 to nie jest wysoka linia. Moze Ukraincy zagraja tak jak na nich przystalo ? Wtedy powinni rozbic Izrael.
Atakujemy over na niskiej lini z dobrym kursem.
Izrael-Ukriana over 7,5 1,75 Expekt

następnych nie chce mi się opisywać, więc suchota.
zresztą michal ma coś skrobnąć odnośnie Szwajcaria-Włochy, jego typ popieram !
Szwajcaria-Włochy 1 po 2,25 w Unibet.
Włosi co prawda rozbili Turkow, ale bez rewelacji przez wiekszosc spotkania. &#39;Zegarki i ser&#39; wczoraj plecki z Hiszpania, wiec porazka dzisiaj nie wchodzi w gre. Jeslio chodzi o under/over to under 4,5 Włosi. Dla emocji bralbym tylko 1x2 1. Delikatnie.

Hiszpania-Turcja
Over 8,5 w Sportingbet po 1,70. peFFka to 1, ale nie ma o czym pisac nawet. Mozna probowac handi -2 po 1,47 w fonbet, jednak szkoda zachodu. Jak grac to tylko over w SB na dobrej lini. Inni bukmacherzy oferuja 9,5. Czemu over ? Turcja dostala 6 od Szwajcarii i 9 od Włochów, w obu dolozyli cos od siebie. Jakim cudem wiec Hiszpanie, ktorzy zlali ww druzyny nie pocisna galancie &#39;Kebabow&#39; i przy okazji nie straca 1-2 bramek ? No jest to niemozliwe. Kurs dobry, linia dobra - grać !
Hiszpania-Turcja over 8,5 po 1,70 SportingBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
dobra , ja podobnie jak Bam , chaotycznie z powodu braku czasu troche
a więc jeżeli spojrzy ktoś na wynik wczorajszego meczu Włochów z Turcją , pomyśli sobie , eee tam , wiedziałem że nie ma szans.
nic bardziej mylnego. Szanse były i to duże. Turcja prowadziła już 2-0 , a po 1T 2-1. Co więcej bardzo dobry mecz przez 3/4 jego trwania. 4-4 w 3T no i jak się posypało to już po całości.
a szkoda olbrzymia. Turcja 4 gole , czyli over izzzi , handi nie mam pojęcia jak nie siadło. Końcówka fatalna.
to tyle jeśli chodzi o wczorajszy mecz.
na dziś , oczywiście zgadzam się z Bamem jeśli chodzi o Swiss i overy ;) :
przede wszystkim promocja jaką jest dla mnie kurs na Szwajcarów. 2.25 na wygraną ze słabymi Włochami ? nie żartujmy sobie ???? . Spodziewałem się max 1.50 na Swiss a buk nam wystawia 2.25. Tak dalej podtrzymuje zdanie że Włosi nie zachwycają niczym , zupełnie niczym , defensywa nie wychodzi bo sporo tracą , do prawda wczoraj postrzelali dużo ale tylko przez fatalną końcówkę Turcji.
Co do Szwajcarii , to mogę powiedzieć tyle że póki co trochę negatywnie zaskakuje mnie w tym turnieju. Zawsze Swiss w BS była bardzo porządną reprezentacją , którą mogłem grać w ciemno ;) Na tym turnieju , w dodatku u siebie nie grają aż tak przekonująco jak się mogłem spodziewać. Co prawda wygrana z Turcją 6-4 i minimalna przegrana we wczorajszym meczu z Hiszpanami 5-4.
Dziś pora na pewne i przekonywujące zwycięstwo. Jeżeli od pierwszych minut narzucą swoje tempo i będą grać tak jak potrafią najlepiej to o wynik jestem bardzo spokojny.
Włosi nie mają ich po prostu czym zaskoczyć , a warto dodać że we wczorajszym meczu Włosi połowę goli strzelili po rzutach wolnych.
Tak więc : Szwajcaria @ 2.25 || 8/10
a do tego świetnie wyglądający typ z Fonbetu :
Włochy under 4.5 @ 1.75 || 4/10
 
Z 0

znc

Użytkownik
Witam.
Gratuluję bam i michał obeznania w temacie plażówki
Jakie były wyniki w meczach z dzisiaj Izrael - Ukraina oraz Hiszpania-Turcja, bo nie mogę znaleźć nigdzie a betsson nie rozliczył do tej pory. Zapożyczyłem sobie
Izrael-Ukriana over 7,5 i do tego na Hiszpanię za 1.16 :]
Hiszpania 4:3 Wygrała, Izrael 5:2 wygrał.
Dzięki. Czyli w plecy będzie, szkoda
 
Do góry Bottom