>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bellabingo 10Ł

D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
dają 10 funciaków za rejestracje- sprawdzone i wypłacalne bo sam wypłaciłem w ubiegłym tygodniu, przed wypłatą minimalny depozyt 10Ł lub w wybranej walucie
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
oto adres, na następny raz podawaj adres https://www.bellabingo.com/
a jak się pojawia bonus, trzeba czekać na meila czy jak, bo zarejestrowałem się i mam 0gbp ?
edit: właśnie na gmailu wylądował w spamie link aktywacyjny i jest bonus 10gbp ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie wiem czy dla wybranych czy nie to nie będę spamował nowym tematem więc na Foxy Bingo (foxy flutter) dają jakąś kaskę mi dali 3.20 euro ????
 
C 41

crazyk7

Użytkownik
dają 10 funciaków za rejestracje- sprawdzone i wypłacalne bo sam wypłaciłem w ubiegłym tygodniu, przed wypłatą minimalny depozyt 10Ł lub w wybranej walucie
Dlugo czekałeś na wypłatę?
Jak zrobię depo kasa z bonus winnings przechodzi na cash?
 
D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
na kase czekałem około 5 dni na mb niestety po depo nie przechodzi- mi przynajmniej nie przeszło wiec nie chciałem ryzykować i grac za to co miałem ugrane a wypłaciłem 60. po wypłacie wszystkie bonus cash znikaja
ważne żebys wygrane miał w cash winnings to wtedy możesz wypłacać
 
D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
to nie jest fun?
po wygranej w bingo kasa nadal w bonus bingo
# Cash £0.00
# Cash Winnings £0.00 &lt;--zeby mieć pewna kase do wypłaty to twoja wygrana powinna być w tym miejscu jak jeszcze nie masz to graj bonusem dopóki nie przejdzie ci w cash depo wpłać jak już będziesz miał gotowe do wypłaty
# Bonus £0.00
# Bonus Winnings £6.54
# Bingo Bucks £0.00
ja tez jak grałem na początku miałęm kase w bonus winnings dlatego grałem dalej żeby mieć ja w real- siadło 2 razy po 30 i nie ryzykowalem dalej żeby nie stracic choc w bonusie miałęm jeszcze 90 tylko że wiadomo że jak masz już cash to najpierw zabiera kase stamtąd a dopiero później z bonusa.
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
mam 50 funtów zagrałem pare razy za około 70 funtów i dalej mam w bonusie te siano
wpłacić 10 funtów czy nie?
 
Do góry Bottom