>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home czy Pinnacle ?

juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
Szukam jakiegoś bukmachera internetowego innego niż Bet365. Gram głównie tennis i piłkę nożną &quot;egzotyczną&quot;.
1. Czy są aktualnie jakieś bonusy na początek od tych bukmacherów ?
2. Czy można wpłacić przelew bankowym bezpośrednio na konto (opcja przelewy24) ?
Bet365 nie akceptuje mojej karty z Deutsche Banku. Mam dzisiaj kilka typów i chciałbym je zdążyć zagrać.
Może jeszcze jakiś inny bukmacher ?
 
W 26

wislaks

Użytkownik
W Bet-at-home są słabe kursy ale jest bonus dla nowych graczy.Natomiast wPinnacle kursy są dużo wyższe niż w tym pierwszym ale nie ma bonusuOba buki oferują przelewy24
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi. A powinienem rozważyć jeszcze jakiegoś innego buk-a ? Czy wybrałem dwa najbardziej konkurencyjne dla Bet365 ?
 
D 20

devorious

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi. A powinienem rozważyć jeszcze jakiegoś innego buk-a ? Czy wybrałem dwa najbardziej konkurencyjne dla Bet365 ?
Bet-at-home jak dla mnie na 100% nie jest konkurencją dla bet365. W Polsce jest uznawany za jeden z &quot;lepszych&quot;, ponieważ przed ustawą hazardową bardzo dużo drużyn sponsorował. Ja polecam UNIBET, nie ma szału na bonusy ale za to bardzo ciekawe kursy oraz wypłata na konto bankowe od 65zł (bet365 to 200zł)
 
Do góry Bottom