>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ludzie, mam do Was pytanie, czemu napalacie się na te bonusy w Bet-at- home? One są kompletnie BEZWARTOŚCIOWE. Dam wam przykład. Wg serwisu oddsportal.com średnia marża Bah wynosi 10,26%, a np. Pinnacle(czołówka) 2,43%.

Przyjmuję przykładowe założenie, że gracz typuje tak, że gdyby marża wynosiła 0%(nie byłoby jej), to wyszedłby na &quot;zero&quot;. Więc tak:

1. Wpłacamy 1500zł do Bah, otrzymujemy 750 bonusu, więc mamy 2250zł i musimy dokonać obrotu na 6750zł. Przy założeniu które przyjąłem powyżej wygląda to mniej więcej tak

Strata z marży 6750*10,26&amp;=692,55


2. Gramy za 6750zł w Pinnacle z marżą 2,43%, więc

tracimy 6750*2,43%=164zł


Podsumowanie, na obrocie kwotą 6750zł, w porównaniu z Pinnacle w Bahu stracimy 528,55zł więcej!!

Więc z pięknie wyglądającego 750zł za darmo, po obrocie zostałoby nam tylko jakieś 50 parę złotych &quot;bonusu&quot;. I pytam czy jest sens? Biorąc pod uwagę, że w Pinnacle wyszlibyśmy 164zł gorzej, lecz tam mamy do czynienia z następującymi plusami:
buk topowy, nie słyszałem, żeby kogokolwiek okradł, albo robił jakiekolwiek problemy, w przeciwieństwie do Bah
wypłaty w 15 min na MB
O wiele bogatsza oferta

Sami zdecydujcie co Wam się opłaca.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
ci ktorzy wplacaja po 1500 to raczej nie sa idiotami i jak masz na pinku 1,9 to nie graja w bahu po 1,7 byleby zrobic obrot, bah czesto zasypia na kursach wiec mozesz cos znalezc na kursie podobnym do pinka a zreszta sporo osob robi surebety w takich sytuacjach i przy wtopie na bahu wybieraja kase na innym buku
proste? proste, tylko ze laicy mierza innych swoja miara glupoty
 
S 0

sbl

Użytkownik
BAH od zawsze kojarzył mi się z ubogą ofertą. Ale żeby nie było zakładu DNB ? Dla mnie to szok, gdyż nie jest to żadna wyszukana opcja na dany mecz, a raczej coś standardowego w zakładach na piłkę nożną. Ciekaw jestem czy pomógłby jakiś mail do nich w tej sprawie...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nic nowego.
Nie ma i nigdy nie było azjanów, nie ma też dnb.
Mail na pewno nic pomoże więc nawet się nie trudź
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cock 756

cock

Użytkownik
Ale żeby nie było zakładu DNB ? Dla mnie to szok, gdyż nie jest to żadna wyszukana opcja na dany mecz, a raczej coś standardowego w zakładach na piłkę nożną. Ciekaw jestem czy pomógłby jakiś mail do nich w tej sprawie...
Zawsze można sobie policzyć stawkę na remis by odzyskać wkład. Po rozwiązaniu równania z jedną niewiadomą masz DNB, i w BAH i innym buku. Inna bajka marża i wielce prawdopodobne podejrzenie później o balance betting. Bonus - sronus, angażowanie swoich pieniędzy w takich firmach to amatorka, nawet gdy przegapią wartość kursu. Cyrki ze zdjęciami dokumentów przy twarzy itp.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Musze powiedziec,ze bardzo poprawili sie jezeli chodzi o wyplaty, zwlaszcza Moneybookers Czekalem jakies 30 minut od zlecenia wyplaty. Druga sprawa to trzeba takze przyznac, ze duzemu polepszeniu ulegly zaklady live. Szkoda tylko, że dalej w ofercie nie ma takich handicappow jak np. mozemy zobaczyc na live. Ale moze niedlugo to sie juz zmieni, bo jak widac sie rozwijają. Szkoda tylko, ze maja taka marze...
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
No i muszę to tutaj napisać. BAH oszukuje klientów.
Zagrałem u nich mecz Burundi-Zimbabwe 29 lutego. Mecz miał rozpocząć się o 15:30, ale rozpoczął się godzinę wcześniej. BAH najpierw anulował mi ten zakład twierdząc, że mecz już się rozpoczął, by następnie zmienić na zakład przegrany (zapewne przekalkulowali, że to będzie im się bardziej opłacać). Kontakt mailowy z BAH bardzo słaby - LUDZIE TAM PRACUJĄCY NIE POTRAFIĄ CHYBA CZYTAĆ PO POLSKU - gdyż na zadane pytania odpowiadają wymijająco. Wymiana maili ciągnie się już od kilku dni, a oni nadal nie dali mi źródła skąd mają informację o której ten mecz się rozpoczął (skoro wiedzą to dlaczego nie powiedzą). Ja wysłałem im link do oficjalnej strony CAF Online - ale dla nich jest to NIEWIARYGODNE źródło. Godzina meczu na livesporcie - 13.00; livescorehunter 14:30 (a więc taka jak na oficjalnej stronie). Ktoś zapewne napisze - po co grałem skoro mecz się już rozpoczął - A skąd ja to mogłem wiedzieć skoro wcześniej wszędzie podawano 15:30? W kilku bukach ten mecz mi anulowano - więc dlaczego BAH robi inaczej? Czyżby im się to opłacało?
 
P 0

pink

Użytkownik
No i muszę to tutaj napisać. Bah oszukuje klientów.
Jawek ma rację-to oszuści
Wczoraj obstawiłem mecz Widzew Łódź-Śląsk Wrocław na zwycięstwo Wrocławian.Mecz zakończył się wynikiem 2-2,ale bramka wyrównująca dla Widzewa padła w 94 minucie meczu.
Zgodnie z zasadami zawierania zakładów pkt.10;
W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry)
W odpowiedzi otrzymałem wiadomość następującej treści;
W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry.Dodane przez arbitra kilka minut jest wliczane jest do regularnego czasu gry.Spotkanie Widzew Łódż - Ślask Wrocław zakończyło sięwynikiem 2:2
Co można z tym fantem zrobić?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Jawek ma rację-to oszuści
Wczoraj obstawiłem mecz Widzew Łódź-Śląsk Wrocław na zwycięstwo Wrocławian.Mecz zakończył się wynikiem 2-2,ale bramka wyrównująca dla Widzewa padła w 94 minucie meczu.
Zgodnie z zasadami zawierania zakładów pkt.10;
W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry)
W odpowiedzi otrzymałem wiadomość następującej treści;
W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry.Dodane przez arbitra kilka minut jest wliczane jest do regularnego czasu gry.Spotkanie Widzew Łódż - Ślask Wrocław zakończyło sięwynikiem 2:2
Co można z tym fantem zrobić?
moim zdaniem pogrążasz się takim zapytaniem i w tym wypadku BAH nikogo nie oszukuje...
 
wygracdzischce 4

wygracdzischce

Użytkownik
Bah cenie za jedno - wyplaty na konto bankowe, kasa jest czasem nawet tego samego dnia. Jezeli mialem jakis &#39;cynk&#39; o meczu, jakis dobry typ a potrzebowalem kase na koncie bankowym zaraz po meczu to wlasnie u nich gralem, wplacalem kase, po rozliczeniu kuponu wyplacalem. Do tego jest to super bukmacher ✅ Support tez solidny, kiedy nie moglem skorzystac z jakiegos bonusu to proponowali inny od siebie. Nie jest wymagana weryfikacja (przynajmniej ja mam u nich konto kilka dobrych lat i nigdy nie prosili o przeslanie dokumentow).
To sa plusy ✅
A minusy? ⛔
Slabiutkie kursy, czasem wrecz smieszne, bardzo dziwny live, ktory czasami przez caly mecz jest zawieszony... Male opcje na handicapy. Dosyc uboga oferta na tenis (nie ma czasami waznych Challengerow o ITFach nie wspominajac). Rozny czas rozliczania kuponow, czasem po minucie a czasem na drugi dzien.
Ogolnie buk raczej dla poczatkujacych, bo od kiedy przesiadlem sie na inna firme z wiekszymi kursami to jestem na regularnym plusie (marza jednak robi roznice).
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Bah cenie za jedno - wyplaty na konto bankowe, kasa jest czasem nawet tego samego dnia. Jezeli mialem jakis &#39;cynk&#39; o meczu, jakis dobry typ a potrzebowalem kase na koncie bankowym zaraz po meczu to wlasnie u nich gralem, wplacalem kase, po rozliczeniu kuponu wyplacalem. Do tego jest to super bukmacher ✅ Support tez solidny, kiedy nie moglem skorzystac z jakiegos bonusu to proponowali inny od siebie. Nie jest wymagana weryfikacja (przynajmniej ja mam u nich konto kilka dobrych lat i nigdy nie prosili o przeslanie dokumentow).
To sa plusy ✅
A minusy? ⛔
Slabiutkie kursy, czasem wrecz smieszne, bardzo dziwny live, ktory czasami przez caly mecz jest zawieszony... Male opcje na handicapy. Dosyc uboga oferta na tenis (nie ma czasami waznych Challengerow o ITFach nie wspominajac). Rozny czas rozliczania kuponow, czasem po minucie a czasem na drugi dzien.
Ogolnie buk raczej dla poczatkujacych, bo od kiedy przesiadlem sie na inna firme z wiekszymi kursami to jestem na regularnym plusie (marza jednak robi roznice).
idealna puenta. Sam jestem tego przykładem. BAH dobry dla ogrania się, a potem trzeba zmykać na innego buka.
 
M 0

mjay90

Użytkownik
Na początek ok
Mój pierwszy bukmacher. Niestety sparzyłem się na nich. Brak możliwości prostego ustalenia limitów, rzadkie promocje, niepowalająca oferta kursów.To na pewno na ⛔. Na ✅ szybkie wpłaty i wypłaty, support i skomplikowane zasady niektórych spotkań. Czasami zaglądam na bah, ale zdecydowanie wolę inne buki.
 
angelon 56

angelon

Użytkownik
Również bukmacher w którym zaczynałem grać ???? niestety teraz oferta nie powala na kolana i kursy też takie sobie ???? Na + można uznać support i system wpłat i wypłat, bardzo szybko wszystko się odbywało ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Na pierwszą kolejkę ekstraligi wystawili kursy 2 godziny przed pierwszym meczem. Na drugą już chyba nie było.
Jeśli wystawiają to tylko 1x2 bez dodatkowych opcji, handicapów itp.
 
Do góry Bottom