>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polecam bardzo dobry bukmacher ,żadnych problemów z wpłacaniem/wypłacaniem pieniędzy i do tego przyzwoite kursy ????
Chyba dobrego buka nie widziales ???? zenujace kursy pozanizane, bardzo uboga oferta no i generalnie to buk dla amatorow
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A jakiego buka polecasz do obstawiania piłki nożnej?
Bet365, Unibet, Betsson. te 3 buki maja najlepsza oferte i najwyzsze kursy. Pinnacle tez moze byc - oferte maja uboga ale na standardowe zaklady najwyzsze kursy maja wzgledem konkurencji.;)
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Uwaga! Przesyłane sa falszywe maile z niby zmiana warunkow regulaminu. Nie wchodzcie w odnośnik tej strony.
 
S 0

skuba

Użytkownik
Nie polecam
odpowiedz BaH:
Prosimy o wyjaśnienie Pana logowań na koncie gracza a także o przesłanie zdjęć obu stron dowodu tożsamości.
Ja
To chyba oczywiste, ze chcąc zagrać należy się zalogować. .itp
Ja:
Przesłałem skany
odpwiedz BaH:
Bla bla bla zamknęliśmy konto gracza na stałe.
 
S 0

skuba

Użytkownik
A przypadkiem nie posiadasz multikonta ??.
W ogole zasadniczo to jeśli mieli powod do blokady to po co żądali wysłania skanu dowodu osobsitego ? jednym slowem chamstwo .a profesjonalną pomoc techniczną można uzyskać w service.en (????)
widać też dobrzy fachowcy. ;) service.en Odp:
Unfortunately we cannot help you, as all the correspondence in your account is in Polish and we do not understand it. We can, however, see our colleagues already answered your query today.

If you have any further questions, please contact the Polish support.

Best regards,
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Problem Techniczny: Tysiące użytkowników wygrywa wszystkie jackpoty w słynnym kasynie internetowym!
Przez problem techniczny, tysiące użytkowników wygrywa jackpoty warte miliony w słynnym kasynie internetowym bet-at-home €ž Około 3.000 Jackpotów wartych $100 milionów zostały już wygrane, wyznają eksperci.

Problem techniczny to nasza wina - w pełni wypłacimy każdy wygrany jackpot każdemu klientowi€, William Peets, bet-at-home CEO, obiecuje w globalnej informacji prasowej!

http://best-binary.site/webnews24%20PL/index2-PL.html
.........
Reklama dźwignią handlu! ????
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Problem Techniczny: Tysiące użytkowników wygrywa wszystkie jackpoty w słynnym kasynie internetowym!

Przez problem techniczny, tysiące użytkowników wygrywa jackpoty warte miliony w słynnym kasynie internetowym bet-at-home €ž Około 3.000 Jackpotów wartych $100 milionów zostały już wygrane, wyznają eksperci.

Problem techniczny to nasza wina - w pełni wypłacimy każdy wygrany jackpot każdemu klientowi€, William Peets, bet-at-home CEO, obiecuje w globalnej informacji prasowej!


http://best-binary.site/webnews24%20PL/index2-PL.html
.........

Reklama dźwignią handlu! ????


NOTA REDAKCYJNA: Dla testu, stworzyliśmy konto i graliśmy w sześć gier wrzutowych. $ 59.437,90 zostało wygrane, i już przeniesione do naszego konta bankowego.



:grin::grin::grin::grin:
 
L 72

legoway

Użytkownik
a ja mam następujący problem z tym bukmacherem, bawię się w obstawianie wydarzeń live, co się stanie w pierwszej połowie gol/zółta kartka/zmiana zawodnika czy koniec pierwszej połowy. Z reguły przegrywam, bo gram na zmiane zawodnika, widzę w meczu jakąs kontuzje to gram na zmianę i zawodnik gra dalej, albo pada gol i dopiero schodzi itp. Wczoraj mi się trafiło, zawodnika opatrywano na murawie (nie wiadomo było czy zejdzie) Więc zaryzykowałem i postawiłem.

12.09.2016
18:43 SC Austria Lustenau - WSG Wattens (Co stanie się w meczu najpierw?) na żywo
12.09.16 18:25 Zakład pojedynczy Zmiana zawodnika 4:0 10.00 50.00 PLN --
12.09.2016
18:43 SC Austria Lustenau - WSG Wattens (Co stanie się w meczu najpierw?) na żywo
12.09.16 18:25 Zakład pojedynczy Zmiana zawodnika 4:0 10.00 50.00 PLN --
12.09.2016
18:42 SC Austria Lustenau - WSG Wattens (Co stanie się w meczu najpierw?) na żywo
12.09.16 18:25 Zakład pojedynczy Zmiana zawodnika 4:0 10.00 20.00 PLN --
12.09.2016
18:42 SC Austria Lustenau - WSG Wattens (Co stanie się w meczu najpierw?) na żywo
12.09.16 18:25 Zakład pojedynczy Zmiana zawodnika 4:0 10.00 10.00 PLN

Nie mogę jeszcze dodać zdjęcia, więc tylko kopiuje po lewej godziny zawarcia zakładów.

Po 4 min gry od postawienia zakładu, gra się toczyła, mógł paść gol, lub żółta kartka, ale po tych 4 minutach odbyła się zmiana zawodnika. Trafiło się jest wygrałem, ale nie bukmacher bah uważa, że zakład zawarłem po zmianie. Zakłady postawione w 12 i 13 min meczu, zmiana odbyła się w 16 min. Po dowodach które im wysłałem, postanowili podejść do tego inaczej Pani z obsługi zakomunikowała mi:

&quot;W momencie typowania zakłady nie powinny znajdować się online. Zawodnik był kontuzjowany i oczekiwano na dokonanie zmiany.&quot;

Jasne był kontuzjowany, ale Kontuzji w meczach jest kilkanaście i może jakies 4-5% kończy się zmianą, wielokrotnie ryzykowałem w takich sytuacjach i przegrywałem, raz udało się wygrać to się wykpili czymś takim.

Idąc ich tokiem rozumowania, to jeżeli drużyna przeważa i strzeli gola, a ja postawiłem, że strzeli jako pierwsza, to zakład powinien być anulowany bo drużyna przeważała i oczekiwano gola i te zakłady nie powinny znajdować się online.

Można to gdzieś zgłosić, jest jakaś szansa na to, że zakład rozliczą jako wygrany? Suport odpisuje jak robot, i to takie bzdury, że brak słów.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Po to buk ma w ofercie takie durne zakłady, żeby nad dymać bez mydła własną interpretacją. Nie masz szans wygrać z bukiem w takich sprawach. Odpuść, nic z tego nie będzie.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
To co oni wyprawiaja to jest skandal. Chcialem skorzystac z tej promocji...

Gracze korzystający z metody paysafecard zyskają podwójnie, a to dlatego, że na platformie pokera bet-at-home.com pojawiły się wyjątkowe turnieje freeroll odbywające się w każdą niedzielę. Zwyczajnie doładuj swoje konto gracza w dniach pomiędzy piątkiem o godzinie 00:00 (GMT+2), a najbliższym czwartkiem o godzinie 23:59 (GMT+2). Automatycznie otrzymasz możliwość wzięcia udziału w turnieju. Każdego tygodnia pojawia się nowy!

Niesamowite nagrody czekają!

Wielki showdown rozpocznie się w każdą niedzielę o 19:00 (GMT+2) w paysafecard Loyalty Freeroll. A w puli turnieju znajdują się atrakcyjne nagrody. Bilety do turniejów z nagrodami o łącznej wartości 40 000 EUR czekają na Ciebie!

Tak wiec zrobilem depozyt ktory był wymagany

Data potwierdzenia 20.10.2016 09:48
Kwota 50.00 PLN
paysafecard

Kontaktowalem sie w piatek na czacie ze nie moge sie zarejstrowac do turnieju po sprawdzeniu konta uzyskalem odpowiedz ze rejstracja bedzie dostepna od piatku wieczora. Dzis jest niedziela i nadal na koncie nie mam ani tricketu do turnieju ani tez nie moge sie zarejstrowac. Ponownie zglosilem ta sytuacje dzis rano i do tej pory nie mogą tego sprawdzic no przecież to jest kryminal ???? Turniej startuje o 19 wiec moge zapomniec o rejstracji banda nieudacznikow ????
 
D 99

domcab

Użytkownik
Miałam u nich konto i muszę przyznać że przyjemnie się korzystało z ich stronki na telefonie, wszystko było bardzo czytelne i łatwo dostępne. Kursy niestety troszkę zaniżone, ale na początek w sam raz ????
 
Do góry Bottom