>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

W 0

w40di92

Użytkownik
No to trochę mają podzielne zdania, bo mi pisał że dopisują już do kont, ale ze względu na weekend jeśli dzisiaj nie dopiszą to do następnej środy maksymalnie mają być na koncie.
 
W 0

w40di92

Użytkownik
Jeszcze nie dostałem, ale potrzebuje je szybko wypłacić w razie czego. I co myślicie o takiej opcji wypłata na skrill, wpłata ze skrilla na STS , i z tamtąd wypłata na konto , oni mają przelewy do 28 minut.. przejdzie takie coś?
 
S 0

szaman369

Użytkownik
Mi właśnie odpisali ze sparwa sie rozstrzygnie do połowy tyg napislem do nich tak jal większość ktregos z rzedu miala w którym napiselm ze czesc ludzo maial juz zwrot kiedy na mnie przypadnie kolej . Pozostaje czekac do środy na moje 2400
 
M 0

markusz4

Użytkownik
Rozumiem że te problemy mieliście przy wypłacie poprzez przelew bankowy? Kolega zlecił dzisiaj wypłatę na kartę kredytową i też będzie miał takie problemy? Czy raczej kwota wypłaty powinna wpłynąć?
 
S 0

szaman369

Użytkownik
Napisalem znow kolejny raz , otrzymałem odpowiedz ze muszę czekac na swoją kolej i do środy pieniądze pojawiasie na moim koncie bah.wydaje mi sie ze na karte kredytową tez nie dojdzie yyk bardziej ze oni pisza zeby na netteler lub skrill.
 
R 0

rybamiliart69

Użytkownik
wydaje mi się, że teraz takie sytuacje będą coraz częściej się pojawiały dlatego alternatywą może nie być zmiana buka lecz właśnie zmiana metody wypłat.
Jako, że jesteśmy na forum to może mi to ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć?
 
S 0

szaman369

Użytkownik
Przed chwilą się zalogowalem i bylem w szoku bo na moim koncie byla suma 28974030.98 mam screena z tego pp ponownym zalogowaniu 0 haha co tam sie dzieje xd
 
Do góry Bottom