>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Belgia - Jupiler Pro League (sezon 2008/2009)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Yellow-Red KV Mechelen - KSV Roeselare (Handicap 0:1) ⛔
Typ: 1
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 20.00 na Veoliastadion Achter de Kazerne w Mechelen rozpocznie się spotkanie 10. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League, w którym miejscowy KV Mechelen podejmować będzie drużynę KSV Roeselare.
Przed paroma dniami nowym szkoleniowcem ekipy gości został 45-letni Holender Dennis van Wijk, który zastąpił zwolnionego w niedzielę Dirka Geeraerda, po tym jak jego podopieczni, grając przed własną publicznością, ulegli Zulte-Waregem 0:3.
W tym miejscu należy dodać, iż Van Wijk prowadził już drużynę ze Schiervelde Stadion w latach 2003-2006.
Ale czy tak krótki czas wystarczył nowemu-staremu trenerowi, by poukładać w grze zawodników wszystko jak należy i pomóc im wydostać się z samego dna? Z pewnością nie.
Ekipa Roeselare nie wygrała w obecnym sezonie żadnego meczu. Mało tego - w ostatnich 6. spotkaniach nie zdobyła nawet bramki, podobnie, jak we wszystkich rozegranych do tej pory meczach wyjazdowych, z których tylko jedno nie zakończyło się porażką różnicą conajmniej 2. goli. Jej bilans bramkowy po 9. kolejkach to 3:16!
Gospodarze także nie radzą sobie najlepiej, o czym świadczą 3 ostatnie ligowe konfrontacje zakończone porażkami (w tym 1:7 z Anderlechtem przed tygodniem). Ale gospodarze jutrzejszego spotkania zdobywają bramki (11 goli) i przynajmniej kolejne dwie powinni zdobyć już jutro.
Mój typ: 2:0 dla KV Mechelen.

Ostatnie ligowe spotkania Mechelen:
25.10.2008 Anderlecht - Mechelen 7:1
18.10.2008 Mechelen - Westerlo 1:3
04.10.2008 Genk - Mechelen 2:1
29.09.2008 Mechelen - Dender 4:1

Ostatnie ligowe spotkania Roeselare:
25.10.2008 Roeselare - Zulte-Waregem 0:3
18.10.2008 Mouscron - Roeselare 2:0
05.10.2008 Roeselare - Club Brugge 0:1
27.09.2008 Mons - Roeselare 2:0

Ostatnie ligowe spotkania pomiędzy drużynami:
19.04.2008 Roeselare - Mechelen 2:2
01.12.2007 Mechelen - Roeselare 4:3
19.01.2002 Mechelen - Roeselare 2:2
09.09.2001 Roeselare - Mechelen 0:0
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Trochę to frustrujące, że akurat w dzisiejszym spotkaniu nastąpiło przełamanie drużyny gości. Pierwsze bramki zdobyte od dłuższego czasu (i to w dodatku dwie), a do tego pierwsze w sezonie zwycięstwo (i to na wyjeździe!).
Tak więc zmiana na stanowisku trenera stanowiła jednak argument przemawiający za ekipą Roeselare.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: KAA Gent - RSC Anderlecht (Przełożone)
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Jutro o 20.30 na Jules Ottenstadion w Gandawie rozpocznie się spotkanie inaugurujące drugą w tym roku, a 19. w tym sezonie, kolejkę belgijskiej Jupiler Pro League, w którym miejscowe Gent podejmować będzie zawsze mocny Anderlecht.
Fiołki rok 2009 rozpoczęły w kiepskim stylu przegrywając przed tygodniem w Brukseli z przeciętnym Cercle 1:2. Z pewnością w jutrzejszym meczu piłkarze Anderlechtu zechcą powetować sobie tamtą porażkę pierwszym w tym roku zwycięstwem na wyjeździe.
Jest ku temu spora szansa, gdyż Gent radzi sobie w tym sezonie dość przeciętnie, dlatego też miejsce w środku ligowej stawki nikogo nie dziwi.
Ciężko po najbliższej kolejce będzie poprawić sytuację w tabeli gospodarzom, gdyż podejmować będą najlepiej grającą ekipę na wyjeździe w tym sezonie (bilans: 5-1-2; 15:9), która, nie chcąc zostać w ten weekend zastąpiona na fotelu lidera przez Standard Liege, musi wykorzystać swoją dobrą formę poza domem i dopisać do swojego konta kolejne 3 oczka.
Mój typ: 2:1 dla Fiołków.

Ostatnie ligowe spotkania Gent:
17.01.2009 Mons - Gent 1:2
21.12.2008 St. Liege - Gent 2:1
13.12.2008 Gent - Kortrijk 1:1
05.12.2008 Cercle - Gent 3:1
Ostatnie spotkania Anderlechtu:
16.01.2009 Anderlecht - Cercle 1:2
19.12.2008 Anderlecht - Genk 2:0
14.12.2008 Roeselare - Anderlecht 0:3
06.12.2008 Anderlecht - Tubize 5:1
Ostatnie spotkania pomiędzy drużynami:
23.08.2008 Anderlecht - Gent 2:2
23.03.2008 Gent - Anderlecht 2:3
21.10.2007 Anderlecht - Gent 2:1
22.04.2007 Anderlecht - Gent 1:0
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
⚽ Mons - Standard Liege [0-1]
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.55 :gool:
Bukmacher: Betway

Już dziś dojdzie do pojedynku pomiędzy mistrzem Belgii Standardem Liege a zajmującym obecnie ostatnią pozycję w lidze Mons. Oczywiście zdecydowanym faworytem są goście i to ich typuję na zwycięzców w tym spotkaniu. Standard zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze a do prowadzącego Anderlechtu Bruksela traci 2 punkty. W ostatniej kolejce pewnie wygrali z solidnym Cercle Brugge 4-0 czym powetowali sobie porażkę w szlagierowym meczu z Anderlechtem 2-4. Wcześniej odnotowali imponującą serię 7 zwycięstw z rzędu która skończyła się właśnie w meczu z Brukselczykami. Na wyjazdach ich bilans wygląda bardzo dobrze: 6-4-2, co jest drugim wynikiem w lidze. Standard odpadł już z europejskich pucharów więc w tym sezonie jedyne co im pozostało to walka o obronę tytułu mistrzowskiego. Ich dzisiejszy rywal na pewno nie należy do wymagających przeciwników. Są jednym z głównych kandydatów do spadku, o czym świadczy ostatnia 18. pozycja. Mons nie wygrał ligowego meczu od 6 grudnia i niewiele wskazuje by ta kiepska seria miała się skończyć w pojedynku ze Standardem. U siebie nie grają najlepiej, ale kilka punktów udało im się wywalczyć. Mimo to nie wierzę że będą mogli stanowić realne zagrożenie dla mistrzów kraju w tym meczu. Wszystkie atuty wydają się być po stronie gości a każdy inny wynik niż zwycięstwo Standardu będzie sporą niespodzianką. Ostatni mecz skończył się zwycięstwem Standardu 2-1 i mam nadzieję że także dzisiaj przyjezdni z Liege będą cieszyć się z 3 punktów.
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
KV Mechelen-Anderlecht typ KV Mechelen nie strzeli gola kurs: 2.70 Expekt
rozpoczęcie meczu dzis o 20.30

Kilka powodów.Otóż:
Anderlecht to najlepiej broniąca obok Standardu drużyna ligi belgijskiej.
Ma tylko 2pkt przewagi i ciągle walczy o mistrzostwo kraju.
Mechelen nie walczy juz praktycznie o nic wiec tez nie zmobilizują się jakoś specjalnie.Nie groza jej puchary ani tez spadek.Dlatego myślę ze to moze byc mecz do jednej bramki.Jeśli szybko Anderlecht strzeli to będzie kontrolował wynik meczu i nie da sobie strzelić bramki.
Dlatego jest taki mój typ na ten mecz.

