>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
sorry, ze jestem takim laikiem, ale w nr rachunku zleceniodawcy nie mam nic wpisywac nie? Mozna poprostu dac pieniazki na poczcie i wtedy tej rubryki nie wypelniam tak?

W nazwa zleceniodawcy mam wpisac swoje imie nazwisko i adres?

Bardzo dziekuje za wszytskie odpowiedzi, wybaczcie to laictwo, wplacam po raz pierwszy do buka internetowego kase.
 
G 0

gritss

Użytkownik
Witam, wczoraj zalozylem konto w BAH na moja mame, a dzisiaj przy przelewie bankowym (gotowka) na kwitku podalem swoje dane. Czy przelew dojdzie bez problemu na konto? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam ????
EDIT: Dodam tylko, że adres jest taki sam, tylko swoje imię podałem przy przelewie a nie mamy ???? Reg.
 
G 0

gritss

Użytkownik
Witam ponownie ???? a czy trzeba robic jakies screeny zawartych kuponow jak sie wygra? Czy po wygranym zakladzie automatycznie dodadza mi kase na konto? I czy w przypadku checi wyplaty kasy z konta gracza na konto bankowe trzeba im wyslac jakies screeny kuponow? :&gt; Reg.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Jeżeli chodzi o kupony to nie trzeba wysyłać żadnych screenów w żadnym wypadku.
Oni sami to rozliczają i jeżeli Ci kupon &quot;wejdzie&quot; to kwota wygrana zostanie dodana do ogólnego konta. Podczas wypłaty również nie trzeba nic udowadaniać screenami.
 
D 0

djuric

Użytkownik
Witajcie. Wpłaciłem po raz pierwszy pieniądze wczoraj koło 14, czy jest szansa żeby pojawiły się na koncie gracza już jutro? Robiłem przelew z mBanku.
 
S 0

szymoncz

Użytkownik
Cześć :) Chciałem dzis doładować swoje konto poprzez kartę UKash, jednak po podaniu wszystkich danych wyskakuje komunikat : Brak autoryzacji wpłaty!
Co mam zrobić?
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Sprawdź wszystko czy zrobiłes zgodnie z instrukcją,jesli jdnak problem sie pojawi zgłos sie na livechat...jesli będzie to z pwnościa pomoże.Co jak co,ale ich livechat mi sie podoba ;)
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
mam problem, wczoraj zleciałem wypłatę kasy z B-a-h do mBanku , była to druga wypłata w całej mojej karierze, za pierwszym razem zleciłem wypłatę, to kasa była na bah_u do końca dnia, na drugi dzień kasa znikła i oczywiście pojawiłą się na koncie bankowym i było ok.
A wczoraj zrobiłem wypłatę, dziś wchodzę,a tu kasy nie ma na bah_u, ani w mBanku !
To normalne ? czy już mi ta kasa przepadła ?
 
Y 0

yayo84

Użytkownik
witam
mam takie pytanko . mam konto na BAH na imie i nazwisko mojego brata a pieniądze chce przelać na swoje konto . W linice odbiorca jest imie i nazwisko mojego brata . Czy kasa dojdzie na moje konto czy odfrunie gdzies niewaidomo gdzie ???? ????
 
H 0

hunters92

Użytkownik
Witam
mam problem próbuje wypłacić pieniądze z bet-at-home i wyskakuje mi coś takiego:
&quot;Wypłata nie jest obecnie możliwa:

Wymagany w ramach akcji bonusowej obrót nie został jeszcze dokonany.

Prosimy o wyrozumiałość!&quot;
Proszę o pomoc co mam zrobić bo pieniądze są mi bardzo potrzebne
ps. ja żadnego bonusu nie dostałem
 
porky 104

porky

Użytkownik
Musiałeś dostać.
Pewnie był to bonus powitalny i nie obróciłeś go...
&quot;Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty.&quot;
 
H 0

hunters92

Użytkownik
ja teraz jak wpłaciłem kase to niedostałem a to był 1 przelew wcześniej dostawałem tylko jakieś bonusy
ja wpłaciłem na konto 20zł. czyli ile razy musze obrucic tymi pieniędzmi?
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
chce zlecic wypłate, jestem nie pełnoletni i nie mam konta w banku, chce przelac na konto ojca ale w BAH`u mam konto na siebie...dojdzie kasa na konto ?
 
Do góry Bottom