>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet-at-home 800 PLN Bonusu na zakłady sportowe!

pemo 1

pemo

Użytkownik
dokładnie takiego samego maila dostałem.
Bah kłamie i ośmiesza się w ten sposób.
Jednym klientom kazali czekać na rozwój wydarzeń, drugim powiedzieli, że promocja była do 12:00.
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
dokładnie takiego samego maila dostałem.
Bah kłamie i ośmiesza się w ten sposób.
Jednym klientom kazali czekać na rozwój wydarzeń, drugim powiedzieli, że promocja była do 12:00.
Dokladnie tak, specjalnie zalogowalem sie na czacie i zaczalem wypytywac to gosc mi wklejal regulamin, ze do 12:00 bylo napisane....jeszcze nie wypalilem z tekstem a co w takim razie z przeprosinami i kodem BET17X....ale zaraz chyba to zrobie bo jak nic bylo 23:59 napisane i teraz robia z ludzi idiotow.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Ja się jeszcze załapałem na to 800 stówek.Bonus taki sobie,wszystko przez te ich lichwiarskie kursy.Tyle samo można zarobić grając np.w pinnacle te same mecze co u nich.Puki co obróciłem 4 koła,jeszcze 3 zostały.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja się jeszcze załapałem na to 800 stówek.Bonus taki sobie,wszystko przez te ich lichwiarskie kursy.Tyle samo można zarobić grając np.w pinnacle te same mecze co u nich.Puki co obróciłem 4 koła,jeszcze 3 zostały.
Biorąc pod uwagę że masz prawo wyboru, Twój argument o lichwiarskich kursach wydaje się zbędny. Ale BAH daje wiele możliwości Surebetowych
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Dokladnie tak, specjalnie zalogowalem sie na czacie i zaczalem wypytywac to gosc mi wklejal regulamin, ze do 12:00 bylo napisane....jeszcze nie wypalilem z tekstem a co w takim razie z przeprosinami i kodem BET17X....ale zaraz chyba to zrobie bo jak nic bylo 23:59 napisane i teraz robia z ludzi idiotow.
pisales do nich?
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
gadalem z nimi na czacie....szkoda bylo czasu. Gosc w ogole nie odpowiadal na moje pytania. Nawet sobie przeslalem ta rozmowe na maila... ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
A jak dla mnie jeden z najlepszych bonusów, proste warunki obrotu, aż 800 złotych bonusu, mało który bukmacher proponuje takie udogodnienie.
 
Do góry Bottom