>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
Ten bonus na mistrzostwa świata 50% do 800zł, był dzisiaj do południa. Czy jest dzisiaj do północy? &quot;Akcja bonusowa ważna jest od 03.06. do 27.06.2014 (do godz. 12:00 CEST).&quot;
 
poskramiacz 154

poskramiacz

Użytkownik
Ten bonus na mistrzostwa świata 50% do 800zł, był dzisiaj do południa. Czy jest dzisiaj do północy? &quot;Akcja bonusowa ważna jest od 03.06. do 27.06.2014 (do godz. 12:00 CEST).&quot;
Południa.

Nie wiem czy to u nich normalne, ale nie widzę możliwości zagrania na awans którejś z drużyn w 1/8 finału Mundialu. Może coś przeoczyłem, albo kursy zostaną jeszcze dopisane do zdarzenia?
Brak kursów na awans w początkowej ofercie to u nich częsta sytuacja.
 
B 0

borzib3

Użytkownik
Witam, mam pewien problem. w piątek wpłaciłem 30 ziko postawiłem kupon na 6 druzyn gdzie ostatni grał wczoraj. Natomiat przed rozstrzygnięciem tego kuponu zrealizowałem bon promocyjny i doładowało mi 45 ziko . Odrazu te pieniądze wydałem na kupon który przegrałem. Dzisiaj zobaczyłem że ten pierzy kupon wszedł i kasa na koncie sie pojawiła i teraz nie moge tych pieniędzy wypłacić. Ten kupon nie powinien miec zadnych powiązań z bonusem... który przegrałem... proszę o odpowiedz czy teraz musze sie stresowac i obracac sporą kwote na zakłady dalsze... czy to moze pomyłka beat...
proszę o odpowiedz
pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, mam pewien problem. w piątek wpłaciłem 30 ziko postawiłem kupon na 6 druzyn gdzie ostatni grał wczoraj. Natomiat przed rozstrzygnięciem tego kuponu zrealizowałem bon promocyjny i doładowało mi 45 ziko . Odrazu te pieniądze wydałem na kupon który przegrałem. Dzisiaj zobaczyłem że ten pierzy kupon wszedł i kasa na koncie sie pojawiła i teraz nie moge tych pieniędzy wypłacić. Ten kupon nie powinien miec zadnych powiązań z bonusem... który przegrałem... proszę o odpowiedz czy teraz musze sie stresowac i obracac sporą kwote na zakłady dalsze... czy to moze pomyłka beat...
proszę o odpowiedz
pozdrawiam
Popraw pisownie ciężko Cię zrozumieć skoro wziąłeś bonus musisz obrócić go.... przed wypłatą prosta zasada obowiązująca od lat.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Duży plus dla tego buka. Wczoraj w południe zlecona wypłata przelewem bankowym i dziś rano kasa już jest na koncie. Nie spotkałem się jeszcze z bukiem gdzie tą metodą wypłaty kasa tak szybko pojawiła się na koncie.
 
rafael123 1

rafael123

Użytkownik
Troche ubogi live w tym buku, ale ogólnie to dla takiego początkującego jak ja to ten buk nie jest taki zły. Zgadzam sie z postem wyżej, bardzo szybko idzie wypłata przelewem.
 
P 4

poznan86

Użytkownik
kursy na siatkówke poza głównymi wydarzeniami na poziomie 1,75 - 1,75 - to jest istna kpina , do tego często brak jakichkolwiek innych możliwości poza czystym 12
na piłke nożną 1x x2 średnio wychodzi 1,37
Chociażby z tego powodu buk całkowicie nie do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
czy w tenisie (ITF kobiet) możecie stawiać single? Bo ja już nie. Tylko ako 3 typów. Do zeszłego tygodnia normalnie stawiałem tam single (mają całkiem szeroką ofertę)
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Nie bede zakładał nowego tematu, ale moje pytanie jest takie. Orientuje sie ktoś jakie są limity na zakłady esportowe, bo nijak nie mogę tego znaleźć. Zarówno single jak i AKO.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
czy w tenisie (ITF kobiet) możecie stawiać single? Bo ja już nie. Tylko ako 3 typów. Do zeszłego tygodnia normalnie stawiałem tam single (mają całkiem szeroką ofertę)
Bez problemu mogę postawić ale z tym że tam rzadko gram......
 
J 0

jajaceek

Użytkownik
jak dla mnie najgorszy bukmacher. Wczoraj i dziś dwa razy pomyłki w rozliczeniu zakładów - oczywiście na moją niekorzyść. Nie ma pomyłek na ich niekorzyść tylko na moją. Odradzam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jak dla mnie najgorszy bukmacher. Wczoraj i dziś dwa razy pomyłki w rozliczeniu zakładów - oczywiście na moją niekorzyść. Nie ma pomyłek na ich niekorzyść tylko na moją. Odradzam.
Może więcej jakiś argumentów screnny czy coś bo tak osądzić można każdego a fajnie by było to udokumentować. Bo zauważyłem że zaczynają się nagonki bez potwierdzenia na każdego bukmachera...
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Może więcej jakiś argumentów screnny czy coś bo tak osądzić można każdego a fajnie by było to udokumentować. Bo zauważyłem że zaczynają się nagonki bez potwierdzenia na każdego bukmachera...
nie ma sensu, dołączył dzisiaj i ciśnie farmazony bez jakichkolwiek argumentów,
że też mu się chce :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 440

straszaksam

Użytkownik
Może więcej jakiś argumentów screnny czy coś bo tak osądzić można każdego a fajnie by było to udokumentować. Bo zauważyłem że zaczynają się nagonki bez potwierdzenia na każdego bukmachera...
jedno, że nagonki się nasilają, na tych bardziej popularnych, a drugie, to że spotykałem się ze stwierdzeniami, że jakieś firmy krzaki są lepsze niż np. taki ogromny buk jak bet365.
 
E 23

elear

Użytkownik
Minusy to słaba oferta , mniej popularnych lig nie ma wcale albo mają wystawione tylko podstawowe kursy , brak też azjanów .
Na plus możliwość puszczania zakładów systemowych za 1zł oraz brak minimalnej kwoty wpłat i wypłat przelewem . Dobra jest też opcja grania z konta gościa której u innych buków nie ma .
 
Do góry Bottom