>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BestBet24

K 0

Kakizord

Użytkownik
Podpinam się pod Wasze niepokoje. U mnie wisi 2200 i wciąż cisza od nich. Teraz nawet nie mogę się zalogować, wyskakuje błąd o przekroczonym czasie w minutach. O co tutaj może chodzić?
 
R 170

r.federer

Użytkownik
Bo mam tam zamrożoną sporą sumę i się zainteresowałem tematem?
Zobacz jak wyglądają ich "popularne". Brak LM i turnieje tenisowe z tamtego tygodnia. Jest ktoś komu odpisali na cokolwiek od soboty? Albo dostał kasę?
Czyli do piątku pracowali a od poniedziałku już nikt? No raczej nie.
Post automatycznie złączony:

Podpinam się pod Wasze niepokoje. U mnie wisi 2200 i wciąż cisza od nich. Teraz nawet nie mogę się zalogować, wyskakuje błąd o przekroczonym czasie w minutach. O co tutaj może chodzić?
W każdym polskim buku wyznaczasz sobie przy rejestracji ilość minut ile możesz spędzić jako zalogowany itd.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bestbet24 działa na podstawie licencji MF nr. PS4.6831.5.2018 z dnia 14 maja 2019 roku. BestBet Sp. z o.o. zarejestrowano w Warszawie przy ul. Solec 18/U52. KRS: 0000627848. NIP: 5272774913. REGON: 364990408.

Funkcję prezesa zarządu od 25 października 2021 roku pełni Karolina Tatarek. Całość akcji posiada natomiast TMT Investments S.A. Firma ta w bukmacherskim światku znana jest z przejęcia Totolotka przy współpracy z XTIP i… mieści się pod tym samym adresem, co BestBet Sp. z o.o.

Mam przeczucie, że za chwilę dowiemy się o drugiej plajcie.
 
K 0

Kakizord

Użytkownik
Rozesłali maile z szablonu i się zawiesili. Oficjalnie przerwa techniczna. W moim odczuciu temat prawdopodobnie jest już spalony. W Sts jest kurs na upadłość Bestbet24 1.01:) szkoda tylko utopionego tysiąca, nie mówiąc już, że wygrałem 2270. Wciąż nie ma kasy. Kupon byl wygrany w czwartek w tamtym tygodniu.
Ktoś coś jeszcze wie? Co to za wpisy na Twitterze?
 
P 592

pingu5

Użytkownik
na moje pytanie:
witam czy serwis bedzie jeszcze dzialał ?


odpowiedź z 17:00


"
Dzień dobry,


W chwili obecnej jesteśmy w trakcie rozwiązywania poważnego problemu z naszym systemem. Koncentrujemy się nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu, jednak nie jesteśmy jeszcze w stanie podać dokładnej daty.
Będziemy informować na bieżąco jak tylko problem zostanie rozwiązany.



Prosimy o cierpliwość.
Przepraszamy za niedogodności.





Pozdrawiamy serdecznie, Best Regards, Mit freundlichen Grüßen,"
 
Do góry Bottom