>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

C 0

cyber584

Użytkownik
Godzinę temu weszły mi pieniądze ???? ale mam pytanie postawiłem 10 zł na parę meczy i nie skorzystałem z bonusu czy to 10 zł też muszę obrócić 3 razy po kursach 1,5 żeby wypłacić pieniądze czy nie ? I mam jeszcze jedno pytanie mogę robić 2 wypłaty dziennie na swoje konto ? Dzięki za odpowiedzi ????
 
kuba2102 0

kuba2102

Użytkownik
Jedno pytanie. Mianowicie, ile trzeba czekać aż wypłata wpłynie na konto bankowe ? - wczoraj zleciłem wypłatę do dziś pisze że realizuje ...
- ma ktoś konto w mbanku ? w nazwę banku wpisuję &#39;&#39;mbank&#39;&#39; - raczej dobrze ?
 
kuba2102 0

kuba2102

Użytkownik
Wpłacona kwota sumowana również z kwotą bonusu musi być 3 razy obstawiona (uwzględniając minimalnie wymagany kurs 1,5), zanim zostanie zlecona wypłata.
- wpłaciłem 10 zł, 5 zł bonus. Czyli muszę te całe 15 zł obstawić, czy tylko 5 zł (bonus) ?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Przecież dokładnie Ci pisze w tym co cytujesz, że Wpłacona kwota sumowana również z kwotą bonusu musi być 3 razy obstawiona, czyli 15 x 3 = 45(zł).
 
kuba2102 0

kuba2102

Użytkownik
Ten cały bonus to ich taki haczyk.
- można postawić jeden kupon stawka 30 zł i to się będzie liczyło jako dwa x obstawienie, czy trzeba obstawić 3 kupony po 15 ?
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
mozna obstawiac za dowolna stawke, aby w sumie było obrocone te 45zł.

a co do wypłaty: no bo na bah tez jest tak ze trzeba wyplacic na konto o takich samych danych jak dane konta z bah? badz na konto moneybookers o takich samych danych? a co zrobic jezeli osoba posiadajaca konto w bah nie ma konta ani tu ani tu? nie da sie w jakis sposob wyplacic tego na osobe spokrewniona o tym samym nazwisku? czy moze po prostu mozna wypłacac na dowolne konto?
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
dziwne myslałem ze moze byc z tym kłopot. a potrzeba jakis skan dowodu czy cokolwiek, czy poprostu moge sobie przelac kase na konto moneybookers kiedy chce bez niczego?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
bah nie robi problemow z wyplata pieniedzy na konto bankowe innej osoby ; ]
A wiesz jak to jest z wpłatą? Tzn. kasa idzie z konta innej osoby na konto bukmachera. I jeśli wiesz/wiecie to jak to jest z tą sprawą u innych bukmacherów?
 
porky 104

porky

Użytkownik
A wiesz jak to jest z wpłatą? Tzn. kasa idzie z konta innej osoby na konto bukmachera. I jeśli wiesz/wiecie to jak to jest z tą sprawą u innych bukmacherów?
Racja, bah nie robi żadnych problemów, natomiast jeżeli chodzi o inne buki to za bardzo nie wiem, ale wpłacałem kiedyś do bet365 i Betclick i również obyło się bez jakichkolwiek komplikacji.. ;)
 
Do góry Bottom