>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet 365 darmowa kasa ?

U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Czy ktoś może się orientuje czy to jest jakiś bonus ? Sytuacja wyglada następująco . Gralem wczoraj przez cały dzień na live koszykówkę w bet 365 i po zakończeniu ostatniego spotkania moje saldo wynosiło 135zl . Nic innego nie grałem w ciągu dnia ani nic nie puszczalem na noc . Dziś rano loguje sie na konto a tam jest 160 zł ... czyli o 25 zł więcej . Czy jest to jakis bonus za &quot;cos &quot; czy za dobra grę ? Może za siedzenie na stronie jak by nie było 10 h bez wylogownia sie ???? a moze to zwykła pomyłka ? Ktoś wie o co chodzi $
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
ziomek2000
ja gralem tylko live a promocja dotyczy zakladow przedmeczowych
zibicool
a mógłbyś powiedziec dokladniej na czym polega ten &quot;bonus w tle&quot;
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
hehe 25 zł, to kokosy przeciez :p chlopie zawracasz sobie i forumowiczom glowe zaskórniakami
A Ty lepiej rozlicz lokomotywe NOVAKA a nie krytykuj kogoś że nie wie skąd dostał za darmo kasę :) no i Wawo czekam na kolejne typy bo można kupę kasy zarobić na Twoich pozycjach grając na lay lub odwrotnie to co stawiasz ????
 
N 0

niezlyfart

Użytkownik
Napisz na czacie to dowiesz się najszybciej.


A Ty lepiej rozlicz lokomotywe NOVAKA a nie krytykuj kogoś że nie wie skąd dostał za darmo kasę :) no i Wawo czekam na kolejne typy bo można kupę kasy zarobić na Twoich pozycjach grając na lay lub odwrotnie to co stawiasz ????
Jak ten Wawo to gra na zapałki ????
 
Do góry Bottom