PS
coś mi mówi ze mecz zakończy się wynikiem 0:0 dlatego nie stawiam na na zwycięzce tylko wybrałem taki typ ,bardziej bezpieczniejszy a i pewny mi się wydaje.
 
S 0

sonic

Użytkownik
St. Liege - Genk
typ: x
kurs: 3,60
buk: bet365
Krótko:
Jeśli chodzi o typowanie remisów, sugeruję się przede wszyskim seriami. W meczach obu drużyn na przestrzeni lat sytuacja wygląda następująco: 10 zwycięstw ST. Liege, 0 remisów, 4 wygrane gości. CHodzi tylko o mecze gdy gospodarzem był Standard Liege.
W tym sezonie St. Liege jeszcze nie zremisował będąc gospodarzem (statystyki 10-0-2), a Genk nie zremisował grając na wyjeździe (7-0-6).
Jak widać, aż cuchnie tu remisem, tym bardziej, że Gospodarze dzisiejszego spotkania grają świetnie u siebie, a z kolei Genk gra b. dobrze na wyjazdach. W ogóle, to co prezentuje w tych rozgrywkach w porównaniu z zeszłym sezonem to niebo a ziemia. Zeszły sezon: 10 miejsce, bieżący: 4.

Być może dlatego kurs na WYGRANĄ St. Liege jest tak niski (bo w zeszłym sezonie St. Liege był pierwszy a jak już wspomniałem Genk dziesiąty), dlatego ODRADZAM typowanie zwycięstwa St. Liege. Remis wg mnie wisi w powietrzu.
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
A ja mam zupełnie inne zdanie na temat tego meczu. Od jakiegoś czasu uważnie obserwuje ligę belgijską. A szczególnie walkę o mistrzostwo między Anderlechtem i Standardem. Gdy w 23 kolejce zespół Marcina Wasilewskiego pokonał u siebie Standard wydawało się,że sytuacją się wyjaśniła i Fiołki pewnie będą zmierzać po tytuł. Jednak Standard się nie poddał wygrał dwa kolejne mecze,a Anderlecht zaraz w następnej kolejce zgubił punkty remisując z Mouscron,a gdy w piątek przegrał z KV Mechelen to już byłem pewny, że zagram na zwycięstwo Standard Liège. Mają niepowtarzalną szansę,aby przeskoczyć Fiołki i zając pozycję lidera. Grzechem było by tego nie wykorzystać. A jego dzisiejszy rywal wcale tak dobrze ostatnio nie prezentuje się na wyjazdach na 6 ostatnich wyjazdów 2 wygrane i 4 porażki.

Standard Liege - KRC Genk TYP 1 kurs 1,45 ✅✅✅
 
Z 96

znafca

Użytkownik
KRC Genk - FC Tubize
Typ: FC Tubize DNB
Kurs: 10.00
Bukmacher: bet365
Tak to nie pomyłka, właśnie taki wynik przewiduje w tym meczu. Może się wydawać że to graniczy z cudem ale jednak moim zdaniem szansa powodzenia jest duża. Nie trzeba przypominać w jakim dołku jest obecnie drużyna gości, nie zdobyli choćby jednego punktu od 31 stycznia tego roku i systematycznie przegrywają różnicą conajmniej dwóch bramek. Moim zdaniem ostatnia kolejka, w której powalczyli z Wasterlo jest przełomem i od tej pory będą grać lepiej. Gospodarze są obecnie na 4 miejscu, jednak jest duże zagrożenie ze strony zespołów niżej uplasowanych, ponieważ przewaga jest niewielka. Może to się wiązać z presją, której mogą oni nie sprostać. W zupełnie innej sytuacji są goście każdy zdobyty punkt będzie przyjęty z otwartymi rękoma aby w końcu pożegnać kryzys. Po takim kursie na pewno warto spróbować, ja jestem zdania że w końcu musi nastąpić to jakże ważne dla zespołu przełamanie.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Anderlecht Bruksela - FC Brugge
TYP : 1
kurs: 1,75
Sześć kolejek prze metą, dla gości jest to w zasadzie mecz wyłącznie o prestiż. Trzecie miejsce mają &quot;przyklepane&quot;, a wyżej też nie &quot;podskoczą&quot;. Co innego drużyna Wasilewskiego. Nadal prowadzi w tabeli, ale po remisie w Lokeren, tyle samo punktów ma już Standard. Więcej potknięć być już nie może. Od sezonu biorącego początek w 1974 roku, w Brukseli obie drużyny grały już 34 ligowe mecze (21-8-5, bramki 62-28 dla Anderlechtu). Trzy ostanie pojedynki zwyciężał stołeczny zespół. Aby znaleźć jego porażkę, musiałem się cofnąć do 9 września 1998 roku (2-3). Tamta przykrość 12 kwietnia raczej ich ominie.
 
