>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benfica (1:0) Liverpool 21.02.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
---------------



Kursy według STS : 1-2.70 X-3.00 2-2.40 1X-1.42 X2-1.33

Analiza : Gospodarze radzą sobie bardzo dobrze wyelminowali przecież Manchester United natomiast Liverpool zapowiada że obroni tytuł z zeszłęgo roku który zdobył jest to realne Gerrard , Morientes i spółka powinną pokonać Simao , Nuno Gomesa itd. napewno mecz będzie ciekawy pod każdym względem wgre wchodzi przecież 1/8 Ligi Mistrzów napewno to spotkanie Benfica na wlasnym stadionie jest bardzo mocna na ostatnie 5 spotkań 3 wygrała 1 zremisowała i 1 przegrała natomiast Liverpool spisuje się na wyjazdach zaledwie Poprawnie bo na 5 ostatnich 3 przegrała i 2 wygrała mój typ na to spotkanie to X2 drużyny jak dotąd się jeszcze nie spotkały
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No i znowu pieronie się z Tobą nie zgodzę. Ta faza rozgrywek jest już decydująca więc gospodarze nie beda przegrywać. Myślę, że Benficę stać na skromne 1:0.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
a ja mysle, ze Liverpool jest teraz w tak dobrej dyspozycji - ze stac ich na pokonanie Benfici. Tym bardziej, e ta ostatnio nie zachwycila w lidze i przegrała z Guimares. Tylko nie wiadomo, czy to przypadkiem nie była zasłona dymna.... choc nie sądze - Benfica jest po prostu bez formy!! Ostatnie 4 spotkania to trzy porazki i tylko jedna wygrana ze słabiutkim Penafiel....nic dodać, nic ujać...
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
a tu ciezko stwierdzic ???? benfica w tej edycji LM spisywala sie moim zdaniem rewelacyjnie :mrgreen: w ligach krajowych to roznie bywa jzu wiele razy byla niespodzianka w lidze druzyna grala srednio po czym na boiskach LM wygrywaly spodkania ... ja jednak pokusilbym sie na zwyciestwo liverpoolu jako obroncy tytulu beda walczyc napewno maja ochote na final ( jak wszyscy)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Benfice nie gra się dobrze przeciw angielskim klubom. Lecz we wcześniejszej rundzie wygrała z Manchesterem Utd. Z Liverpoolem w europejskich spotkaniach spotkali się 6 razy, z czego tylko raz wygra zespól z Lizbony, a aż 5 razy &quot;The Reds&quot;. Goście na wyjazdach nie grają rewelacyjnie, natomiast gospodarze u siebie owszem, nie najgorzej (8-2-2 w lidze portugalskiej) Trzeba zauważyć, iż ostatnio Benfica nie gra najlepiej, można stwierdzić gra w kratkę. Dlatego uważam, że to będzie wyrównany mecz, w którym padnie wynik nie rozstrzygnięty.

Mój typ: X
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
zgadzam sie, ale nalezy tez zauwazyc, ze Benfica wygrala z Manchesterem z dwóch powodów:
1. Miała &quot;nóż na gardle&quot; i po prostu musiala zaatakowac, wykorzystujac to, ze...
2. ....Manchester był w duzym kryzysie i nie bardzo byl w stanie stawic jej opór.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja uwazam, ze tu mozna postawic UNDER 2,5 i ze Benfica nie strzeli bramki poniewaz sa slbszym zespolem uwazam, ze tu bedzie remis 0-0 badz 0-1 dla Liverpoolu ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Under jest to typ ponizej 2,5 bramek i na kuponie jak chesz to postawic to piszesz -2,5 albo 1, oznacza to, ze w meczu padnie 0,1 badz 2 gole i jesli padnie wiecej to typ jest niezaliczony. Odwrotnoscia do UNDERa jest OVER czyli powyzej 2,5 bramek i na kuponie oznacza sie go: +2,5 badz 2. Zrozumiales :?: :p
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Benfica podejmie dzisiaj Liverpool na Estadio da Luz w 1/8 finalu LM. Benfica miala farta, ze awansowala tutaj i ostatnio przegrali z Guimares. Benfica zagra bez Geovanniego i Miccoliego. W tym meczu moze zagrac nowy nabytek Laurent Robert pozyskany z Portsmouth.Ostatnio Liverpool ladnie zagral w pucharze z ManUtd wygrywajac 1-0 i pokazuja tez dobra gre na wyjazdach. Do Liverpoolu wraca Xabi Alonso. Tak samo zagrac bedzie mogl Fowler.

Benfica: Moretto, Leo, Anderson, Luisao, Nelson, Simao, Fernandes, Petit, Karyaka, Gomes, Marcel.

Liverpool : Reina, Finnan, Carragher, Hyypia, Riise, Traore, Warnock, Luis Garcia, Alonso, Sissoko, Hamann, Gerrard, Kewell, Fowler, Crouch, Morientes, Cisse, Dudek, Carson, Agger.

Uwazam, ze Liverpool jest o wiele silniejszym zespolem i powini chociaz zremisować w tym meczu ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wysłany: 2006-02-20, 14:03


--------------------------------------------------------------------------------

No i znowu pieronie się z Tobą nie zgodzę. Ta faza rozgrywek jest już decydująca więc gospodarze nie beda przegrywać. Myślę, że Benficę stać na skromne 1:0.

_________________


I kto trafił?? JA. Przynajmniej tym się pocieszam i żałuję, że dokładnego wyniku nie zagrałem. :x
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom