>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bellator 158: London - 07.16.2016

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
2 lokaty na dzisiaj.
Carmont-Klinger 1,20
Mitrione-Oli 1,35
Carmont pukal do czolowki swojej wagi w UFC, potem 3 porazki z Aligatore, CB czy Leitesem troche zaprzepascily kariere. Odbudowa w Bellatorze na sredniakach i znowu porazka z Davisem. Co by nie mowic to przekrywal z topowymi zawodnikami. Kim jest Klinger ? Najslabszym kelnerem od lat. Gosciu na poziomie Janusza ze Szczecina z ktorym mial wlasnie dzisiaj walczyc. Nie ten poziom nie ten czas. Bedzie mucka.
Mitrione ma swoj poziom, klepie w 1 rundach sredniakow dywizji(JOrdan,Lewis,Gonzaga) dostaje mucke od topowych (Browne,Rothwell). Dzis czas na kelnerzyne Oli Thompsona z ktorym wygral nawet Pudziek a Wlodarek nie wiem jakim cudem przegral przez dyskwalifikacje mimo ze wygrywal walke. Oli to sobie moze walczyc z Bazelakiem a nie Mattem. Na papierze 2 lokaty i nawet nie spodziewam sie lucky punchow po Klingerze czy Olim hehe.
///Podawaj bukmachera kolego - Kopytko1337
 
macio106 136,2K

macio106

Znawca - MMA
Z typem na Carmonta ✅jak najbardziej się zgadzam po 1.20 w Unibet. Francuz to światowa czołówka, a do tego większy. Łukasz Klinger nabił rekord na no-namach a dwie walki z przyzwoitymi zawodnikami i szybkie bęcki. Typ gali. Do tego Carmont przed czasem ✅po 1.50 Unibet. Polak tego nie wytrzyma nie da rady.
No i też James Gallagher✅ po 1.25 Unibet. Irlandczyk trenuje w SGB, w zeszłym roku na IMMAF, gdy by nie kontuzja to by wygrał. W ciągu roku trzy walki zawodowe, trzy razy szybko poddał. Teraz jego rywal rekord 7-4. 2 przegrane w parterze, no i zwyczajnie klasa tych rywali była słaba, bił kelnerów raz wygrał raz przegrał. Wygrany tutaj jest oczywisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 56

mcjulian

Użytkownik
Niestety zbyt długo czekałem z nadzieją, że choć trochę kurs na Gallagera wzrośnie. W efekcie na unibecie zdjeli tą walkę z listy! Ciekawe czy jeszcze wrzuca?
Panowie jak widzicie walkę wieczoru?
Moim zdaniem zakończy się przez ko, tko.
Ale czemu aż taka przepaść w kursach?
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Tak, na żywo dziś w Canal+Sport, sorki że tu pytam szukałem w necie i nie znalazłem, ktoś bardziej kumaty ma streama kanału CANAL+SPORT ? Bardzo proszę.
@lolnik

Myślę,że nie będzie problemem wykupienie tv internetowej? Polecam GOLD VOD TV. Masz tam kolego praktycznie wszystko! Począwszy od Canal+ po HBO i inne różne kanały. Jak mamy KSW w ppv to zawsze pojawia się dodatkowy kanał KSW. Cena jest śmieszna bo ja wykupuje na 90 dni za 55zł, ale możesz sobie wykupić n 3 czy 5 dni żeby wypróbować. Szczerze to mi nic nie przycina. Wiadomo czasami jakiś kanał znika ale stosunek ceny do jakości i ilości kanałów jest śmieszny! Polecam! Pozdrawiam
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
dla mnie bedzie problemem, pytałem o streama i czekałem na odpowiedź ze streamem a nie doradzanie i umoralnianie mnie żeby jakieś pakiety kupywać. Wszędzie tyko kup kup a potem doliczają ci hajs bo nie wysłałeś sms z rezygnacją i sms z potwierdzeniem rezygnacji i sms że potwierdzasz potwierdzenie rezygnacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
dla mnie bedzie problemem, pytałem o streama i czekałem na odpowiedź ze streamem a nie doradzanie i umoralnianie mnie żeby jakieś pakiety kupywać. Wszędzie tyko kup kup a potem doliczają ci hajs bo nie wysłałeś sms z rezygnacją i sms z potwierdzeniem rezygnacji i sms że potwierdzasz potwierdzenie rezygnacji.
http://www.sportstream.tv/

Proszę jak będzie problemem wykupić i jesteś tak leniwy żeby poszukać to tutaj masz stronę na której jest stream do Bellatora. Puknij się w czoło z tym co piszesz. O jakich smsach czy dodatkowych kosztach ty mówisz?! Płacisz 55 zeta i przez 90 dni masz aktywne konto,jak nie zapłacisz znowu to nie będziesz oglądał i tyle. Trzeba wiedzieć co można kupić, a czego nie! Pozdro
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Tak, na żywo dziś w Canal+Sport, sorki że tu pytam szukałem w necie i nie znalazłem, ktoś bardziej kumaty ma streama kanału CANAL+SPORT ? Bardzo proszę.
Sprawdź jeszcze raz...
Bellator na żywo w C+S chyba jedynie jak walczy Held
 
macio106 136,2K

macio106

Znawca - MMA
James Gallagher macie jeszcze w STS po 1.25 niby nic no ale jet, ;)
Ja jeszcze proponuję Paul Daley (ENG) - Douglas Lima (BRA) Zawodnik przez KO,TKO,DQ @2.26 Paul Daley kick-boxer potrafi solidnie przyłożyć, Brazylijczyk ostatnie 6 walk, pięć razy przez KO lub TKO. Jak pójdą w bitkę, a nie szachy w parterze to któryś padnie.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Dzisiaj będzie mało merytorycznie, ale koledzy już część walk przedstawili. Klinger wchodzi w zastępstwie i nie ma żadnych argumentów na Carmonta. Mitrione powinien ogarnąć, chyba, że wyłapie jak ostatnio od Semantufy... defensywa nigdy nie była mocną stroną Matta, ale na Anglika powinno wystarczyć. Gallagher to niezle bjj i do tego przyzwoita stójka, w walkach amatorskich bilans 10-0, profesjonalnych 3-0. Jego rywal tylko teoretycznie bardziej doświadczony jest gorszy w każdej płaszczyźnie. Ja dokładam jeszcze Paige&#39;a. Venom ze swoimi warunkami rozjedzie &#39;celebryte&#39; zanim ten zdąży spróbować ugrać jakiegoś suba. Santos jest szklany a Venom powinien go szybko rozbić. Powodzenia!
 
M 56

mcjulian

Użytkownik
o której godz zaczyna się gala? Premilist?
nigdzie nie mogę znaleść strema. niestety na tym powyzej nie ma bellatora na canal + s rowniez
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Paul Daley 2,50 unibet 1/10
Mało czasu więc krótko. Daley kapitalna stójka, jedna z lepszy jeżeli nie najlepsze w tej wadze poza UFC. Lima chwilę nie walczył, na pewno będzie lekko &quot;zardzewiały&quot;, a Daley narzuca pressing i tempo od początku (7,50 - Daley w I rundzie 0,5/10), ma mocny cios więc mimo, że Lima potrafi przyjąć to jest szansa, że złapie czymś na początku rywala. Kursy wysokie, stawki odpowiednie.
Klinger vs Carmont under 0,5 rundy 3,50 unibet 1/10
Panowie wyżej podnieśli już wszystkie argument za Carmontem, z który mi się zgadzam, ale idą bardziej ryzykownie. Klinger nie walczył jeszcze na takiej gali ProMMA czy inne twory to nie ten poziom, do tego zawsze spięty na początku. Dla mnie to może być bardzo szybki debiut... a cień szansy, że Klinger trafi też istnieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom