>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Beach Soccer - Sezon 2011

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
BeachSoccer

Szwajcarzy są zdecydowanie lepsi od &#39;Makaroniarzy&#39; i to oni są faworytem w tym spotkaniu, choć wyniki w tym turnieju nie do końca to odzwierciedlają. Helweci muszą wygrać to spotkanie i jestem pewien, że będą robić wszystko aby tak się stało. Powody są dwa, bardzo proste. Pierwszy jest taki, że w razie porażki mogą trafić na Portugalię w 1/4, a tego na pewno nie chcą. Zauważył ktoś ? Napisałem, że mogą trafić, a nie trafią. W razie ew porażki to oni mogą, ale pożegnać się z turniejem i pewnie tak by było, bo imo Senegal odprawi z kwitkiem Iran. No i mamy drugi powód ! Muszą wygrać by awansować do fazy PO. W tym roku ekipy grały ze sobą trzy razy. Raz górą byli Włosi wygrywając 4-1, później Szwajcarzy wzięli rewanż, wygrywając 2-0. Miesiąc temu między zainteresowanymi padł remis, 6-6, po czym w dogrywce wygrali Włosi. Patrząc na poczynania obu drużyn w roku 2011, to Szwajcaria prezentowała się lepiej, o niebo lepiej. W niedawno zakończonych rozgrywkach EuroLeague dzisiejsi faworyci zajęli 2. miejsce, zaś ich rywale dopiero 5. Nie od dziś wiadomo, że reprezentacja Włochów w BeachSoccera przeżywa mały kryzys. Ich gra i wyniki nie są tak dobre, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Niestety, ale dzisiaj lecą z turnieju, oczywiście imo, bo na to wielki wpływ ma jeszcze reprezentacja Senegalu. Czysta dwójka opłacalna jest w Expekt, gdzie kurs wynosi 2,10. Wolę jednak przyłożyć bezpieczną opcję, czyli DNB po fajnym kursie w fonbecie.

Jeśli chodzi o under Omanu, to sprawa jest chyba jasna. Portugalia ma pewne 1. miejsce i można by pomyśleć, że spotkanie z Azjatami sobie odpuszczą, ale tak nie będzie. Jak pokazywały różne turnieje, Portugalczycy grają we wszystkich spotkaniach na maxa. Tak będzie i dzisiaj. Oman to straszny egzotyk, który nie ma kim straszyć. Skoro Salvadorowi wbili trzy bramki, to nie ma co liczyć na to, że dzisiaj pokażą równie &#39;wysoką&#39; skuteczność. W tym turnieju już nie raz spotykali się potentaci z egzotykami i jeszcze nie padł over 2,5 gorszego teamu.

Ostatni typ to promocja, ponieważ inni bukmacherzy trzymają under/over na poziomie 8,5 i to po jeszcze gorszym kursie. Początkowo chciałem grać Senegal, bo w mojej opinii uporają się z Iranem i dzięki zwycięstwu Szwajcarii nad Włochami awansują do 1/4, jednak po zobaczeniu jaki zakład oferuje Expekt, zmieniłem zdanie. Obie drużyny nie zrobią over 7,5 ? Co to jest 8 bramek w BS, tym bardziej, że spotkają się ekipy nastawione ofensywnie, co pokazały to już w tym turnieju strzelając sporo bramek. Wydaje mi się, że z przeskoczeniem linii nie będzie najmniejszego problemu.
Obie drużyny są bardzo doświadczone, potrafią grac na piasku, mają w swoich składach kilku &#39;techników&#39;, więc powinniśmy być świadkami wielu akcjo podbramkowych, a co za tym idzie zobaczyć sporo goli. Iran już o nic nie walczy, nie mają szans na awans w przeciwieństwie do Senegalu. Może się więc zdarzyć, że na plac wyjdzie nieco rezerwowy skład Azjatów, co może się wiązać z łatwością strzelania bramek przez Afrykańczyków. Ci bez wątpienia będą nabuzowani i rządni zwycięstwa, więc częste ataki to pewna sprawa. Ruszą do przodu i zapomną o tyle ? Wielce prawdopodobne, ponieważ Senegal już w eliminacjach do tych mistrzostw taką grę nam zafundował. Wszystko to przemawia za overkiem, dlatego atakujemy. Tak jak wspomniałem, linia 7,5 jest promocją.

Czwarty typ to raczej volue i za drobne pod emocje można zagrać.
Oman under 2,5, więc liczymy, że 2. Senegal więcej niż 6-7 raczej nie wciśnie, policzymy po niższej linni, więc 6. Argentyna nie ma kim straszyć, &#39;piątka&#39; to max co ukłują, fonbet anonsuje under 5, więc policzymy po 4. Zostają 4 bramki na Szwajcarów. W meczach z Włochami w tym roku strzelili 9 bramek, co daje średnią 3 goli na mecz. Poza tym Włosi muszą się bronić, żeby nie wtopić i nie odpaść, więc będzie Helwetom ciężko o bramki. Underek Total 2 na styku, więc 2,10 to za duże kursiwo.


Włochy - Szwajcaria DNB 2 @ 1,60 fonbet ⛔ 3-2
Oman under 2,5 @ 1,75 fonbet ⛔ 8-3
Iran - Senegal over 7,5 @ 1,80 Expekt ✅ 5-3

+

Total 2 - under 16,5 @ 2,10 fonbet ✅ 13

edit: ale wtopa ...
Szwajcarzy trafią jednak na tą Portugalię, jak wygrają. Umknął fakt, że Helweci polegli w karnych z Senegalem. Afrykańce wygrają bezpośrednim.
przepraszam.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Senegal - Iran +1.5g @ 1.65 3/10 ⛔ 5:3 Babacar FALL (35&#39;41&quot;)
Ostatnia kolejka w grupie A i w tej kolejce każdy ma szansę jeszcze na awans lecz w przypadku Iranu musza pomóc Włosi.
Senegal lekkie objawienie po absencji na poprzednim mundialu lecz jest to jednak zrobione na zlekceważeniu przeciwnika przez Szwajcarie jak i Włochy które dzisiaj prawdopodobnie zapłacą nonszalanctwem w meczu z Afrykanerami.
Iran doświadczenie większe niż Senegal na MŚ ta drużyna jest zdyscyplinowana, nie brakuje serca lecz jednak umiejętności, ale jednak w obronie z słabszymi ekipami potrafią sobie poradzić i jeśli będą trzymać krótko Koukpakiego, Sylle czy Thiama mają szanse na drugie zwycięstwo w historii na MŚ.
Argentyna - Salwador @ 1.20 8/10 ⛔ 3:4
Albicelestes mają dzisiaj jeden prosty plan, ograć najsłabszą drużynę w grupie i zameldować się w ćwierćfinale.
Argentyna dobrze wyszkolona, defensywna drużyna, taktyka na miejscu jak i arsenał wystarczający na ekipe która ostatnio jest stałym bywalcem MŚ lecz na nich nic nie znaczy.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
dziś Salvador +2,5 !!! 5/10 Argentyna jest beznadziejna !

Tak! Są beznadziejni nie potrafią strzelić bramki przez 36 min fuksem udaje im się pokonać OMAN 3-1 gdzie też cały mecz nic nie graja szkoda tu się rozpisywać gram na Salvador bo lepiej się ich ogląda i graja bardziej urozmaiconego BS



Salvador +2,5 || 1,85 MIlenium ✅✅✅


Salvadoooorrrrrrrrrrr !!!! ????????????
bye bye bye Argentina :]
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Narazie gram dubelka UKRAINA DBN+Russia -3,5 ✅ trochę bez przekonania ta Rosja ale wczoraj piękny kupon spaprała Portugalia under 8 a trzeba było dać -3,5 i dziś wybieram właśnie tą opcję licząc zę Rosja zagra dobre spotkanie z najsłabszym zespołem grupy C
Ukraina w pierwszym meczu bardzo mi się podobała remisując 3-3 z Brazylia niestety ta sztuka nie udała się Meksykana którzy przegrali 5-2 w konfrontacji z drużyną z kraju z kwitnącej wiśni obie wyszły zwycięsko .Według mnie w lepszym stylu zrobiła to Ukraina i to też właśnie dziś stawiam na nich ale nie wykluczam serii rzutów karnych więc ????

A na wieczór oczywiście jakiś typ na Thaiti ???? ale to pózniej
Pozdrawiam
Szakal1991 ????

edit:no i dogrywka UKRAINA ???? oby wygrana ! ???? ZWROT:?
Skorzystałeś kliknij dzięki ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
BeachSoccer

Przed nami ćwierćfinały Mistrzostw Świata rozgrywanych we Włoszech. Cztery spotkania, w którch łatwo jest wskazać zdecydowanych faworytów.
Czy będziemy świadkami niespodzianek ? Teoretycznie nie ma na to żadnych szans, ale w praktyce może być różnie, co pokazały już te zawody (czyt. odpadnięcie już w grupie reprezentacji Szwajcarii). Uważam, że jest dziś spotkanie, które może potoczyć się zgoła odmiennie od przedmeczowych spekulacji.

Szczerze powiedziawszy dzisiejsze opcje zakładów nie są zbyt atrakcyjne i ciężko jest coś wybrać.


Rosja - Meksyk 1(-1,5) @ 1,70 Sportingbet ✅ 5:3
Włochy - Salwador 1/1(-1) @ 1,27/1,50 fonbet ⛔/⛔ 5-5


Włosi wydają się być peFFką. Co prawda ich gra nie powala na kolana, ale jednak taki egzotyk powinni pokonać bez problemu. W grupie Włosi zagrali średnio, choć w ostatnim spotkaniu odwalili kawał dobrej roboty. W arcyważnym meczu, którego nie mogli przegrać, pokonali Szwajcarów 3-2 odprawiając tym samym Helwetów do domu. Zwycięstwo w tym spotkaniu na pewno ich uskrzydliło i dało wiarę w dalszy sukces. Dzisiaj na przeciw nich stanie Salwador dla którego mecz w 1/4 MŚ jest niesamowitym sukcesem. Jest to ich najlepszy wynik w historii występów na piasku. Czy mogą zagrozić Włochom ? Nie, no bo kim albo czym ? Do fazy PO awansowali tylko dlatego, że w grupie trafili na tragicznych rywali. Argentyna czy Oman grali totalny &#39;piach&#39;, więc szansę mieli ogromną i jak się okazało, wykorzystali ją. Zdążyli jednak zanotować niezły oklep z Portugalią, przegrali aż 11-2. Ten wynik jest wykładnikiem sił i możliwości. Włosi co prawda są reprezentacją gorszą od Portugalii, jednak nieznacznie. Grali z nimi ostatnio w EuroLeague i dostali tylko 3-1. Ok, ok, wynik wynikowi nie równy, ale chce tylko zobrazować, jak wygląda rozkład sił. Oczywiście doświadczenie i indywidualności przemawiają za Włochami, to jest jasne. Wydaje mi się, że Salwador za bardzo będzie chciał uzyskać dobry wynik, za bardzo się zepną i to ich zgubi. Szybko stracą jedną, dwie bramki i worek się otworzy. Włosi wydają się być peFFką.

Jeśli chodzi o Ruskich, to jest to teraz główny kandydat do tytułu. Grają bardzo równo. Są niezwykle zdyscyplinowani, a zarazem bardzo rozluźnieni, co daje pozytywny efekt. W grupówce zanotowali przyzwoite wyniki. Z Wenezuelą wyszli ławką, a i tak zdołali wygrać dość wysoko. To pokazuje jak silną mają reprezentację. Ich dzisiejsza wygrana nie podlega dyskusji, kwestia jest tylko tego typu, ile bramek wbiją przeciwnikowi i jaki handicap wyrobią. Uważam, że azjan -2 jest do zrobienia bez najmniejszego problemu. W końcu zagrają z Meksykiem, który poza walecznością i dobrym zorganizowaniem taktycznym, nie ma czym zagrozić naszym wschodnim sąsiadom. Te dwa atuty to jednak za mało na Rosjan. Do 1/4 awansowali dzięki zwycięstwu po karnych z Ukrainą. Trzeba jednak przyznać, że patrząc na przebieg rozgrywek grupowych, Meksyk nie zasłużył na awans. Miejsce w 1/4 bardziej należało się Ukrainie. Taki jest jednak sport, nie zawsze wygrywa lepszy. Dzisiaj nie będą już mieć tyle szczęścia. Rosja to czołówka światowa i u nich nie ma miejsca na pomyłkę lub chwilowe rozluźnienie, negatywne rozluźnienie rzecz jasna. Wydaje mi się, że mecz będzie wyglądał podobnie do tego, jaki Meksyk rozegrał z Brazylią. Rosja szybko zrobi przewagę i będzie kontrolować spotkanie. Meksyk, jak straci bramkę rzuci się do przodu, tak jak było w spotkaniu z Ukrainą. Będzie wtedy masa szans na kontrę dla Rosjan i powiększanie korzystnego rezultatu. Zespołowość Rosjan to największa broń i myślę, że dobitnie pokażą to w dzisiejszym spotkaniu. Gramy azjana, bo bezpieczniej.


Dwa pozostałe spotkania, a więc mecze Portugalii z Senegalem i Brazylii z Nigerią odpuszczam.

✅
Pierwszy mi się w ogóle nie widzi, czuję tutaj niespodziankę. Boję się, że Portugalczycy mogą zabawić się w Szwajcarów. Senegal pokazał już w tych mistrzostwach, że z europejskimi drużynami wcale nie gra źle, baaaa oni grają kawał dobrej piłki. Dwa zespoły o usposobieniu bardzo ofensywnym ... może być wybuchowo. Granie 1x2 jest nieopłacalne, bo kurs mizeria. Jedyne co mi przychodzi do głowy to overek, bo tak jak mówię, oba teamy grają bardzo do przodu i ma kto strzelać, jednak postanowiłem odpuścić, bo na siłę nie ma co grać.

✅
Jeśli chodzi o Brazylię, to już w ogóle mamy padlinę z kursami. Na under/over w ogóle nie mam pomysłu, a 1x2 to śmiech na sali. Handicapy mało atrakcyjne, zresztą nie wiem czego możemy się spodziewać w tym meczu. Brazylia jest murowanym faworytem, nie tylko w tym spotkaniu, ale i w całych mistrzostwach, jednak grupa pokazała już co oni potrafią nawyrabiać. Handicap wysoki, bo -3. Czy Brazylia go zrobi ? Może być i tak, że wygrają i to wysoko, różnicą powiedzmy 5-6 bramek, ale nie będzie zdziwka jak ledwo dadzą radę albo i nie dadzą. W tym turnieju Brazylijczycy nie są sobą, nie grają tej swojej nieosiągalnej piłki. Kursy fatalne, poza tym mecz może być przedziwny, dlatego odpuszczamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Portugalia &amp; Włochy @ 1.56 9/10

Portugalia w tym roku znowu ma pecha i trafi w półfinale Brazylie, ale to przynajmniej za pare godzin.

Senegal jak każda Afrykańska ekipa to zwinność czy atak jednak z taktyka czy defensywą jest u nich na bakier co powinni wykorzystać przynajmniej jeden z trójki Alan, Belchior, Madjer.

Włosi mają świetną drabinke u siebie w ćwierćfinale outsider Salwador który wyszedł z grupy poprzez głupote Argentyny, a nastepnie Wlosi beda grac o medal koloru przynajmniej srebrnego ze Sborną.

Makaroniarze chociaż lekko odmłodzeni, trzon jak i cała formuła gry Włochów w BS&#39;a nie zmienił się to spotkanie powinno być spacerkiem ze strony południowców.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Nigeria
Suma strzelonych bramek
Typ: over 9.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Stawką tego spotkania jest półfinał Mistrzostw Świata rozgrywanych we Włoskim Ravennie a więc zapowiada się walka do samego końca. Najlepsza drużyna świata Brazylia zmierzy się z nieobliczalną Nigerią. Brazylijczycy jak na razie nie zachwycają. Zwycięstwo po rzutach karnych z Ukrainą oraz skromne jak na Brazylię 5-2 z Meksykiem i 3-2 z Japonią pokazują, że Brazylia nie gra jeszcze tak jak przyzwyczaiła przy poprzednich turniejach tej rangi.
Myślę jednak, że to się zmieni w fazie pucharowej. Tutaj rywale już nie będą jedynie się bronić bo by awansować trzeba będzie strzelać bramki i zapewne odrabiać straty. Brazylia zagra też w końcu z drużyną która nie będzie jedynie nastawiona na defensywę, bo Nigeryjczycy według mnie decydowanie lepiej radzą sobie w ataku niż dotychczasowi rywale Canarinhos. Nigeryjczycy bowiem mają w swoich szeregach takich zawodników jak Victor TALE (5 goli jak na razie w turnieju), Isiaka OLAWALE (3), Musa NAJARE (2) czy Ogbonnaya OKEMMIRI (2). O sile Brazylijczyków chyba nie trzeba dużo mówić w ich składzie grają gwiazdy Beach Soccera takie jak chociażby BENJAMIN, ANDRE, SIDNEY, BURU, BETINHO czy JORGINHO. Więc o bramki w ich wykonaniu jestem spokojny podobnie jak Nigeryjczyków. Liczę, że pomimo wysokiej granicy bramkowej uda się obu zespołom ją przekroczyć.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
BeachSoccer

UAE - Brazylia 2(-3) @ 1,50 Expekt ⛔ 0:2

Handicap azjatycki po fantastycznym kursie. &#39;Egzotyka&#39; niespodziewanie wyszła z grupy, ale tylko za sprawą słabej postawy Nigeryjczyków w tym turnieju. Ich zwycięstw grupowych nawet nie ma co brać pod uwagę, bo uciułali punkty na Tahiti i w/w &#39;murzynkach&#39;. Na ziemię zostali sprowadzeni w spotkaniu z Rosją, z którą to polegli 7-0, a trzeba zaznaczyć, że nasi wschodzi sąsiedzi grali na pełnym luzie i zbytnio się nie wysilali. Skoro Rosjanie zrobili tak wysokie handi, to tym bardziej wyrobią je &#39;Latynosi&#39;. &#39;Canarinhos&#39; w grupie nie zanotowali przyzwoitych wników, bo -2 i -3 na Meksyku i Omanie, to nie jest szczyt ich możliwości. We wczorajszym pojedynku ze Szwajcarią pokazali się jednak z dobrej strony, mimo że wygrali dopiero po karnych. Wyszli z 2-0 na 2-4, jednak w 3.t oddali przewagę. Mimo wszystko, to gracze z Ameryki dominowali i byli drużyną groźniejszą. Głupie błędy spowodowały, że byliśmy świadkami dogrywki. UAE nie zakwalifikowały się w tym roku do MŚ, które oczywiście już się odbyły, ale to świadczy o ich słabości. Z ich strefy zakwalifikował się m.in Oman, którego to Brazylia ograła. Faworyci są dobrą ekipą, indywidualności mogą wygrać ten mecz, zreszta pewnikiem tak będzie. Andre, Bruno, Jorginho, Sidney, Betinho itd itd. bez problemu powini wykorzystać błędy rywala, których bez wątpienia będzie mnóstwo i urządzić sobie festiwal strzelecki. Wczoraj Rosja grająca na luzie obnażyła słabości Emiratów, dzisiaj Brazylijczycy zrobią podobnie. Outsider poza długa piłą od bramkarza nie może nam nic więcej pokazać. Handicap -3 wydaje się być konkretnym zakładem.

Granie w tym meczu under/over odpuszczam. Emiraty będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony i pewnie zagrają na maksimum swoich możliwości, co będzie się wiązało z kurczowym trzymaniem się bramki.
Czy coś strzelą ? Raczej nie. Ile stracą ? Hmm, tak jak mówię, ciężko może być Brazylii wcisnąć 9 bramek, czyli zrobieniem overka. Bardziej skłaniam się ku underowi 8,5, ale tka jak mówię, lepiej odpuścić.



Jeśli chodzi o drugie spotkanie, czyli pojedynek pomiędzy Rosją, a Szwajcarią, to 1x2 jest nieopłacalne. Nie widzę tutaj również volue na Swiss. Wczoraj co prawda X z Brazylią, ale po średnim meczu z ich strony. Z Meksykiem i Omanem wygrać musieli i tak też uczynili. Rosjanie za to bardzo pozytywnie. 8-1 z Nigerią, która nie odpaliła, ale to w końcu Nigeria, więc wynik konkretny, z Tahiti sobie jaja robili, a z &#39;Arabami&#39; na pełnym luzie i spokoju 7-0 przód. Absolutnie się nie wysilali, więc dzisiaj z mnóstwem sił.
Ze Szwajcarami powinni wygrać, ale tak jak mówię, 1x2 odpuszczam. Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem w tym spotkaniu będzie under, ale ten typ trochę siłowy. Szwajcarzy na pewno wyciągnęli wnioski z wczorajszych błędów z pojedynku z &#39;Canarinhos&#39; i dzisiaj będą bardziej skoncentrowani. Rosjanom już nie będzie tak łatwo strzelać bramek, jak w grupówce. Wschodni sąsiedzi powinni przeważać, ale Szwajcarzy się nie położą i będą walczyć. Mają o co, bo wygranie tego turnieju pozwoliłoby im zapomnieć o wtopie, jaką zaliczyli w tegorocznych MŚ, w których to nie wyszli nawet z grupy. Liczę na dobre, a przede wszystkim wyrównane spotkanie. Jeśli Szwajcarzy nie będą bardzo odstawać, to worka z bramkami nie będzie, a wtedy underek wejdzie gładziutko.

Rosja - Szwajcaria under 8,5 @ 1,85 Expekt ✅ 4:4
 
Do góry Bottom