>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bellator 106: Chandler vs Alvarez 2 : 2.06.2013

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik


Data: 2 listopada 2013
Miejsce: Long Beach Convention Center, Long Beach, Kalifornia, USA
Transmisja: Spike TV

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza BFC w wadze lekkiej
155 lbs: Michael Chandler (12-0) vs. Eddie Alvarez (24-3)

Główna karta:

Pojedynek o tymczasowy pas mistrza BFC w wadze półciężkiej
205 lbs: Muhammed Lawal (11-2) vs. Emanuel Newton (21-7-1)

Pojedynek o pas mistrza BFC w wadze piórkowej
145 lbs: Pat Curran (19-4) vs. Daniel Straus (21-4)

Finał programu Fight Master
170 lbs: Mike Bronzoulis (15-5-1) vs. Joe Riggs (39-14)

Finał turnieju Bellatora w wadze piórkowej
155 lbs: Mike Richman (15-3) vs. Akop Stepanyan (13-6)

Pozostałe:

170 lbs: Alejandro Garcia (14-5) vs. Cristiano Souza (6-0)
170 lbs: Jesse Juarez (20-8) vs. Joe Williams (9-1)
205 lbs: Brandon Halsey (4-0) vs. Hector Ramirez (10-5-1)
155 lbs: Mike Guymon (14-6-1) vs. Aaron Miller (14-8-1)
145 lbs: Joe Camacho (13-18-3) vs. Cleber Luciano (8-5)
155 lbs: Darren Smith (4-3) vs. Josh Smith (8-5)
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ta gala Bellatora miała byc poraz pierwszy w pay per view.
Oglądalność miały zapewnic byłe gwiazdy UFC : Rampage i Ortiz walczący w main evencie wieczoru.
Ortiz doznał kontuzji, walka wieczoru posypała się razem z głównym wabikiem marketingowym i nie ma pay per view.
Dzieki temu gala ma wymiar czysto sportowy i zobaczymy dwa fascynujące zestawienia.
W wadze lekkiej o pas zawalcza ponownie dwaj mocni, utalentowani zawodnicy;
155 lbs: Michael Chandler (12-0) vs. Eddie Alvarez (24-3)
Dwa lata temu Chandler nieoczekiwanie odebrał pas Alvarezowi po swietnej walce
http://www.youtube.com/watch?v=HziG9DBfJf0
W wadze polciężkiej także mamy rewanż.
205 lbs: Muhammed Lawal (11-2) vs. Emanuel Newton (21-7-1)
Poł roku temu Newton zaserwował mu backfista:
http://www.youtube.com/watch?v=u8UorZ6LssI

Faworyci tych walk sa mocno cenieni.
Chandler wygląda na ciut silniejszego, szybszego i agresywnego zawodnika . Alvarez więcej kombinuje i jest doświadczony.
Mistrz jest młodszy i wielkim gazie.
Ale były champion ma czym kasać i pokazał, że ich ostatnia walka mogła skończyć się kilka razy wcześniej na korzyśc jednego albo drugiego.
W walce o tymczasowy pas wagi LHW bucowaty King Mo bedzie probowął odegrac się za niedawny nokaut nad niewygodnie walczacym Newtonie.
Tutaj nie spisywałbym na straty underdoga. Lawal nie trzyma wysoko podniesionych rąk, kondycja jest podejrzana. Jego ego fruwa nieporównywalnie wyżej od wynikow sportowych.
Newton to nie jest jakis bardzo mocny zawodnik ale nie połozy sie ze strachu i jest trudny do skonczenia.
Alvarez ✅
3.2 Pinnacle
Newton ✅
4.6 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Muhammed Lawal (USA) - Emanuel Newton (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Emanuel Newton (USA)
Kurs: 4.00✅✅✅
bwin


Widzę tu spore value, więc nie mogę przejść obok tego typu udając, że go nie dostrzegłem.
Widzę, że bukmacherzy nie doceniają Newtona, fakt nie jest solidnym wojownikiem, ale nie przekreślałbym jego szans w tej walce.
Lawal ostatnią walkę stoczył w lutym z Emanuelem Newtonem - walka zakończona w I rundzie przez KO. Liczę, że teraz będzie podobnie.
Nie dziwie się, że Lawal żądał rewanżu, jest bardzo zawziętym zawodnikiem, co uważam, że może mu nie wystarczyć.
Dla mnie walka z cyklu 50/50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Michale Chandler - 1.40⛔ - Pinnacle .
mega wyrównan walka , szkoda
Chandi czyli mistrz Bellatora wagi 70 kg . To dla mnie top 3 na świecie . Pettis , Benson i on i z każdym z nich miałby by 50 % albo i więcej na wygraną .
Jest to jeden z najlepszych boksujący zapaśnik w MMA . Jego zapasy są perfekcyjnie pod stosowane pod MMA , jego stójka jego timing i szybie ręce to klasa światowa , bardzo dobre cardio ( kondycja ) i co ważne mocna szczęka . Pojechał Helda , Alvareza czy ostatnio brutalnie Gono czy Hawna .
To mega kot , bestia nie dająca rywalom żadnych szans .
W czym dobry jest Alvarez w tym o wiele lepszy jest Chandler . Identycznie jak Jons vs Evans .
Dobrą ma stójkę - Chandler o wiele lepszą , dobre zapasy - Chandler bije go w tym o łeb .
Pocisnął go w pierwszej walce przed czasem teraz zrobi to jeszcze wyraźniej . Nie widzę inaczej .
Trzeba tez napisać o tym że Alvarez jeszcze ani raz nie walczył od 10.2012 . Wszystko przez kłótnie z Bellatorem o przejście do UFC . W tym czasie problemy finansowe , sprzedaż domu i przenosiny do innego miasta .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 326

kurekq

Użytkownik
Chandler to pewniak, w pierwszym pojedynku był dużo lepszy, a od tego czasu znacznie zwiększył swoje umiejętności, więc kurs 1.40 jest jak najbardziej do brania, ja stawiałem tę walkę jakiś czas temu i wyłapałem kurs 1.50 na williamhill.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Faktycznie Chandler jest faworytem, ale z kilkoma opiniami się nie zgodzę.
Po 1.Wcale bym nie był taki pewny, że mistrz dysponuje lepszą stójką niż Alvarez, wręcz przeciwnie, tu dałbym mały plusik Alvarezowi, który jest lepszym technicznie uderzaczem, chociaż Chandler jest szybszy. Poziom jednego i drugiego to klasa światowa w tym aspekcie i w tej płaszyźnie wiele może się wydarzyć. Przewagi Chandlera doszukiwałbym się głównie w zapsach, szybkości, kondycji i ogólnie w atletyzmie.
Po 2. Nie powiedziałbym, żeby w pierwszej walce Chandler był &quot;dużo lepszy&quot;. No, ale to może szczegół. Na pewno na niekorzyść Alvareza działa też długi okres bez walki, chociaż widać, że teraz jest mega zmotywowany i jest w kozackiej formie(przynajmniej fizycznej).
Reasumując, Chandler jest faworytem, ale kurs 1,4 jest na granicy opłacalności- mnie osobiście nie przekonuje, po 1,5 jeszcze było warto.
Tak w ogóle jestem wielkim fanem Chandlera, mam nadzieję, że wygra tą walkę. Niestety szybko, a raczej pewnie w ogóle, w walkach z najlepszymi go nie zobaczymy, a też uważam, że jest w ścisłej czołówce, a subiektywnie nawet stawiałbym go na 1 miejscu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Michael Chandler (USA) - Eddie Alvarez (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Eddie Alvarez (USA)
2.90
✅✅✅

Michae jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, dzięki tej umiejętności wygra swoje walki. Odnoszę wrażenie, że Chandler walczy lepiej niż kiedykolwiek, przeżywa swój najlepszy okres. Tylko, że ja uważam inaczej niż inni. Widzę, tu sporą szansę dla Alvareza, ma 27 stoczonych walk przy 12 Michaela. Wie jak smakuje zwycięstwo, wie co to porażka. W MMA przeżył więcej niż Michale, więcej zwiedził, a co za tym idzie ma większy bagaż doświadczeń. Stawiam na doświadczenie Alvareza, że będzie ono kluczem do zwycięstwa. Na pewno stójka na plus i wydaje mi się, że może walkę skończyć właśnie w stójce, bo petardę to ma potężną.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Z całym szacunkiem panowie, ale wygrane Chandlera i King Mo to jakieś 90% pewniaki. Kursy niskie, ale będę w szoku jeśli nie zwyciężą. Chandler jak Pudzianxx już wspomniał, podobnie jak Ben Askren nie pasują do Bellatora, to zawodnicy którzy powinni być w main eventach UFC. Eddie Alvarez ma wiele do stracenia po tym pojedynku, ale wątpię żeby w jakikolwiek sposób mógł zagrozić Chandlerowi. King Mo, jak dla mnie wielkim zawodnikiem nie jest, nie był i nie będzie, ale Bellator wpakował w niego wielką kasę, nie po to żeby 2 raz przegrać w frajerski sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aborys 52

aborys

Użytkownik
Pat Curran + Mike Richman &gt; 2.8

Pat po prostu jest lepszy w każdej płaszczyźnie od swojego rywala... jedynie delikatnie może poza zapasami no ale nie takich przeciwników pokonywał, jest na gazie, jest mistrzem.
Mike dodaje wyłącznie z powodu sporego value w stosunku do ewentualnych szans... a uważam że są dużo większe niż to uważają buki. Wygrał niedawno z Bezerrą, Spoonerem oraz Horodeckim, których uważam za silniejszych fighterów niż Akop Stepanyan.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
King Mo, jak dla mnie wielkim zawodnikiem nie jest, nie był i nie będzie, ale Bellator wpakował w niego wielką kasę, nie po to żeby 2 raz przegrać w frajerski sposób.
Ale jaki jest Twój argument, że King Mo wygra, bo Bellator tak chce???????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Nie, po prostu King Mo dostał potężny kontrakt, zamiast trafić np do UFC przeszedł z SF do Bellatora, podpisał spory kontrakt ze Spike, tak samo miał przecież epizod w TNA, przegrał pierwszą walkę przez szczęśliwy łokieć, nie sądzę żeby przegrał drugi raz, bo ekonomicznie byłoby to katastrofą dla Bellatora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 4

luki3

Użytkownik
Pojedynek o pas mistrza BFC w wadze lekkiej
155 lbs: Eddie Alvarez pok. Michaela Chandlera przez niejednogłośną decyzję (2 x 48-47; 47-48) Główna karta:
Pojedynek o tymczasowy pas mistrza BFC w wadze półciężkiej
205 lbs: Emanuel Newton pok. Muhammeda Lawala przez jednogłośną decyzję (3 x 49-46).
Pojedynek o pas mistrza BFC w wadze piórkowej
145 lbs: Daniel Straus pok. Pata Currana przez jednogłośną decyzję (2 x 48-46; 49-45).
Finał programu Fight Master
170 lbs: Joe Riggs pok. Mike’a Bronzoulisa przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
155 lbs: Mike Richman pok. Akopa Stepanyana przez TKO (lewy sierpowy), 1. runda, 4:05.
Pozostałe:
170 lbs: Cristiano Souza pok. Alejandro Garcię przez poddanie (duszenie zza pleców), 3. runda, 3:06.
205 lbs: Brandon Halsey pok. Hectora Ramireza przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 0:52.
155 lbs: Mike Guymon pok. Aarona Millera przez poddanie (trójkąt), 2. runda, 4:20.
145 lbs: Cleber Luciano pok. Joe Camacho przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
155 lbs: Josh Smith pok. Darrena Smitha przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja niestety oglądałem, co prawda tylko dwie walki ale to wystarczyło by zrazić się do Bellatora i zdać sobie sprawę jaka przepaść jest między UFC a Bellatorem.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
tomek, tak, kontrakt ma potężny jak na to że nie jest w UFC. Tyle że kase dostaje od SPIKE, a kasa z samej walki to akurat grosze (nie Mamedujmy, że poza Polską źle płacą za walki i np Sonnen za walke z Silvą zarobił ledwie 50k, a Phil Davis zarabia 9k).

Co nie zmienia akurat faktu że 3 główne walki, 3 sensacje, zwracam honor i gratuluje panowie! Szkoda walki wieczoru, ale ze względu na to że wałek sędziów zepsuł idealny rekord Chandlera, reszta pewne wygrane, King Mo zapaśnik który nie ma pojęcia jak sprowadzać i walczy w stójce, Currana załatwił przypadkowo odjęty punkt, po nim było już po walce. Szkoda kasy, bo grosze posłałem na Bellatora, ale niestety poziom tam taki że wszystkim rządzi przypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom