>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benek_23

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Empoli vs Sessouolo 1/x, 15 0.5/10
Moje źródełko mi to podpowiedziało. Warto zaryzykować drobne pieniążki.
⛔ 3:2 (1:2)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Skalica vs Kosice 1, 2.20 Unibet 2/10
Info od znajomego ze Słowacji. Napisał mi, że tam jakieś problemy z fanami Kosic wynikły. Napisał, że za średnią stawkę warto grać. Ja jednak nie przepadam za hokiem słowackim to jedynie 2/10 ;)
✅ 8:2
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Austria (U-19) vs Serbia (U-19) 2, 1.65 Unibet 3/10 (Bet365 zaledwie 1.50 :!: )
Jak wiemy Austriacy są bardzo osłabieni na tym turnieju. Grają m. in. bez tak ważnych graczy jak: Weimann (Aston Villa), Alaba (Bayern Munich), Drazan (Rapid Vienna), Dibon (Admira), Lindner (Austria). W pierwszym mecz dzięki wspaniałej, zarazem dość szczęśliwej końcówce pierwszej połowy wygrali z Węgrami 3:2. Dzisiaj na pewno nie będzie tak samo. Serbowie są lepszą ekipą od Austrii. Serbowie są faworytami tutaj i myślę, że przy takim kursie warto zagrać to spotkanie ;)
Jeszcze dodam, że Serbowie zagrali faktycznie słabo z Finlandią, ale to przez presję. Dzisiaj na pewno będą bardziej wyluzowani.
✅ 0:3 (potem były spore spadki na drużyne gości, kto zagrał po 1.65 gratuluje :p )
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław 1, 1.90 Betsson 4/10 | DW 2:1 8.00 Bet365 0.2/10
Jak wiemy Piast walczy o utrzymanie. Każde punkty zbliżają zespół z Gliwic do utrzymania. Jeśli dzisiaj wygrają będą już niemal pewni pozostania w lidze. Piast ostatnie 3 mecze zagrał nieźle, bo zdobyli aż 4 punkty, w tym zremisowali u siebie z Wisłą Kraków 1:1. Piast zagra bez Seweryna.
Śląsk nie walczy już zupełnie o nic. W dodatku będą bardzo osłabieni: Mila, Sztylka, Fojut i Banaszyński nie zagrają. I tak na koniec zajmą 6te miejsce i tak.
Ale teraz to co najważniejsze. Pomiędzy tymi drużynami od3ech sezonów jest układ i to także przemawia za wygraną Piasta. We Wrocławiu słyszałem od kilku ważnych osó, że dzisiaj Śląsk przegra albo 1:0 albo 2:1, więc DW po niskim staku można walnąc :p Ja spróbuje skromnie DW 2:1. Do tego spore spadki u innych bukmacherów.
⛔ 0:1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Francja (U21) vs Katara (U21) over 2.5, 1.65 Expekt 4/10
Francja do turnieju w Tulonie podchodzi mocnym składem. Wygrana Francji to formalność w tym spotkaniu, ale myślę, że wygrają sporą liczbą bramek. Jak ktoś będzie potrzebował skład Francji to później tutaj wrzuce.
⛔ 1:0 ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Albirex Nigata vs Kawasaki 1, 2.80 Bet365 2/10
Mecz o 12ej. 3 za 3. Kursy spadają na gości, ale ja dostałem info od kolesia, że to niby manipulacja taka. Zobaczymy. Stawka nieska.
2:2 ⛔ gol w 90 inucie kur** :. Kursy spadają na gości, ale ja dostałem info od kolesia, że to niby manipulacja taka. Zobaczymy. Stawka nieska.
2:2 ⛔ gol w 90 inucie kur** :[
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czas przełamać fataln ą passe:
Roeselare vs Cercle 2 (DNB), 1.65 Betway 4/10 ⛔
Kurs - prezent. Analiza w odpoeiednim dziale. Typ dnia :!:
Germinal vs Westerlo X, 3.30 Expekt 0.5/10 ⛔
Układ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Roeselare vs Excelsior Muscroun 1, 2.50 BetClic 5/10 ⛔ ...
Kursy lecą na łeb na szyję. Wiele buków wycofało ten mecz. Excelsior ma już większą przewagę nad strefą spadkową. Obie ekipy mają dobry &#39;układ między sobą&#39;. Roeselare potrzebuje 3 punktów. Niektóre buki mają kurs po 1.67-1.75 na wygraną gospodarzy. Przewiduję tutaj bezproblemowe zwycięstwo gospodarzy. Seria 3 wygranych Excelsioru musi kiedyś się skończyć
Dwie porażki z rzędu Roeselare też o czymś świadczą. Na pewno polecam ten typ. DNB to bardzo bezpieczna sprawa, ale w tej chwili mało opłacalna.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Heracles vs NAC 1, 2.00 Betsson 3/10 ✅ 3:0 nareszcie :]
Mocne spadki. Poza tym spora mobilizacja w ekipie gospodarzy, silny skład.
Wiięcej w dopowiednim temacie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Roda vs RKC over 2.5, 1.65 Bet365 2/10 ✅ 5:1... peFFka.
Spadki na over. Obie ekipy w silnych składach - jedynie Roda bez Matondo (3 bramki sporo spotkań, nie chce mi się liczyć.... RKC musi próbować coś pokazać w końcówce sezonu. 1x2 no bet. Pierwszy mecz: 4:1 dla RKC. Roda będzie chciała się zrewanżować po takim blamażu.
Dodam, że kurs taki ze względu na wynik RKC z ub. tygodniu (porażka 0:2). Warto dodać do combo albo do dubla np. z Twente.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Eredivisie leTTko:
Heracles vs NEC 1 (-0.5 AH), 1.71 10bet 2/10 ✅ 2:0 Holandia nie zawodzi ;)
Niemal wszędzie spadki. Łapać gdzie można -0.5 na gospodarzy, bo azja teraz preferuje -0.75.
Więcej w odpowiednim dziale.
Wesołych.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Standard vs Hamburg 1 (AWANS) 3.10, Expekt 2/10 ⛔ Niestety nie podołali.
Ogromne value :!: Standard w pełnym składzie, gwiazdy zespołu odpoczywały w weekend. Na dzisiaj pełna mobilizacja, a kurs mnie zaskoczył. Spodziewałem się max 2.50 ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chateauroux vs Strasbourg 2, 3.32 Pinn 1/10 ⛔ 2:1
Value. Obie ekipy walczą o utrzymanie. Żadna nie odpuści, a kurs na gości na pewno warty gry. Bilans na wyjazdach co prawda żenujący: 0-8-10, ale mogą poprawić ten bilans w na samym finiszu sezonu w Ligue 2. Warto spróbować za lekkie pieniądze. Nie kombinujcie też z żadnymi DNB ;)
E: Spadki w wielu bukach na 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom