>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benefis Adama Małysza - zakłady

Status
Zamknięty.
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Zwycięstwo:
Adam Małysz 2.00
Thomas Morgenstern 5
Simon Ammann 7
Gregor Schlierenzauer 9
Kamil Stoch 11
Martin Schmitt 15
Martin Koch 20
Matti Hautamaki 20
Bjorn Einar Romoren 20
Michael Uhrmann 25
Jakub Janda 30
Stefan Hula 50
Piotr Zyla 50
Denis Kornilov 50
Ilja Rosjakow 75
Marcin Bachleda 75
Adam Cieślar 100
Vitaliy Shumbarets 100

i h2h
Adam Małysz - Thomas Morgenstern 1.55 - 2.30
Adam Małysz - Kamil Stoch 1.4 - 2,7
Thomas Morgenstern - Simon Ammann 1.8 -1.9
Thomas Morgenstern - Gregor Schlierenzauer 1.7 - 2.03
Matti Hautamaki -Bjorn Einar Romoren 1.8 - 1.9
Martin Schmitt - Michael Uhrmann 1.75 - 1.95http://www.tobet.com/ticket?cmd=choose_outcome&amp;game_id=40000056600&amp;outcome_id=40007142208&amp;source=1
 
L 0

ladislao

Użytkownik
Koledzy jak należy rozumieć w tym wypadku H2H? Konkurs polega na losowaniu odległosci na jaką sie ma skoczyć i wygrywa ten, który będzie najbliżej celu rozumiem. Czy tego właśnie dotyczy zakład? Przecież to jest nieprzewidywalna formuła.
 
L 0

ladislao

Użytkownik
Po analizie prasy widzę, ze jest to zupełna nowość, właściwie nikt z czołowki nie cwiczył wcześniej skoków do celu, dla mnie typowa loteria 50:50, w zwiazku z tym wyłożyłem kilka plnów na Stocha vs. Małysz po kursie 2,7.
Jedyny handicap dla Małysza to taki, ze jest gospodarzem imprezy i jak tobet.com powyżej napisał będa liczyć się OFICJALNE wyniki, a że jest to formuła związana z zabawą mogą na koniec przesunąć Adama na I miejsce dodając np. +100 za 100 zwycięztw w Pucharze Świata itp.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Jakbym miał więcej kasy to bym poleciał drobniakami na single po wyższych kursach. Kto będzie przed kim nie jest do przewidzenia, tu Bachleda może być przed Morgim...
Także chyba nikt w to nie postawi grubszej forsy.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Wyczytałem gdzieś, że jak Bachleda wylosuje 135 metrów to go będą ze śmigłowca zrzucać. A tak na poważnie zagram na Żyłę. Kusi mnie kurs oraz jak wiadomo sam ćwiczył skakanie do celu. Granie H2H to loteria z marnymi kursami, a wygrać może każdy (prócz Bachledy) :p
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja tam zagram piątaka na bachlede ???? Wynika z formuły rozgrywania konkursów że, każdy ma równe szanse wygrać bo sobie sam belke dobiera. Wiem, że bachleda to i na mamutach po 90 metrów lata, ale jak by nie patrzeć zna tę skocznie, więc jakaś tam szansa jest ????
Jest jeszcze zakład:
Zakłady specjalne (Czy Adam Małysz na swoim benefisie - 26 marca pojawi się bez wąsów?)

Nie


1.01




Tak


11.00
Ma ktoś namiar na Adasia by wąsy zgolił na jutro ???? ?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chyba nikt niema wątpliwości kto wygra, wydaje mi się, że kurs jak najbardziej do grania na Małysza, chociaż wydaje mi się, że z marketingowego punktu widzenie Stoch ma duże szanse. Wydaje mi się, że głównym czynnikiem jaki będzie decydował o wyniku będzie doświadczenie i myślę, że Schlierenzauer niekoniecznie musi pokazać się z dobrej strony. I uważam, że drugie miejsce zajmie Simon Ammann.

Ciekawostką jest, że pomysł tego typu konkursu wyszedł od firmy Red Bull.


Adam Małysz V 2.00
Adam Małysz - Kamil Stoch Typ:1 Kurs:1,5
Thomas Morgenstern - Simon Ammann Typ:2 Kurs:1,9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom