>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Skoro wszyscy o coś pytają, to i ja mam jedno pytanko odnośnie wypłaty. Podkreślam, że będzie to mpja pierwsza wypłata z BAH. A mianowicie:

Chcę wypłacić sporawą kwotę (ok 500 zł) tyle, że konto na BAH mam założone na mamę, a chce wypłacić na swoje konto bankowe. Czy mogą wystąpić jakieś problemy, związane z tym, że konto bankowe należy do innej osoby, czy wystardzy, że w dodatkowych informacjach napiszę, że konto bankowe należy do.... ???

Aha i jak to jest z tym skanem dowodu??? Poinformują mnie, że chcą go otrzymać, czy jak??

Byłbym zapomniał. Czy zamiast skanu dowodu może być jego zdjącie zrobione cyfrówką??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Mogą wystąpić problemy, ale to zależy od tego z którego konta wpłacałeś. Jeżeli wpłacałeś ze swojego i chcesz wypłacić na swoje to po okazaniu dowodu powinni przelać ale mogą robić problemy. Jak wpłacałeś z konta mamy a chcesz przelać na swoje to raczej nie da rady. Zawsze możesz jednak skorzystać z usług Moneybookers.

Jeżeli wypłacasz na to samo konto z którego z którego wpłacałeś to dowód raczej nie będzie potrzebny. Może być zrobione cyfrówką musi być jednak czytelne.
 
kwik 0

kwik

Użytkownik
A ja mam taki problem, bo wczoraj obstawiłem kupon i wszysdkie mecze weszły a dziś rano sie budze i jeden jest, tak zaznaczony jakby się jeszcze nie odbył, a mecz został przerwany bodajże w 80min.I teraz co oni zrobią z tym, uznają mi kupon czy jak ?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mogą wystąpić problemy, ale to zależy od tego z którego konta wpłacałeś. Jeżeli wpłacałeś ze swojego i chcesz wypłacić na swoje to po okazaniu dowodu powinni przelać ale mogą robić problemy. Jak wpłacałeś z konta mamy a chcesz przelać na swoje to raczej nie da rady.

Wpłacałem przelewem bankowym, ale gotówką. Tzn poszedłem do banku, dałem druczek i kaske i pieniążki połynęły. Czy w takim razei będe mógł wypłacić na moje konto??

A co do dowodu, to nie mam problemu, bo mama da mi swój dowód, żebym mógł wysłać skan, tylko w jaki sposób BAH poinfrmuje mnie, że mam wysłać dowód??
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Wpłacałem przelewem bankowym, ale gotówką. Tzn poszedłem do banku, dałem druczek i kaske i pieniążki połynęły. Czy w takim razei będe mógł wypłacić na moje konto??

A co do dowodu, to nie mam problemu, bo mama da mi swój dowód, żebym mógł wysłać skan, tylko w jaki sposób BAH poinfrmuje mnie, że mam wysłać dowód??

Jeżeli nie będziesz mógł wysłać pieniędzy ze swojego kont mimo że wszystko powinno być ok to oznacza że musisz wysłać skan. Jeżeli nie wpłacałeś ze swojego konta to niestety musisz wysłać na konto mamy. Ewentualnie możesz zagadać do supportu ale to może się skończyć blokadą konta więc nie polecam.
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
@waterhead:
Ja przelalem kase przedwczoraj i jeszcze jej nie dostalem ???? . Ale szansa zawsze jest (raz kasa dochodzi w 1 dzien, raz w 3).
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
wpłacilem wczoraj wieczorem kasę do BAH, czy mogę liczyć ze dzisiaj zdąza dojsc przed liga mistrzów? zaznaczam ze wpłaciłem przelewem bankowym
Na 99% nie dojdzie ponieważ prawdopodobnie we Wszystkich Świętych nie pracują. (np. na maile odpowiadają przeważnie do 40 min a dzisiaj od 9:00 mi nie odpowiedzieli).
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
@Mooserix: Mozliwe ze nie pracuja, bo ja tez kasy nie dostalem dzis ;|. Jutro powinna juz byc(tak przynajmniej mysle). Szkoda, ze nie nie pracuja dzisiaj, ale wkoncu to nie maszyny tylko ludzie ... :twisted: .
 
L 0

.luke

Użytkownik
Czy jak wplacilem kase do BAH i ani razu nie zawarlem zakladu (nie dostalem tez zadnych bonow ani bonosow) to czy moge wyplacic swoja kase ?
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
OT DOKŁADNY WZÓR NA WYPEŁNIENIE DRUCZKU NA POCZCIE\BANKU.

:zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

nazwa odborcy: BET-AT-HOME.COM BANK BPH
numer racunku odbiorcy: 06106000760000321000037132
kwota: 50zł00gr
kwota słownie: PIĘĆDZIESIĄT ZŁ/00GR
nazwa zleceniodawcy: KOWALSKI JAN KOPYDŁOWO13 00-333 KOPYDŁOWO
tytułem:


OCZYWIŚCIE TAM GDZIE NAZWA ZLECENIODAWCY WPISUJESZ SWOJR IMIĘ I NAZWISKO ADRES I KOD POCZTOWY.
Odpowiedni druczek dostaniemy za darmo na poczcie lub w banku ale to chyba jasne.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Czy jak wplacilem kase do BAH i ani razu nie zawarlem zakladu (nie dostalem tez zadnych bonow ani bonosow) to czy moge wyplacic swoja kase ?
No oczywiście możesz,ale lepiej by było gdybys postawił na jakiś zaklad bo moga Ci uznac za &quot;pranie brudnych pieniędzy&quot;. Lepiej obróć ta kwote i dopiero wypłac :wink:
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Wlasnie sie tam zarejestrowalam. Mam pytanko, czy WYPLATY tez mozna dokonac na karte platnicza ( Visa ) ? Czy tylko na konto bankowe jak sugeruje regulamin.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Przepraszam mój błąd :oops:

Ja wypłacałem od nich kilka razy. Przelew do mBanku trwał około 2-3 dni.

Jak zlecisz wypłatę, kasy nie odejmują od razu. Następuje to dopiero po kilku godzinach
 
K 0

kolumbus

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj ze swojego konta przez internet do bet at home kase - konkretnie 2 zł :mrgreen: chciałem zobaczyć czy dojdzie w ogole.Ile myślicie dni trzeba czekać?
 
Do góry Bottom