H 9

hob

Użytkownik
To powinien być dobry typ. W Azji już kursy powoli spadają, ale to normalka. Eupen ostatni mecz u siebie i jak wygra to w dwoch pozostalych bedzie mial wiekszy komfort.

Spotkanie: Eupen - Red Star Waasland
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Sportingbet

Analiza:
Zostały trzy kolejki do końca belgijskiej drugiej ligi. Eupen wykonało kawał dobrej roboty w tej rundzie i jest już o krok od utrzymania, ale to jeszcze nie koniec i trzeba punktować do ostatniej kolejki. Terminarz jest lekko niewdzięczny, gdyż jest to ich ostatni mecz u siebie, a pozostałe dwie kolejki rozegrają na obiektach innych walczących o utrzymanie drużyn. Dlatego tak ważnym jest wygrać dzisiejszy pojedynek. Są z pewnością faworytem do czego predysponuje ich forma z tej rundy. Po pierwszej fazie sezonu mieli na koncie tylko 9 punktów, ale dokonano drastycznych zmian w składzie i sprowadzono wielu bardzo dobrych graczy. Teraz Eupen jest jednym z lepszych teamów w lidze. Na ostatnie 11 spotkań ligowych przegrali tylko dwa, z dwoma czołowymi zespołami walczącymi o wygranie ligi. U siebie mają passę 4 kolejnych wygranych, a dziś goszczą przeciwnika, który szanse na play offy co prawda jeszcze zachował, ale na wyjazdach spisuje się bardzo przeciętnie. Dodatkowo chodzą plotki, że tak naprawdę zespół gości nie ma ambicji awansu. Bez fanów i większego budżetu boją się podzielić losy Tubize, które już wkrótce znów spadnie na zaplecze Jupiler Ligi. Motywacja wydaje się zatem być po jednej tylko stronie. W Eupen zrobiono tak wiele by utrzymać zespół, że ten kolejny krok również powinien zostać postawiony.
 
B 0

bekier

Użytkownik
witam, mam pytanie. Jesli Anderlecht i St.Liege zakoncza sezon z ta sama iloscia punktow, to ktora druzyna bedzie mistrzem? w Belgii liczy sie bilans bramek, czy bilans spotkan miedzy tymi druzynami ?
 
grzesiek632 0

grzesiek632

Użytkownik
witam, mam pytanie. Jesli Anderlecht i St.Liege zakoncza sezon z ta sama iloscia punktow, to ktora druzyna bedzie mistrzem? w Belgii liczy sie bilans bramek, czy bilans spotkan miedzy tymi druzynami ?
gra sie dodatkowy mecz.. na neutralnym terenie
 
onos 28

onos

Użytkownik
Normalnie liczy sie liczba zwyciestw. Tak jest przynajmniej w drugiej lidze(mieszkam w Belgii to chodze troche na mecze drugiej ligi). Wiec wydaje mi sie ze w pierwszej jest tak samo. No ale coz, juz po fakcie. Test Match bedzie bo po 34kolejkach maja tyle samo pktow i tyle samo zwyciestw. Natomiast na trzecim miejscu Club Brugge bo wlasnie maja wiecej zwyciestw niz Gent(Gent ma lepszy bilans bramkowy). O tako. Merci very much ;D:spokodfhgfh:
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


Anderlecht - Standard de Liège Anderlecht -1.5 (3,90)

Do ciekawej sytuacji doszło w tym sezonie w belgijskiej Jupiler League. Po 34 kolejkach dwie drużyny Anderlecht oraz Standard miały identyczną sumę punktów. W tym wypadku w lidze belgijskiej decyduje większa ilość zwycięstw. Co ciekawe również w ilości zwycięstw jest remis, gdyż obie drużyny mają po 24 wygrane. W takim wypadku regulamin ligi nakazuje rozegranie Play Offów. Drużyny rozegrają dwumecz, a ta która go wygra zdobędzie mistrzostwo. Dziś w Brukseli zostanie rozegrany pierwszy mecz. Wiele wskazywało, że nie będzie on potrzebny, gdyż Standard miał duże problemy w meczu z Roeselare. Mimo, że przez dużą cześć meczu przegrywali udało im się ostatecznie wygrać. Anderlecht nie miał żadnych problemów z pokonaniem Genku. W ekipie Fiołków bardzo dobrze w ostatnich meczach prezentuje się Marcin Wasilewski. Reprezentant Polski wpisał się 3 krotnie w ostatnich 4 meczach na listę strzelców. I zdobył bardzo ważną bramkę z Tubize w 32 kolejce, która uratowało Anderlechtowi remis. Dobrze się również prezentuje podstawowy napastnik ekipy z Brukseli Mbark Boussoufa. W ekipie gości na pewno duża mobilizacja, gdyż wygrana w ostatniej kolejce uratowała marzenia o mistrzostwie. Do wyróżniających się zawodników w Standardzie na pewno należą Jovanović oraz Onyewu. Mimo wszystko sądzę, że dziś górą będą gospodarze. W meczu ligowym Anderlecht rozgromił Standard 4-2. Wydatny udział w tym zwycięstwie mieli wymienieni przeze mnie Boussoufa oraz Wasilewski. Na pewno wygrana dwoma bramkami dałaby spokój i komfort przed rewanżem. Także wierze, że niesieni dopingiem zawodnicy Fiołków wygrają z gośćmi co najmniej dwoma golami.

Kurs z: Bet365
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie:RSC Anderlecht - Standard Liege
Poł/koniec
Typ:1/1
Kurs:3.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz pomiędzy Anderlechtem,a Standardem są zawsze bardzo ciekawe.Mecze tych drużyn,walczących ze sobą można porównać do meczu Wisła-Legia.
Obydwie ekipy nienawidzą sięco jest spowodowane walką w prawie każdym sezonie o mistrzostwo.Bardzo ciekawa sytuacja.Anderlecht jak i Standard na koniec sezonu ligowego mieli po 77 pkt jak i po 24 zwyciestwa.W takim wypadku rozegrane zostaną Play offy ,które zadecyduja o zdobyciu mistrzostwa i walke o wystepy w Champions League. Moim zdaniem wielkim faworytem do sięgnięcia po mistrzostwo jest ekipa dzisiejszych gospodarzy.Druzyna ta jest bramko strzelna, co w pierwszym meczu może przesądzić.Gospodarze zmuszeni sa wygrać poniewaz w przypadku innego rezultatu beda w bardzo trudnej sytuacji.W potyczkach ligowych wygrywali gospodarze.Anderlecht wygrał u siebie 4-2 a Standard 2-1.
Bez wahania stawiam na gospodarzy,ponieważ potrafią grać niesamowity futbol ofensywny.Jedynym minusem jest to ze Standard potrafi wymienić kilka szybkich podań co moze poskutkowac zdobyciem gola, jednak Anderlecht potrafił strzelic SL az cztery gole grając u siebie więc typ jak najbardziej prawdopodobny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom